بازدید 11729
۳

بایدن کابینه‌اش را چیده است!

گزارش جدید حاکی از آن است که جو بایدن گزینه‌های مدنظرش برای تشکیل کابینه و کاخ سفید را انتخاب کرده است تا پس از پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا کارش را آغاز کند.
کد خبر: ۹۶۴۹۵۱
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷ 10 March 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، به نوشته روزنامه واشنگتن تایمز، در فهرست جو بایدن، معاون رئیس‌جمهوری سابق آمریکا اسامی برخی از مقام‌های دولت اوباما و حتی یک دشمن سابق از کارزار انتخاباتی دیده می‌شود.

انتخاب‌های بایدن شامل سناتور الیزابت وارن به عنوان وزیر خزانه‌داری یا معاون رئیس‌جمهوری و همچنین جان کری، وزیر امور خارجه سابق در پست جدید کابینه برای نظارت بر تغییرات آب و هوایی می‌شود. سوزان رایس، مشاور امنیت ملی دوره اوباما هم وزیر خارجه می‌شود و مایکل بلومبرگ، شهردار سابق نیویورک ریاست بانک جهانی را عهده‌دار می‌شود.

احتمالات "طرح حکومتداری محرمانه بایدن" دوشنبه در گزارش جدیدی توسط پایگاه آکسیوس منتشر شد.

در این گزارش آمده است: از آنجایی که پیت بوتجج، شهردار سابق سوث بند در ایالت ایندیانا به نفع بایدن کنار کشید، شاید پست سفیری در سازمان ملل متحد یا نمایندگی تجاری آمریکا به او برسد.

گزینه‌های دیگری برای نقش مهم معاون رئیس‌جمهوری هم فاش شده است.

در گزارش آکسیوس آمده است: در صدر انتخاب‌های بالقوه بایدن برای شخص شماره ۲ آمریکا چندین سیاه‌پوست دیده می‌شود؛ سناتور کامالا هریس و سناتور کوری بوکر که هر دو پیش از آغاز رقابت درون حزبی دموکرات‌ها کناره‌گیری کردند؛ دوال پاتریک، فرماندار سابق ماساچوست که پس از رای‌گیری نیوهمپشایر از رقابت دموکرات‌ها کنار رفت و استیسی آبرامز، نامزد سابق پست فرمانداری جورجیا. نام سناتور امی کلوبچار هم در این ترکیب دیده می‌شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۳
انشاله رای بیاره
تنها برنامه ای که برای اداره کشور داریم اینه که دعا کنیم ترامپ دور بعد رای نیاره. انگار که مثلا بایدن برای ما و "نفوذ استراتژیکمون" فرش قرمز پهن کرده.
زهی خیال باطل.
بیخیال شوید چون ترامپ پیروز انتخابات خواهد شد
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم