بازدید 3628

نتیجه جلسه هیات رییسه فدراسیون: هر چه فیفا بگوید!

کد خبر: ۹۶۴۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰ 09 March 2020

جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار شد و اعضا به این نتیجه رسیدند که برای برگزاری انتخابات منتظر جواب فیفا به درخواست آخر طرف ایرانی باشند.

به گزارش تابناک ورزشی، جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال امروز در دفتر سرپرست فدراسیون فوتبال برپا شد. در این نشست، سرپرست فدراسیون گزارشی پیرامون آخرین وضعیت مربوط به برنامه رقابت‌های تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین مسابقات تیم ملی در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به اعضا ارائه کرد.

وی با اشاره به حضور دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی در بلژیک، کرواسی و روسیه و دیدار با برخی لژیونر‌های ایرانی عنوان کرد: خوشبختانه برنامه‌های مرتبط با تیم ملی در مرکز ملی فوتبال و با حضور مستمر اسکوچیچ و هماهنگی تام و تمام وی با فدراسیون فوتبال در حال انجام است. به طور حتم تیم ملی با برنامه ریزی مناسب راهی دور برگشت مقدماتی جام جهانی خواهد شد.

هیات رییسه فدراسیون فوتبال همچنین با تاکید بر ضرورت حفظ سلامتی خانواده فوتبال، ابراز امیدواری کرد با تمهیدات صورت گرفته در همه سطوح رقابت‌های باشگاهی در موعد مقرر آتی از سر گرفته شود. موضوع برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال هم از دیگر موارد طرح شده در نشست بود.

بر این اساس، مقرر گردید با توجه به ارسال نامه فدراسیون فوتبال به فیفا و درخواست این فدراسیون برای برگزاری مجمع انتخاباتی در مورخ ۲۵ اسفند بر اساس اساسنامه موجود پیگیری لازم مجددا از فدراسیون جهانی صورت پذیرد تا در صورت تایید این موضوع فرآیند مربوطه در جهت برگزاری مجمع انتخاباتی انجام شود.

این درحالی است که پیش از این فیفا اصرار زیادی به اصلاح اساسنامه و سپس برگزاری انتخابات با توجه به اساسنامه جدید داشته و به نظر می‌رسد در نهایت چنین اتفاقی رخ دهد و رییس جدید فدراسیون فوتبال در سال ۱۳۹۹ معرفی شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم