بازدید 14363
۳

مصوبه مجلس درباره سهمیه بنزین نوروزی لغو شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس از لغو مصوبه پارلمان درباره تخصیص سهمیه ۶۰ لیتری بنزین برای ایام نوروز خبر داد.
کد خبر: ۹۶۵۳۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵ 12 March 2020

 

به گزارش تابناک جلال میرزایی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به مصوبه مجلس در قالب لایحه بودجه 99 مبنی بر تخصیص 60 لیتر سهمیه بنزین برای نوروز، گفت: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور و تاکیدات ستاد مقابله با گسترش این ویروس مبنی بر ممنوعیت سفر در ایام نوروز، فعلا این مصوبه مجلس لغو شده است.

وی افزود : با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا، در پیشنهادی که مطرح کرده ایم، زمان واریز این سهمیه 60 لیتری به کارت های سوخت، به دولت واگذار شده است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: با توجه به اینکه زمان واریز سهمیه بنزین نوروزی به دولت واگذار شده، زمان آن هنوز مشخص نیست.
میرزایی با اشاره به اخباری مبنی بر تخصیص سهمیه بنزین نوروزی در ایام تابستان، آن را غیر واقعی دانست و اظهار داشت: مقرر شده که دولت قبل از هرگونه تصمیم گیری در این زمینه، مراتب آن را در قالب اصلاح لایحه بودجه 99 به مجلس ارسال کند و تصمیم گیری نهایی در این زمینه به عهده نمایندگان مجلس است،بنابراین انتقال سهمیه بنزین 60 لیتری برای ایام تابستان نیز صحت ندارد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس در پایان خاطرنشان کرد : البته ممکن است سهمیه 60 لیتری بنزین نوروزی به ایام دیگری، مثلا بهار یا تابستان منتقل شود، اما هنوز چیزی قطعی نیست و اکثریت نمایندگان مجلس باید در این زمینه تصمیم گیری کنند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۳
این مجلس میخواهد تصمیم بگیرد !!!!
این 60تیتر بعد از فروکش کردن کرونا به کارتهای سوخت واریز شود
امیدوارم فقط بخاطر جابه جایی نوروزی باشد و مثلا در تابستان داده شود و یکدفعه بالا کشیده نشود گو اینکه الان نفت هم خیلی پایین امده و قیمت قرار بود جهانی شود ما الان از دنیا گرانتر هم شده ایم
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022