بازدید 15866

پیام مایکروسافت به کارمندانش: نگران حقوق نباشید

شرکت مایکروسافت به عنوان یکی از شناخته شده‌ترین شرکت‌های سیلیکون، ولی به کارمندان خود امید داده است که حتی در شرایطی که به علت شیوع کرونا سر کار حاضر نشوند می‌توانند روی حقوق خود حساب کنند. این موضوع به ویژه برای کارمندانی که از این شرکت حقوق ساعتی دریافت می‌کردند بسیار مهم است.
کد خبر: ۹۶۴۱۰۷
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵ 06 March 2020
به گزارش «تابناک» به نقل از انتخاب، مایکروسافت طی روز‌های گذشته شعب خود در سیاتل و کالیفرنیا را تعطیل کرده است، اما مایکروسافت می‌گوید که همچنان به فروشندگانی که به شکل ساعتی در منطقه سیاتل و شمال کالیفرنیا در حین شیوع کرونا کار می‌کرده اند یا اکنون با شیفت‌های کوتاه سر کار می‌آیند حقوق کامل پرداخت خواهد کرد. حتی اگر این افراد قادر به حضور در محل کار نباشند، حقوقشان محفوظ است.

این شرکت پیش از این از کارمندان منطقه سیاتل و منطقه خلیج سان فرانسیسکو خواسته بود تا ۲۵ مارس از خانه کار کنند. کینگ کانتری، مرکز مقر مایکروسافت در کانون شیوع کرونا است و در نتیجه کار در این منطه بسیار خطرناک ارزیابی شده است. این شهرستان دارای ۵۱ مورد تشخیص داده شده COVID-۱۹، بیماری ناشی از کروناویروس و ۱۰ مورد مرگ ناشی از کرونا است.

به طور کلی، کارمندان خدمات ساعتی ممکن است شامل کارمندان نگهبان، کارمندان آشپزخانه یا رانندگان مجموعه مایکروسافت باشند. مایکروسافت از مدت‌ها پیش برای این مشاغل، کارمندان موقت و ساعتی را از مردم محلی استخدام می‌کند. اما اکنون با این اطلاعیه خود نشان داد که افزون بر اهمیتی که برای نیرو‌های متخصص خود قائل است، به کارمندان ساعتی نیز اهمیت می‌دهد
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم