بازدید 14846

مخبر درگذشت‌ مرحوم‌خلفی‌ و شیخ‌الاسلام‌ را‌ تسلیت‌گفت

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در دو پیام جداگانه، درگذشت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ علی خلفی و دکتر حسین شیخ الاسلام را تسلیت گفت.
کد خبر: ۹۶۴۰۴۳
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶ 06 March 2020

به گزارش تابناک، متن پیام های تسلیت محمد مخبر،  رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در پی درگذشت معاونت قضایی رئیس محترم قوه قضائیه و دکتر شیخ الاسلام  از قرار زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ علی خلفی معاونت قضایی رئیس محترم قوه قضائیه موجب تاثر و تالم گردید.

ایشان بیش از ۳۰ سال از عمر شریف خود را مجاهدانه صرف خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در قوه قضائیه چه در کسوت قاضی و چه در کسوت مدیر نمود.

اینجانب درگذشت ایشان را به خانواده محترم تسلیت عرض می نمایم و برای آن مرحوم از درگاه باریتعالی علو درجات و برای خانواده ایشان صبر و اجر آرزومندم.

محمد مخبر
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)

 

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و اناالیه راجعون

خبر در گذشت مرحوم جناب آقای دکتر حسین شیخ الاسلام خدمتگزار صدیق که از آغازین سال پیروزی انقلاب اسلامی و از همان دوره دانشجویی در عرصه های مختلف از جمله نمایندگی مجلس شورای اسلامی ، سیاست خارجی، تقریب مذاهب اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت داشتند موجب تاثرو تالم گردید.
مجاهدت ها و خدمات صادقانه و نقش ارزشمند و محوری ایشان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بخصوص در شکل گیری جبهه مقاومت بی شک بر کسی پوشیده نیست نام و خاطره و خدماتشان در قلب و حافظه ملت شریف ایران ماندگار خواهد شد.
اینجانب این ضایعه و مصیبت را به خانواده، همکاران و علاقمندان ایشان تسلیت عرض نموده واز درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت می‌نمایم.
محمد مخبر
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم