بازدید 4572

سارقان نقره فروشی بازار تهران دستگیر شدند

کد خبر: ۹۶۵۰۰۹
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱ 10 March 2020

سرهنگ علیزاده از دستگیری سارقان فروشگاه نقره فروشی بازار تهران خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کارآگاه حمداله علیزاده رییس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: ششم اسفند ماه سال جاری پرونده‌ای مبنی بر سرقت از یک مغازه نقره فروشی در محدوده بازار توسط کلانتری ۱۱۳ بازار جهت رسیدگی تخصصی به پایگاه هفتم پلیس آگاهی واصل گردید.

وی افزود شاکی با حضور در پایگاه هفتم اظهار داشت: در بازار تهران مغازه نقره فروشی دارم، ساعت ۹ صبح پنجم اسفند ماه وقتی درب مغازه را باز کردم دیدم مغازه به هم ریخته است و حدود ۱۰ کیلو زیورآلات نقره به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان که در مغازه داشته ام به سرقت رفته است.

علیزاده گفت: کارآگاهان پس از اظهارات شاکی جهت بازبینی و بررسی محل وقوع جرم راهی بازار تهران شدند که با پایش فیلم ضبط شده توسط دوربین‌های مدار بسته متوجه شدند سرقت توسط یک خانم انجام شده و با پوشیدن صورت خود توسط ریموت کنترل مغازه شاکی را باز کرده و پس از سرقت متواری می‌شود.

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات فرضیه را سرقت داخلی عنوان داشته و احتمال می‌دهند فردی که به ریموت کنترل مغازه دسترسی داشته است نقشه سرقت را کشیده، لذا با مصاحبه و بازجویی فروشندگان و همکاران مغازه شاکی کارآگاهان متوجه می‌شوند یکی از فروشندگان به نام وحید ۳۰ ساله حدود یک سال است برای شاکی کار می‌کند که با توجه به حرف‌های ضد و نقیض و با توجه به ادله بدست آمده در نهایت لب به اعتراف گشوده و به سرقت مغازه با همدستی دخترعمویش به نام فاطمه ۲۷ ساله معترف گردید.

وحید در اظهارات خود گفت: به علت مشکلات مالی نقشه سرقت را کشیدم و در روزی که ریموت کنترل مغازه در دستم بود طی فرصتی از رویش کپی کردم و با طرح نقشه‌ای از دخترعمویم کمک گرفتم و سرقت را انجام دادیم و در حال حاضر تمام اموال مسروقه در اختیار وی می‌باشد.

وی افزود: در گام بعدی با همکاری متهم دخترعموی وی نیز طی عملیاتی دستگیر و در بازرسی از منزل او اموال مسروقه کشف می‌گردد. پس از انتقال فاطمه به پایگاه هفتم ضمن قبول بزه انتسابی علت همدستی خود را با وحید را قول ازدواج وی اعلام کرد و گفت به خاطر عشقی که به او داشتم تن به این سرقت دادم.

رییس پایگاه هفتم پلیس آگاهی گفت: با توجه به اعتراف صریح هر د و متهم، با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی روانه زندان شدند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم