بازدید 3259
سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی خبر داد:

پاکسازی و ضدعفونی ۵ گرمخانه‎ با دستگاه‌های مه پاش

کد خبر: ۹۶۵۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰ 14 March 2020
سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی از ضدعفونی ۵ گرمخانه با دستگاه‌های مخصوص به اصطلاح مه پاش خبر داد و گفت: مواد مورد استفاده برای ضدعفونی محیط داخلی هیچگونه عارضه‌ای برای مددجویان ندارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، سیدمالک حسینی از اقدامات جدید جهت عملیات ضدعفونی گرمخانه‌ها خبر داد و گفت: به دنبال بروز و شیوع ویروس کرونا و حساسیت گرمخانه‌ها به دلیل حضور افرادی که به واسطه شیوه و سبک زندگی، دارای نقص ایمنی و عارضه‌های جسمانی و هستند؛ اقدامات تمهیدی جدیدی در راستای ارتقا سطح بهداشت محیطی و ضدعفونی محیط گرمخانه‎‌ها در دستور کار قرار گرفته شده است.
 

وی افزود: در این راستا سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی در تعامل با سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران، تصمیم به ضدعفونی کردن محوطه بیرونی و داخلی گرمخانه‌ها گرفت. قرار است این اقدام به صورت مستمر با دستگاه‌های مخصوص و پرقدرت انجام شود.

حسینی با اشاره به اینکه فرایند ضدعفونی گرمخانه‌ها و سامانسرا‌ها از ۲۳ اسفند امسال در حال اجرا است، تصریح کرد: برای اطمینان بیشتر عملیات ضدعفونی در گرمخانه‌ها با دستگاه‌های ویژه محیط‌های بسته انجام شد. مواد مورد استفاده برای ضدعفونی محیط داخلی هیچگونه عارضه‌ای برای مددجویان ندارد و صرفا برای ضدعفونی کردن سطوح و فضا مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین فرایند ضدعفونی کردن دست مددجویان و نظافت فردی آنان مانند گذشته با همت کارکنان خدوم سازمان در حال انجام است.
 
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم