بازدید 25363
۸

قتل از ترس کرونا در مشهد

ترس از کرونا در یک پاساژ قتل مسافر خارجی را در مشهد رقم زد.
کد خبر: ۹۶۴۹۵۲
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱ 10 March 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از شهرآرا،‌ اعلام گزارش مرگ مشکوک تبعه خارجی در یک پاساژ در خیابان شیرازی مشهد از سوی مأموران انتظامی، پای بازپرس کاظم میرزایی، قاضی جنایی دادسرای مشهد را به این پرونده باز کرد و با حضور این مقام قضایی در محل وقوع جرم تحقیقات اولیه آغاز شد.

عامل احتمالی این مرگ مشکوک که پسری جوان بود در اظهاراتش به بازپرس جنایی دادسرا گفت: همسر متوفی به مغازه ما مراجعه و یک مانتو خریداری کرد. به دلیل داغ بودن موضوع ویروس کرونا و راه‌های پیشگیری از این بیماری خطرناک عموما به همه مشتریانمان اعلام می‌کنیم که در زمان خرید نهایت دقت را داشته باشند چرا که جنس فروخته شده را پس نخواهیم گرفت. البته در همین خصوص کاغذهایی هم در مغازه نصب کرده‌ایم.

اما همسر متوفی بعد از چند ساعت به مغازه مراجعه کرد و خواستار تعویض مانتو شد که من به او گفتم از پس گرفتن آن معذورم، ولی او پایش را در یک کفش کرده بود که باید مانتو را برایش تعویض کنم. هرچه به او گفتم، چون لباس چند ساعت در اختیار او بوده و به دلیل مسائل بهداشتی نمی‌توانم مانتو را تحویل بگیرم او همچنان حرف خودش را می‌زد. از مغازه بیرون رفت که متوجه شدم دو مانتو دیگر را با خودش برداشته و برده است.

بلافاصله به فروشنده دیگرمان که دختری جوان است گفتم به سراغش برود و مانتوها را از او بگیرد. سر و صدایشان داخل پاساژ بالا گرفته بود که به طرفشان رفتم. در این میان شوهر زن تبعه خارجی به طرفم آمد و مشتی به صورتم زد که به دلیل شدت ضربه بینی‌ام خونی شد. من هم مرد میانسال را از مغازه بیرون انداختم که دم در روی زمین افتاد و بعد هم متوجه شدیم فوت کرده است.

با تکمیل تحقیقات اولیه پسر جوان بازداشت شد و بررسی‌ها ادامه یافت تا اینکه نتیجه اولیه پزشکی قانونی اعلام شد و کارشناسان این سازمان علت اولیه فوت تبعه خارجی را ایست قلبی اعلام کردند. به گفته بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو مشهد احتمالا متوفی به دلیل عارضه قلبی جانش را از دست داده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۳
انتشار یافته: ۸
خوبه که توریست تو کشورمون زیاد نیست با رفتارای زشت اغلب کاسبها که اتفاقا سن زیادی هم ندارند و احترام به بزرگتر حالیشون نیست
این که مرگ بر اثر ترس نبوده عزیزم

قاتلش داره اعتراف میکنی مسلمانیه دیگه

خوب و نابش اینه

مرد مومن بگو اینجوری شد قاضی بگه کی بوده

تابناک ترس نه قتل
ببخشید باتوجه به متن خبر و گفته بازپرس پرونده" احتمال عارضه قلبی جانش را ازدست داده..." چرا تیتر میکنید قتــــل مسافر خارجی در مشهد..... استرس وارد میشه قربان اون هم دراین شرایط حساس کرونایی خخخخخخ
چرا نمیگید این تبعه خارجی اهل کدام کشور بوده؟ احتمالا افغانی بوده
من نمی دونم چرا توی هر مساله ای باید عدم شفافیت و پنهان کاری موج بزنه. الان اگه گفته بودید تبعه کدام کشور بوده چه مشکلی پیش میومد
من هم مرد میانسال را از مغازه بیرون انداختم که دم در روی زمین افتاد و بعد هم متوجه شدیم فوت کرده است

به همین راحتی تو گفتی و ما هم باور کردیم
به بهانه کرونا خواسته جنس را عوض نکنه ، چقدر مراقب وضع بهداشت مردمه
کار فروشنده درست بوده است که مانتوها را پس نگرفته است، ضمن اینکه عنوان خبر هم احتمالا نادرست است چون طرف به خاطر عارضه قلبی مرده است، و کاش ملیت آن مرحوم! را هم می نوشتید!!!
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم