بازدید 9404

سناتور گراهام قرنطینه شد

دو سناتور متحد دونالد ترامپ از جمله لیندسی گراهام پس از همراهی کردن ترامپ در فلوریدا و دیدار با رییس جمهوری برزیل به علت احتمال مبتلا شدن به ویروس کرونا در قرنطینه خانگی قرار گرفت.
کد خبر: ۹۶۵۴۷۵
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴ 13 March 2020

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از مجله تایم، در کنار گراهام، سناتور ریک اسکات دیگر نماینده حزب جمهوریخواه است که به دلیل همراهی کردن دونالد ترامپ و دیدار با مقامات برزیلی در ایالت فلوریدا به علت احتمال مبتلا شدن به ویروس کرونا در قرنطینه خانگی قرار گرفته است.

دفتر سناتور گراهام در بیانیه‌ای اعلام کرد که نماینده ایالت کارولینای جنوبی در سنای ایالات متحده تصمیم به قرنطینه کردن خود در خانه و کار کردن از راه دور گرفته است زیرا وی به تازگی با برخی مقامات دولت برزیل که اخیرا آزمایش یکی از آن‌ها مثبت اعلام شده است در ایالت فلوریدا دیدار داشته است.

براساس این بیانیه سناتور گراهام پس از قرارگرفتن در قرنطینه خانگی آزمایش تشخیص ویروس کرونا داده و منتظر نتیجه آن است.

به دنبال تایید ابتلای وزیر ارتباطات برزیل به کرونا و دیدار وی با رییس جمهوری آمریکا در فلوریدا، کاخ سفید شامگاه پنجشنبه اعلام کرد که دونالد ترامپ برنامه‌ای برای دادن آزمایش کرونا و قرنطینه ندارد.

استفانی گریشام دبیر مطبوعاتی کاخ سفید گفت: قرار گرفتن (ترامپ) در معرض این ویروس بررسی می‌شود و نتایح آن اعلام خواهد شد.

گریشام افزود: ترامپ و مایک پنس معاون رییس جمهوری آمریکا تقریباً هیچ تماسی با فرد مبتلا به ویروس کرونا نداشته‌اند و در حال حاضر نیازی به دادن آزمایش ندارند.

کاخ سفید در حالی این موضوع را بیان می‌کند که "ادواردو بولسونارو" پسر رییس جمهوری برزیل در صفحه توییتری خود نوشت: ژائیر بولسونارو (رییس جمهوری) آزمایش ویروس کرونا داده و منتظر نتیجه است، اگرچه علائمی از ویروس ندارد.

بولسونارو به همراه «فابیو واجناگارتن» وزیر ارتباطات برزیل آخر هفته در ایالت فلوریدا با ترامپ دیدار کردند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حقآبه هیرمند # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام
وب گردی