بازدید 7035

لغو جشنواره «کَن» تکذیب شد

در ادامه خبری مبنی بر لغو جشنواره کن، مدیران این رویداد هنری خبر از برگزاری آن دادند.
کد خبر: ۹۶۶۰۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶ 15 March 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، درحالی‌که از روز‌های گذشته به دستور دولت فرانسه، اجتماعات بیش از ۱۰۰ نفر در فضا‌های بسته کاملاً ممنوع اعلام شده و همه نهاد‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی به خاطر خطرات فراگیری ویروس کرونا توصیه‌های بهداشتی را رعایت کرده‌اند، مدیران فستیوال کن همچنان بر برگژاری این درویداد سینمایی اصرار می‌ورزند.

 

نوشته لوپون گفته است که مسئولان فستیوال کن در حال تصمیم‌گیری نهایی هستند که قرار است تا ۱۵ آوریل نظر خود را به طور رسمی به آگاهی رسانه‌ها برسانند.

این اصرار از جانب دست‌اندرکاران فستیوال کن ۲۰۲۰ در حالی همچنان ادامه دارد که دیروز «لوپوین» از مطبوعات معتبر فرانسه نوشت جشنواره کن ۷۲ برپا نخواهد شد.

اما حالا بعد از این خبر نشریه فرانسوی بار دیگر مدیران جشنوراه کن اعلام کردند که تا کنون برنامه برگزاری جشنواره فیلم کن تغییر نکرده است و مطلب این نشریه فرانسوی کذب است.

به نقل از هالیوود ریپوتر، مدیران جشنواره می‌گویند قصد ندارند تا اواسط آوریل درباره برگزار شدن یا نشدن این دوره از جشنواره تصمیم‌گیری کنند. جشنواره کن برنامه‌ریزی کرده است که اواخر اردیبهشت و از ۱۲ تا ۲۳ می‌برگزار شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم