بازدید 5259
سوژه

وعده تاج به افشاگری؛ آیا او به مردم و نهادهای نظارتی جواب پس می‌دهد؟

کد خبر: ۹۶۵۳۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲ 12 March 2020

مهدی تاج رئیس سابق فدراسیون فوتبال که مدتهاست از رسانه ها فراری است و هیچ یک از خبرنگاران فعال موفق نشده درباره عملکردش در فدراسیون فوتبال و حجم عظیم بدهی ها و نابسامانی با وی صحبت کند، حالا آفتابی شده است.

به گزارش تابناک ورزشی، تاج که مدعی است بخاطر بیماری از ریاست فدراسیون استعفا داده و طی چند روز اخیر خبر رسید که به فرانکفورت آلمان پرواز داشته است، پس از طرح رقم قرارداد نجومی ویلموتس و ضربه بزرگ بر پیکر فوتبال ایران ، حالا با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی اعلام کرد که بزودی درباره قرارداد مربوط به مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی و دروغ‌پردازی‌هایی که علیه فوتبال ملی در این چند وقت منتشر شده است، گزارش کاملی به مردم خواهد داد.

وعده تاج به افشاگری؛ آیا او به مردم و نهادهای نظارتی جواب پس می‌دهد؟

افکار عمومی که از مبلغ قرارداد عجیب ویلموتس بلژیکی شوکه است، به شدت منتظر افشاگری رییس فدراسیون است تا در پایان سالی که فوتبال ایران اعتبار خود را مقابل رقیبان درجه دو باخته است، پاسخ قانع کننده از مهدی تاج مسبب استخدام و اخراج بحث برانگیز مارک ویلموتس بشنود. البته امیدواریم این افشاگری در یک نشست خبری باشد نه یک برنامه خاص با هماهنگی های قبلی و یا سایت فدراسیون، چرا که پرسش ها و ابهام ها بسیار زیاد است و تاج باید درمورد عدم ارسال اصلاحات اساسنامه فدراسیون هم جواب پس بدهد. پنهان کاری که باعث تعویق انتخابات فوتبال ایران از سوی فیفا هم شده است.

رییس سابق فدراسیون نوشت: انشالله به زودی و به صورت مفصل درباره مراحل تصویب و عقد قرارداد مارک ویلموتس، مبلغ و چگونگی پرداخت آن، موضوعات مربوط به اساسنامه و وضعیت اقتصادی فدراسیون فوتبال و همچنین منشاء برخی از دروغ‌پردازی‌های هدفمندف سازمان یافته سریالی علیه فوتبال ملی در سال‌های اخیر گزارش کاملی را از نزدیک و به صورت مستقیم و رو در رو به مردم عزیز کشورم ارائه خواهم داد. تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

 

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم
آخرین اخبار