بازدید 8804
۱

افزایش ۲.۵ درصدی متقاضیان سقط درمانی

مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان با اشاره به مراجعه ۶۸۵ نفر به مراکز پزشکی قانونی استان برای دریافت مجوز سقط درمانی در 11 ماهه امسال، گفت: آمار متقاضیان دریافت مجوز سقط درمانی طی این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲.۵ درصد افزایش داشته است.
کد خبر: ۹۶۶۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳ 16 March 2020

به گزارش «تابناک»، علی سلیمانپور در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به افزایش آمار مراجعان به دلیل نزاع در یازده ماهه سال جاری به مراکز پزشکی قانونی استان، اظهار کرد: در این مدت ۳۹ هزار و ۱۸ نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

وی با اشاره به اینکه از کل مراجعان نزاع، ۱۳ هزار و ۶۲۱ نفر زن و ۲۵ هزار و ۳۹۷ نفر مرد بودند، افزود: در مدت مشابه سال گذشته ۳۸ هزار و ۷۵۲ نفر به دلیل نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که ۱۳ هزار و ۱۸۴ نفر زن و ۲۵ هزار و ۵۶۸ نفر مرد بودند.

مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان به افزایش آمار متقاضیان دریافت مجوز سقط درمانی در پزشکی قانونی استان طی یازده ماهه سال جاری اشاره کرد و ادامه داد: در این مدت ۶۸۵ نفر برای دریافت مجوز به مراکز استان مراجعه کرده و از این تعداد، ۵۴۳ نفر مجوز سقط درمانی دریافت کردند.

سلیمان پور خاطر نشان کرد: آمار متقاضیان دریافت مجوز سقط درمانی در یازده ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲.۵ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: هم چنین در یازده ماهه سال جاری تعداد اجساد معاینه شده به علت مرگ مسمومیت با گاز مونو اکسید کربن ۵۷ نفر (۸ زن و ۴۹ مرد) بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۴ نفر (۱ زن و ۴۳ مرد) افزایش داشته است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۱
عجب! تطهیر ادمکشی با عنوان سقط درمانی! مثل تطهیر نزول خواری بانکها تحت عنوان کارمزد و خسارت و بهره اسلامی و امثالهم! سر خدا رو که نمیشه کلاه گذاشت! علی برکت الله!
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم