بازدید 21838
۲
بازتاب گزارش نشریه تیم تاک

مسی پول آزادی رونالدینیو از زندان را می‌دهد

نشریه تیم تاک امروز مدعی شدند لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا در تلاش برای حل مشکل رونالدینیو بوده و اخبار حاکی از تخصیص بودجه چهار میلیون یورویی مسی برای آزاد شدن رونالدینیو از زندان است.
کد خبر: ۹۶۵۱۱۵
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹ 11 March 2020

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا قصد دارد برای نجات رونالدینیو از زندان دست به کار شود.

به گزارش تابناک ورزشی، در هفته‌های اخیر اخبار عجب و غیرقابل باوری در مورد رونالدینیو، ستاره دوست داشتنی و برزیلی سابق تیم هایی، چون بارسلونا و میلان منتشر شده بود و دست آخر تصویر رونالدو که به دلیل جعل پاسپورت تقلبی در پاراگوئه زندانی شده، هواداران این ستاره محبوب را غمگین کرد.

اما نشریه تیم تاک و برخی منابع اسپانیایی امروز مدعی شدند لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا در تلاش برای حل مشکل رونالدینیو بوده و اقداماتش را در این مسیر آغاز کرده است. لیونل مسی با گروه وکلایی خبره برای نجات رونالدینیو از زندان وارد مذاکره شده و اخبار حاکی از تخصیص بودجه چهار میلیون یورویی لیونل مسی برای حل مشکل رونالدینیو و آزاد شدن او از زندان است.

لیونل مسی و رونالدینیو در روز‌های ظهور کاپیتان فعلی بارسا که مصادف با افت رونی در بارسا بود، با یکدیگر همبازی بوده و رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند. رونالدینیو در این سال‌ها بار‌ها به تمجید از مسی پرداخته و مسی نیز همیشه از لطف ستاره برزیلی در روز‌های ورودش به رختکن بارسلونا سخن گفته است. اولین گل لیونل مسی با لباس بارسلونا در سال ۲۰۰۴ مقابل آلباسته روی پاس تماشایی رونالدینیو به ثبت رسید و تصویر بلند شدن مسی روی شانه ستاره بارسا، یکی از نمادین‌ترین صحنه‌های فوتبال در هزاره جدید به شمار می‌آید.

مسی پول آزادی پول آزادی رونالدینیو از زندان را می‌دهد

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
یعنی رونالدینیو بعد اینهمه سال بازی کردن در بالاترین سطح فوتبال دنیا 4 میلیون یورو پول نداشت خرج زخم زندگیش کنه؟
ونمک ناشناسی
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم