بازدید 32369

بهترین سن برای پاکسازی پوست به روش تالگو فرانسه

برخی از افراد تصور میکنند که به دلیل داشتن پوست صاف و بدون ایراد به صورت کلی نیاز به استفاده از محصولات مراقبت از پوست ندارند. باید بگوییم که این تصور اشتباه است و باید از دوره ای به بعد از پوست خود به خوبی مراقبت کنید تا پوستی جوان و شاداب و بدون ایراد داشته باشید. حال شاید بپرسید که بهترین دوره زمانی و بهترین سن برای شروع محصولات مراقبتی چه هنگام است؟ با ما همراه باشید تا در این مطلب توضیحات کاملی در این مورد به شما بدهیم.
کد خبر: ۹۶۶۲۱۹
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰ 16 March 2020

برخی از افراد تصور میکنند که به دلیل داشتن پوست صاف و بدون ایراد به صورت کلی نیاز به استفاده از محصولات مراقبت از پوست ندارند. باید بگوییم که این تصور اشتباه است و باید از دوره ای به بعد از پوست خود به خوبی مراقبت کنید تا پوستی جوان و شاداب و بدون ایراد داشته باشید. حال شاید بپرسید که بهترین دوره زمانی و بهترین سن برای شروع محصولات مراقبتی چه هنگام است؟ با ما همراه باشید تا در این مطلب توصیحات کاملی در این مورد به شما بدهیم.

اساس مراقبتها و جوانسازی  پوست پاکسازی و آبرسانی میباشد

از موارد رایجی که در مراکز درمانی با آنها مواجه میشویم پوستهای تشنه و کم آب هستند که غالبا با مشخصه های زیر همراه میباشند:

 • احساس ناراحتی و کشیدگی روی پوست
 • نازک شدن پوست روی گونه ها
 • شکنندگی و زبر شدن اپیدرم
 • ایجاد خطوط ظریف بر روی اپیدرم

عوامل تشدید کننده خشکی پوست

 • عوامل خارجی همانند: سرما، نور خورشید، طوفان، آلودگی واستفاده نامناسب محصولات
 • عوامل داخلی همانند: یائسگی، مشکلات هورمونی، ضعیف شدن متابولیسم بدن و عوامل وراثتی

کرم های آبرسان برای طراوت و شادابی پوست

یکی از راه های پیشگیری از کم آبی پوست استفاده از کرم ها و ماسک های مخصوص آبرسانی است.

این کرم ها آبرسان قوی پوست هستند چون میتوانند 3 یا 4 برابر وزن خود آب  ذخیره کنند و پوست را در حد کفایت آبرسانی کنند. استفاده از ماسکهای آبرسانی پوست مخصوصا برای افرادی که در مناطق گرم و خشک هستند حداقل هفته ای یکبار لازم و ضروری است.

نکته ای که باید درباره ی ماسکها دقت داشت این است که از ماسک آبرسان استانداردی که توسط کارشناس معتبر تجویز میشود استفاده کنید چون شخصی که پوست چرب دارد نمیتواند هر نوع ماسکی را استفاده کند.

در نتیجه کمبود رطوبت، پوست دچار پیری زودرس گردیده و حتی تداوم کم آبی در بدن شخص را دچار مشکلات قلبی وعروقی میکند.

بهترین سن و زمان استفاده از کرم های آبرسان را نمیتوان به صورت دقیق بیان کرد. چرا که بسته به محیط زندگی و شرایط در هر فردی ممکن است تغییری در این زمان به وجود بیاید. پزشکان و متخصصان با معاینه و در نظر گرفتن محیط و شرایط زندگی فرد و با توجه به اینکه مراقبت از پوست از زمانی که رشد جسمی بدن متوقف میشود باید شروع شود معتقدند که از حدود 20 سالگی باید از آبرسان های پوست استفاده شود. به فرموده متخصص و کارشناس مراقبت از پوست تالگو فرانسه(خانم غیایی) باید در نظر داشته باشید که پوست در سن 35 سالگی تازگی و شادابی خود را دیگر از دست میدهد و پوست به مرحله ی پیری میرسد، بنابراین بهتر است که قبل از این موضوع مراقبتهای لازم را انجام داده تا پوستی با طراوت و جوان داشته باشیم. بنابراین مصرف کرم های آبرسان ضدآفتاب و ضدچروک و دورچشم باید از سن 20 سالگی متناسب با پوست و همچنین شرایط بدنی هر فرد شروع شود. نکته قابل توجه این است که در ابتدا شوینده و به عبارتی پاکسازی پوست در مرحله ی نخست قرار دارد که بسیار مهم و حساس به شمار میرود و پس از آن استفاده از محصولات مراقبت از پوست با اهمیت شمرده میشود.

با بالا رفتن سن پس از پاکسازی پوست استفاده از کرم های آبرسان، اکسیژن رسان و ضدآفتاب، تبدیل به استفاده از کرم های تخصصی همانند کرم های کلاژن، کرم های لیفتینگ و ضدپیری که برای جوان سازی مصرف میشوند، خواهند شد.

وقتی اسم کلاژن به میان می آید اکثر افراد به یاد پوست می افتند. کلاژن پروتیینی است که در تمام بدن وجود دارد و در واقع ترکیب اصلی سازنده غضروف، عضلات، استخوانها، پوست و تاندونها محسوب میشود.

میتوان گفت که کلاژن چسب طبیعی است که چفت و بست بدن را حفظ میکند. خاصیت ارتجاعی پوست ناشی از این ترکیب است و به کمک همین پروتیین است که سلولهای پوست جایگزین شده و جوانیش حفظ میشود. بدن ما به طور طبیعی کلاژن تولید میکند اما با گذر عمر تولید این ترکیب کاهش پیدا میکند.

علاوه بر این عوامل دیگری مانند مصرف زیاد قند، مصرف دخانیات و قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث تشدید کاهش آن میشود.

اگر خودمان اقدام به حفظ کلاژن و جایگزینی آن نکنیم علاوه بر پوستمان، ناخنها، دندانها، غضروفها و حتی روده ها نیز ضعیف و آسیب پذیر میشوند.  

جهت مشاهده محصولات بیشتر و تخصصی پوست می توانید به وب سایت رسمی شرکت تالگو مراجعه نمایید.

بهترین سن برای پاکسازی پوست به روش تالگو فرانسه

www.thalgoparis.com

استراتژی تالگو فرانسه برای تولید محصولات کلاژن

مکمل غذایی زیبایی کلاژن تالگو

کلاژن 5000 که یک درمان جامع ضدچروک میباشد، برای نخستین بار در رده مواد خوراکی، پیشرفتهای علمی اخیر در زمینه مقابله با پیری را در خود جای داده است.

فرمولاسیون منحصر به فرد آن دارای 5000 میلی گرم کلاژن دریایی هیدرولیز شده است که به آسانی قابل جذب است و تاثیر بینظیر آن در کاهش چروکها به لحاظ بالینی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته است. کمپلکسی به نام ( ضدپیری) در ترکیب با ویتامین c و سلنیوم، به محافظت از سلولها در برابر استرسهای اکسیداتیو کمک میکند.

تازه ترین تحقیقات علمی در خصوص مقابله با پیری، نقش مهم التهابات مضمن را در روند پیری زودرس مورد توجه قرار داده است. با گذر زمان و افزایش سن، مواد مغذی اساسی جهت دفاع طبیعی پوست، کمتر جذب بدن میشوند. در اثر حفاظت کمتر از پوست در برابر عوامل استرس اکسیداتیو( مانند اشعه ی UVیو وی، آلودگی ها، استعمال دخانیات و غیره) اجزای اصلی سازنده ی پوست مانند کلاژن و الاستین از بین میروند، پوست استحکام و شفافیت خود را از دست میدهد و چروکهای روی پوست ظاهر میشوند.

کنسانتره کلاژن:

این سرم بسیار غنی، سرشار از کلاژن دریایی میباشد. که فوق العاده بر روی اولین چروکها و خطوط موثر بوده و مانند یک پوست ثانویه بر روی بافت اپیدرم عمل کرده و پایانی مات و مخملی به چهره میدهد.

کرم کلاژن:

این کرم با بافت ابریشمی اش، جوانی پوست را برای مدت طولانی تر حفظ کرده و با اولین علایم پیری مقابله میکند. باعث آبرسانی به پوست شده و خطوط و چروکهای ریز را به طور قابل توجهی از بین میبرد.

دور چشم رولی کلاژن:

سلاحی فوق العاده موثر و قوی علیه تیرگی و پف، عصاره ضدپف، تیرگی و نرم کننده به کمک گوی های سه گانه موجود در سر محصول با خاصیت ماساژ خنک کننده آثار تیرگی و پف را از بین برده سبب نرمی و شفافیت دور چشم میگردد.کرم های آبرسان برای طراوت و شادابی پوست

یکی از راههای پیشگیری از کم آبی پوست استفاده از کرم ها و ماسک های مخصوص آبرسانی است.  این کرم ها آبرسان قوی پوست هستند چون  می توانند 3 یا 4 برابر وزن خود آب ذخیره کنند و پوست را در حد کفایت آبرسانی کنند. استفاده از ماسک های آبرسانی پوست مخصوصاً برای افرادی که در مناطق گرم و خشک هستند حداقل هفته ای یکبار لازم و ضروری است.

نکته ای که باید درباره ماسک ها دقت داشت این است که از ماسک آبرسان استانداردی که توسط کارشناس معتبر تجویز می شود استفاده کنید چون شخصی که پوست چرب دارد نمی تواند هر نوع ماسکی را استفاده کند.

بهترین سن برای پاکسازی پوست به روش تالگو فرانسه

www.thalgoparis.com

فیشیال چیست؟

فیشیال عبارت است از پاکسازی، لایه برداری و آبرسانی عمقی و تغذیه پوست میباشد.

زمانی که پوست طی مراحل پاکسازی و لایه برداری از لایه شاخی و مرده خلاص میشود و سپس آبرسانی و اکسیژن رسانی شده باشد، بدون شک زیباتر و شاداب تر و جوانتر به نظر میرسد.

فواید لایه برداری:

لایه برداری خط اول هر اقدام برای بهبود شرایط پوست میباشد میتوان گفت لایه برداری پوست به چند نوع لایه برداری مکانیکی، شیمیایی، لیزری تقسیم بندی میشود. نکته قابل ذکر این است که به هر روشی که بخواهید لایه برداری را انجام دهید، ابتدا می­بایست پاکسازی پوست انجام دهید.

از چه نوع لایه برداری برای پوست خود استفاده کنیم؟

 • لایه برداری ملایم برای پوستهای خشک و حساس:

لایه برداری بسیار ملایم بدون ایجاد التهاب و سوزش چشم برای لطافت و شفافیت پوستهای خشک و حساس به گونه ای که ذرات ریز موجود در آن را به سختی میتوانید در سرانگشتان خود حس کنید. این محصول علاوه بر لایه برداری مکانیکی، به دلیل وجود اسیدفیتیک به صورت شیمیایی هم عمل لایه برداری را انجام میدهد.

نحوه استفاده:

یک بار در هفته روی پوست مرطوب و با تاکید بیشتر بر نواحی که پوست ضخیم تری دارند مثل پیشانی و بینی. از تماس لایه بردار با اطراف چشم خودداری کنید.

این محصول متعلق به شرکت تالگو فرانسه میباشد.

 • لایه بردار طراوت بخش:

لایه برداری برای پوستهای نرمال و مختلط و چرب که پوست را نرم میکند و درخشندگی و شفافیت طبیعی پوست را به آن باز می­­­­گرداند. این لایه بردار دارای سه نوع از ذرات مختلف شامل خاک دیاتومه، پودر سیلیکا و پوسته بادام میباشد تا بتواند بهترین لایه برداری را برای پوست فراهم کند.

نحوه استفاده:

روی پوست خشک یا کمی مرطوب یک تا دو بار در هفته بسته به مقدار ضخامت، چربی، و کدری پوست از این لایه بردار استفاده کنید. از تماس لایه بردار با اطراف چشم خودداری کنید.

 • کرم لایه بردار عمقی:

این کرم لایه بردار عملکردی مشابه میکرودرم ابرژن دارد و برای تمام پوست­ها به جز پوست­های حساس مناسب است. به دلیل دارا بودن ذرات ریز اکسید آلومینیوم به بازسازی سطح پوست و از بین بردن چروک­ها کمک میکند و همچنین به دلیل وجود شی­باتر پوست را آبرسانی و تغذیه رسانی میکند.

نحوه استفاده:

یک بار در هفته مقداری از کرم لایه بردار را روی قسمتهای مختلف صورت گذاشته و به مدت یک تا دو دقیقه به صورت چرخشی از قسمت داخلی صورت به قسمت خارجی آن ماساژ دهید. صورت با آب ولرم در حالی که چشم ها کاملا بسته میباشد شسته و با حوله ای نرم پاک کنید. در آخر از کرم مناسب پوست خود و کرم ضدآفتاب با حداقل spf15 استفاده نمایید. از تماس این لایه بردار با چشم ها، لب و کنار بینی خودداری نمایید.

بهترین سن برای پاکسازی پوست به روش تالگو فرانسه

www.thalgoparis.com

آیا میدانید بدن ما وابستگی جالبی با دریا دارد؟

دریا مکانی است که زندگی گیاهان از آن آغاز شده است و سه بیلیون سال پیش، اولین سلول زنده که جلبک تک سلولی و آبی رنگ میباشد به وجود آمده است. زمانی که شما آب دریا را زیر میکروسکوپ آنالیز میکنید میتوانید ببینید که ساختاری شبیه پلاسمای خونی دارد. جلبکها تولید 3/1 از اکسیژن این جهان را عهده دار هستند و تالگو با تکیه بر جلبکها، پیشرو تولید محصولات بهداشتی و زیبایی در دنیاست.

ماده فعال اولیه ی تمام محصولات تالگو جلبک دریایی خرد شده میباشد که با توجه به خاصیتهای هر یک از این جلبکها، در گروه های مختلف قرار گرفته اند. شرکت تالگو از سال (1946) فعالیت خود را در زمینه محصولات بهداشتی و آرایشی آغاز کرده است و قدمتی بیش از 50 سال را دارد.

ویژگی محصولات مراقبتی تالگو فرانسه:

با توجه به اینکه کلیه محصولات از جلبکهای دریایی تشکیل شده لازم به تذکر است در مقایسه جلبکها با گیاهان، جلبکها:1) هزار برابر ید بیشتری دارند 2) دارای مس، منیزیم، و کلسیم بیشتری هستند 3) دارای ویتامین های بیشتری هستند 4) با کمترین آسیب و حساسیت در پوست عملکرد دارند.

لازم به ذکر است که کمپانی تالگو فرانسه در بیش از 110 کشور دنیا فعال است مدارک و گواهینامه های این کشور مورد تایید فنی حرفه ای اروپا و ایران بوده و افرادی که موفق به دریافت این مدارک میشوند میتوانند درهمه ی کشورهای مطرح فعالیت کنند.

به خصوص افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند میتوانند برای دریافت این مدارک اقدام نمایند.

کلاس های تخصصی مراقبتهای زیبایی پوست به روش تالگو فرانسه و سازمان فنی حرفه ای کشور با ارایه دو مدرک معتبر

 • مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور بین المللی و قابل ترجمه
 • مدرک تالگو فرانسه

بهترین سن برای پاکسازی پوست به روش تالگو فرانسه

www.thalgoparis.com

در چه سنی استفاده از کرم های مراقبت از دور چشم  توصیه می شود

زیبایی و داشتن پوستی بی نقص یکی از مهمترین مواردی است که می‌تواند در بالا بردن اعتماد به نفس تاثیر زیادی داشته باشد. از این رو مشاهده می‌شود که امروزه بسیاری از افراد به خصوص خانم ها به دنبال روش هایی هستند تا بتوانند طراوت پوست شان را در همه سنین حفظ کنند که در اینجا یکی از مهم ترین لوازم آرایشی بهداشتی که می تواند به زیبایی شما کمک کند کرم های مراقبت از دور چشم می باشد زیرا این کرم ها به گونه ای بوده که به شما کمک می کند تا پوست دور چشم را در همیشه مرطوب نگاه دارد. با وجود این که پوست دور چشم نازک است و تقریبا ۱۰ برابر نازکتر از تمامی قسمتهای دیگر بدن میباشد و غدد چربی کمی در آن وجود دارد، پس به راحتی خشک شده، این خشک شدن پوست می تواند خیلی زود منجر به چروک شدن پوست اطراف چشم شود. بنابراین استفاده از کرم‌های مخصوص دور چشم میتواند کمک کند تا اطراف چشم برای همیشه مرطوب نگه داشته شود.

با وجود حساسیت بیش از حد اطراف چشم طبیعتاً مراقبت از این ناحیه از دیگر بخشهای پوست حساسیت بیشتری دارد. علاوه بر اینکه مراقبت نکردن از پوست دور چشم منجر به چین و چروک می شود، گاهی نیز مشاهده می‌شود که مایع بین بافتی زیر پوست جمع شده و منجر به پف دار شدن نواحی اطراف چشم می‌شود. همچنین تیرگی در اطراف چشم نیز امری است که بسیار به چشم می خورد. باید توجه داشته باشید یکی از مهمترین مزایای استفاده از کرم های مراقبت از دور چشم روشن کردن این نواحی بوده که می تواند در زیبایی صورت شما تاثیر زیادی داشته باشد و همچنین با وجود اینکه این کرم ها مواد مغذی را به دور چشم می رساند منجر به از بین رفتن چروک دور چشم خواهد شد. کرم مراقبت از دور چشم با دیگر کرم های مرطوب کننده تفاوت ‌های زیادی داشته زیرا به دلیل حساس بودن پوست در این ناحیه از مواد مغذی با دوز ضعیف تر استفاده شده است. همچنین این کرم ها جذب بهتری داشته و به صورت اختصاصی به عنوان رطوبت رسان پوست فرموله شده اند. یکی از بهترین این کرم ها، کرم های بدون بو و ضد حساسیت هستند زیرا کرم هایی که عطر زیادی دارند می توانند مشکلاتی برای پوست اطراف چشم شما به وجود آورند.

با وجود اینکه گفته شد پوست دور چشم از حساسیت زیادی برخوردار است طبیعتاً برای استفاده از کرم های مراقبت دور چشم نیز باید دقت کافی به عمل آید. در ابتدا بهتر است از یک سرم آبرسان در اطراف چشم استفاده کرده که این مرحله پوست را آماده می کند تا کرم دور چشم بهتر جذب شود. سپس مقدار کمی از کرم را به اندازه یک دانه برنج روی انگشت قرار داده و بین دو انگشت خود بمالید و هنگامی که گرم و شل شد آن را راحت روی پوست قرار دهید. ضربه های ریز و ملایم در اطراف چشم موجب می شود تا کرم به همه قسمت ها رسیده و به خوبی جذب شود.

یکی از مهمترین موارد که در خصوص کرم های مراقبت از دور چشم باید به آن توجه داشته باشید زمان استفاده از این کرم ها است. به طوری که باید بدانید به دلیل نازک بودن پوست چشم و پلک زدن در طول روز و نگاه کردن به اطراف به صورت مداوم، بهتر است که از کرم های مراقبت از دور چشم در طول روز استفاده کرده و همچنین لازم است که در طول شب نیز هنگامی که قرار است استراحت کنید از این کرم ها استفاده نمایید تا پوست اطراف چشم شما به خوبی تغذیه شود. شبها پس از استفاده محصولات پاک کننده، از این کرم استفاده می کنیم، صبح که از خواب بیدار می شوید لازم است صورت خود را شسته و با یک پاک کننده تمیز کنید و مجدد برای طول روز از کرم های دور چشم استفاده نمایید. باید توجه داشته باشید که محصولات مراقبت از دور چشم مخصوص روز و شب دارند.

در خصوص بهترین سن برای استفاده از کرم های دور چشم لازم است بدانید از هر زمانی که شما امکان تهیه این کرم ها را دارید باید اقدام به خرید آن کرده و چشم هایتان را تقویت کنید. در واقع استفاده از این کرم ها در دوران جوانی و نوجوانی نیز مناسب بوده و مشکلی ایجاد نمی کند. البته در سنین نوجوانی بهتر است از کرم های دور چشمی که تنها خاصیت مرطوب کنندگی دارند استفاده نموده زیرا در این زمان استفاده از کرم های دور چشم ضد چروک، رفع تیرگی، روشن کنندگی و ضد لک چندان مناسب به نظر نمی رسد.

بهترین سن برای پاکسازی پوست به روش تالگو فرانسه

www.thalgoparis.com

نحوه مصرف کرم های پیری و هورمون رسانی به پوست

داشتن یک پوست شاداب، سفت و فاقد هر گونه چین و چروک یکی از مهمترین دغدغه هایی است که معمولا افراد میانسال خصوصا افراد بالای 45 سال به دنبال آن هستند، زیرا مکانیزم پیر شدن و بروز اولین چین و چروک های پیری بر روی پوست از سن 45 سالگی رخ می دهد. بنابراین باید از محصولات روشن کننده و ضد لک در این سنین استفاده شود. اصولا ساختار پوست از زمانی تحلیل رفتن و پیر شدن را شروع می کند که برخی هورمون ها مانند هورمون استروژن در لایه های پوست کم شده و یا از بین می روند و سبب شده تا کلاژن سازی در سطح پوست به سختی صورت بگیرد. در نتیجه پوست رطوبت خود را از دست داده و رو به نازک شدن می رود و همچنین غیر انعطاف شده و در پوست چین و چروک های عمیقی ایجاد می شود.

با فرا رسیدن میانسالى ، آنچه ذهن خانم ها رابه خود مشغول مى كند حفظ زنانگى و دلفریب بودن آنهاست . این در حالیست كه پیرى پوست یكى از مهمترین نشانه هاى آشكار تغییراتى است كه در بدن صورت مى گیرد.
مكانیزم پیرى ذاتى پوست در سنین بالاتر از 45 سال
منظور پیرى پوست زمانى است كه كمبود یا فقدان هورمون ها آن را تشدید مى كند . این مشكل منشأ تغییرات كاركردى و ساختارى است .
تغییرات كاركردى:

كاهش كاركرد پوست به عنوان یك سد حفاظتى ، پوست كم آب مى شود و خاصیت خود را از دست میدهد .

كاهش تدریجى همه كاركردهاى اتوماتیك تنظیمى و ترمیمى در پوست ، پوست نازك مى شود و انعطاف پذیرى خود را از دست میدهد .
تغییرات ساختارى : این تعییرات به پوست داخلى ، لایه میانى و پوست خارجى مربوط مى شود .
شماره یك در دنیا ( راه حل نهایى تالگو )
به ابتكار لابراتوارهاى تالگو گروهى از پژوهشگران متخصص در زیست شناسى دریایى ، عصاره جلبكهاى سرشار از هورمونهاى طبیعى را كشف كردند كه یك موتور واقعى سلولى به شمار مى رود .
این سرى از محصولات یكى از لوكس ترین محصولات تالگو مى باشد كه با خاصیت جوانسازى فوق العاده بالاترین تأثیر را از خود نشان مى دهد .

 محصولات راه حل نهایى بافت و روند بیولوژیك پوست شما را تغییر مى دهند.

زمینه تجدید ساختار و بازسازى داخلى پوست شما را فراهم مى كند.

هر فرد میانسالی با انجام مراقبت های لازم برای سلامتی پوست و استفاده از کرم های پیری و هورمون رسان این فرصت را در اختیار دارد تا طی یک دوره  مصرف مداوم از این کرم ها دوباره پوست را وادار به کلاژن سازی کرده و پوستی شاداب و عاری از چین و چروک داشته باشند. البته خوب است بدانید افرادی که زیاد مواد قندی مصرف می کنند و یا علاقه بسیاری به مصرف غذاهای چرب، نوشیدن شیر بیش از حد و  نوشیدن الکل و مایعات الکل دار دارند و همچنین خواب آنها کافی نبوده، زندگی پر استرسی دارند و فعالیت جسمی و البته ورزش کردن را به ندرت انجام می دهند نباید در استفاده از کرم های پیری و هورمون رسان انتظار دست یافتن به نتیجه مطلوبی را داشته باشند.

بهترین سن برای پاکسازی پوست به روش تالگو فرانسه

www.thalgoparis.com

امروزه کرم هایی تولید شده اند که حاوی اسید های آمینه و ویتامین C هستند و به راحتی می توانند در سطح پوست هورمون رسانی کرده و با تولید کلاژن به ترمیم پوست بپردازند. در واقع کرم های پیری و هورمون رسان، مقدار بالایی در پوست رطوبت ایجاد کرده و در اولین مرحله سعی می کند به پوست شادابی و لطافت دهد. البته توجه داشته باشید اینکه کرم های پیری و هورمون رسان تا چه میزان رطوبت و چربی داشته و با پوست شما چقدر سازگار باشند همگی بسته به نوع پوست شما دارد، پس با توجه به نیاز پوست خود نمونه ای از این کرم های پیری را مورد استفاده قرار دهید. معمولا بسیاری از افراد این سوال را دارند که چگونه کرم های پیری و هورمون رسان باید مصرف شود؟ در جواب باید گفت برخی از کرم های ضد پیری لایه بردار و مالشی هستند و اصولا باید در شب استفاده شوند زیرا باعث می شود تا لایه های مرده سطح پوست به صورت پوسته پوسته درآمده و لایه های زیرین پوست مجبور به بازسازی شوند. در واقع این نوع کرم های ضد پیری و هورمون رسان هر گونه پوسته های سر سیاه، روغن اضافی و سفیدک در پوست را از بین برده و سبب شده تا جوانسازی پوست صورت بگیرد. البته توجه کنید پس از مصرف کردن کرم های لایه بردار حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.

توجه داشته باشید شرکت های تولید کننده کرم های پیری و هورمون رسان مطابق با سن مصرف کنندگان و میزان آسیب دیدگی پوست نمونه های مختلفی از این نوع کرم های ضد چین و چروک را ارائه می دهند. این شرکت ها برای افراد 25_30 سال و افراد 30_40 سال و همچنین افراد 40_50 سال و افرادی با سن های بالاتر، نمونه های مختلفی از کرم های ضد پیری را تولید می کنند، از آنجایی که با بالا رفتن سن، سطح پوست، چربی خود را از دست داده و خشک می شود پس لازم است تا در این نوع کرم های ضد چین و چروک مواد مغذی بیشتری وجود داشته باشد تا سلول های پوست بتوانند به مرور با تولید کلاژن و  پروتئین های لازم در سطح پوست روح تازه ای به پوست ببخشند. از بهترین روش ها می توان به استفاده از محصولات ضد چروک دریایی هیالورونیک اشاره کرد. مهمترین مزایایی که کرم های پیری و هورمون رسانی برای پوست به وجود می آورند پاکسازی و از بین بردن سلول های مرده می باشد. این نوع کرم های ضد پیری با هومورن سازی خصوصاً هورمون استروژن که بسیار هورمون موثری در زیباسازی پوست به شمار می رود این فرصت را به مصرف کنندگان داده تا از بیشتر شدن چین و چروک پوست خود جلوگیری کنند و با متوقف کردن سطح چین و چروک، جلوه آنها را از نظر دیگران کمتر کرده و ظاهر جوانتری داشته باشند. البته برخی از کرم های ضد پیری با پر رنگ کردن سطح  پوست سبب شده تا چین و چروک کمتر دیده شوند، اما کرم های ضد پیری و هورمون رسانی پوست با افزایش دادن برخی هورمون ها و تحریک کردن غدد سباسه باعث می شوند تا پوست بازسازی شده و تا حد زیادی شیارهای چین و چروک پوست با تولید کلاژن های جدید پر شوند.

نمایندگی تالگو فرانسه با نام رسمی تالگو پاریس، ارائه دهنده بهترین محصولات مراقبت از پوست و برگزار کننده دوره های آموزش پاکسازی پوست با مدرک بین المللی تالگو فرانسه و مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور با بهترین متدهای روز دنیا می باشد.

برای اطلاع از هزینه آموزش تالگو و شرکت در دوره های آموزشی مراقبت های زیبایی پوست skincare و آموزش پاکسازی پوست با مدرک می توانید به سایت نمایندگی رسمی تالگو رفته (www.thalgoparis.com) یا با شماره تلفن های 02122552865 – 02122552670 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهترین سن برای پاکسازی پوست به روش تالگو فرانسه

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم