بازدید 17089
پویش ملی مقابله با کرونا

ضدعفونی انبارها و ارسال رایگان کالا در تیماپ

فروشگاه آنلاین تیماپ برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا اقدام به ارسال رایگان کالاها و اجرای پروتکل‌های انبارش ضدآلودگی کرد.
کد خبر: ۹۶۶۱۷۸
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰ 16 March 2020

به گزارش «تابناک»، تیماپ در راستای مسئولیت اجتماعی خود در این بحران کرونا، ارسال تمام کالاها به سراسر کشور را رایگان کرده است.

در این روزها که برای حفظ سلامتی خود بهتر است در خانه ماند و تا حد امکان در مکان‌های عمومی رفت و آمد نداشت، این مژده را می‌توان داد که تیماپ در کنار شماست و می‌توانید تمامی سفارشات خود را بدون نیاز به پرداخت هزینه ارسال، درب منزل تحویل گرفت.

ارسال رایگان

تیماپ در انبارهای خود فرآیندها و پروتکل‌های انبارش ضدآلودگی را به صورت روزانه اجرا می‌کند.

انبارش ضدآلودگی چیست؟

به فرآیندها و پروتکل‌هایی که برای حفاظت بسته‌های سفارشات از آلودگی به هرگونه میکروب یا ویروس انجام می‌شوند انبارش ضدآلودگی می‌گویند.

فرآیندهای انبارش ضدآلودگی مستلزم اجرای موارد زیر هستند:

  1. استفاده روزانه از گازهای ضد میکروب و ویروس با درجه بندی سطح A (نظیر پرسیدین، ژاوالین و ...) برای ضدعفونی سطوح قفسه‌ها، سطوح بسته‌ها، کارتن‌ها و کف انبار
  2. استفاه سایر کارکنان انبار از کلاه استریل، دستکش استریل و یک لایه پوشش استریل کامل بر روی سطوح لباس‌
  3. ضدعفونی سایر کارکنان به هنگام ورود به انبار با گازهای ضد میکروب و ویروس

مجموعه تیماپ جهت حفظ ایمنی و سلامت عزیزان و مشتریان، تمامی موارد این پروتکل را در انبارهای خود به دقت اجرا کرده تا مشتریان عزیز با خیال راحت اجناس خود را بدون هیچ گونه نگرانی سفارش دهند.

تیماپ وبسایتی است که فرآیند خرید اینترنتی را جذاب و لذت بخش کرده است. در تیماپ می‌توان همراه با دوستان و آشنایان خرید کرد، دقیقا مانند خریدهایی که به همراه اعضای خانواده و دوستان انجام می‌شود. علاوه بر این کارت‌های بازی تیماپ امتیازهای مختلف و جدیدی را به خریداران ارائه می‌دهد که باعث می‌شود افرادی که یک مرتبه تجربه خرید از تیماپ را داشته‌اند، همواره درگیر این فروشگاه اینترنتی بمانند.

علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی ضدعفونی انبار و کالا‌ها به‌لینک زیر مراجعه کنند:

انبارش ضدآلودگی

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم