بازدید 11953

مسمویت غذایی رونالدینیو در زندان

بازیکن سابق دنیای فوتبال در زندان پاراگوئه شرایط خوبی را سپری نمی‌کند.
کد خبر: ۹۶۵۵۱۱
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰ 13 March 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از سان، رونالدینیو بازیکن سابق باشگاه بارسلونا اسپانیا به همراه برادرش به کشور پاراگوئه سفر کرد، اما به دلیل جعل گذرنامه دستگیر شد و الان در زندان به سر می‌برد.

رونالدینیو و برادرش برای دور زدن قانون سعی بر جعل گذرنامه داشتند که در هتل دستگیر شدند و قاضی پرونده اعلام کرد باید خلافکار جعل سند را شناسایی کند و از طریق رونالدینیو قصد دارد تا پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

با این حال رونالدینیو باید به دلیل جعل سند به همراه برادرش که با او شریک جرم محسوب می‌شود، ۶ ماه حبس بکشند و قاضی پرونده به تازگی اعلام کرده است علاوه بر جریمه نقدی این بازیکن باید حبس را در زندان بکشد. چند روز پیش رونالدینیو به قاضی گوستاوو آماریلا درخواست داده بود تا حبس را در خانه سپری کند که با مخالفت صد درصدی روبرو شد و عنوان شده رونالدینیو حتی خواسته ۸۰۰ هزار دلار را به عنوان جریمه مالی بپردازد که مورد قبول واقع نشده و تا وقتی باند خلافکار دستگیر نشوند، ستاره سابق دنیای فوتبال در زندان خواهد ماند.

حالا رونالدینیو که به وضعیتش در زندان عادت ندارد به خاطر غذاهای پاراگوئه‌ای دچار مسمویت غذایی شده و شرایط خوبی را در زندان سپری نمی‌کند. پیش‌تر لیونل مسی همبازی سابق او قصد داشت از راه قانونی رونالدینیو را از زندان نجات بدهد.

 

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم