بازدید 9651
۲

خروج کارگران از پروژه‌ها در کیش ممنوع شد

سرپرست مدیریت فنی و عمران شهری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: به منظور کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ضمن ابلاغ پروتکل‌های آموزشی و بهداشتی به کارگاه‌ها، کارگران این پروژه‌ها ملزم به قرنطینه شدند.
کد خبر: ۹۶۵۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵ 11 March 2020

 

به گزارش تابناک به نقل  از تسنیم، سرپرست مدیریت فنی و عمران شهری سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت پروژه‌های ساختمانی کیش را در قالب یک پادگان معرفی کرد و اظهار داشت: در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا؛ این کارگران اجازه خروج از پروژه‌ها را ندارند و طی معاینات صورت گرفته همه آنان در سلامتی کامل هستند.

وی تصریح کرد: کارگران برای خریدهای روزانه پروژه با اختصاص یک ون چهار نفر اجازه خروج از آن پروژه را دارند و بعد از ورود به پروژه کاملا اقدامات ضدعفونی صورت می‌گیرد و حتی این چهار نفر اجازه ارتباط با دیگر کارگران را ندارند و همچنین برخی پروژه‌ها تب‌سنجی و ضدعفونی کارگاه‌ها را به‌صورت مستمر انجام می‌دهند.

سعید پورزادی سرپرست مدیریت فنی و عمران شهری سازمان منطقه آزاد کیش از ابلاغ فراخوانی به 50 پیمانکار فعال در سطح جزیره کیش مبنی بر رعایت ضوابط بهداشتی خبر داد و گفت: از طریق فرم‌های خوداظهاری اطلاعات مورد نیاز درخصوص نیروهای مستقر در داخل پروژه‌ها هر روز ساعت یازده به این کارگروه ارسال می‌شود.

پورزادی خاطرنشان کرد: بسته‌های بهداشتی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برای هرکدام از کارگرهای مستقر در پروژه‌های فعال در سطح جزیره کیش تعریف شده که بر این اساس 80 درصد این پیمانکارها بسته‌های مورد نظر را تهیه و ضوابط بهداشتی را رعایت می‌کنند.

وی افزود: پیمانکارانی که این دستورالعمل را رعایت نکنند پروژه آنها پلمپ خواهد شد.

پورزادی تصریح کرد: ضمن تلاش برای اجرایی کردن این شیوه فعالیت در دیگر پروژه‌های فعال در جزیره کیش؛ درخصوص پروژه‌های سازمانی هم این کنترل و نظارت‌ها اعمال می‌شود و تعدادی از حضور کارگرها را در این پروژه‌ها کاهش داده‌ایم.

با تشکیل کارگروه نظارتی اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا، براساس پروتکل‌های مرکز بهداشت کیش به پیمانکاران پروژه‌های ساختمانی فعال در سطح جزیره کیش ابلاغ شده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۲
خیلی ممراقب کیش باشین چون اقایانی که با خانواده اومدن اونجا یه وقت اذیت نشن.
اقایان کیش تشریف دارن واسه همین کارگرای بیچاره رو کنترل میکنن.
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم