بازدید 5658
بازتاب
متوجه شدیم که این مربی یک پست منتشر کرده و گفته مجیدی اجازه حضور در کمیته انضباطی را به ما نداده است. اگر این‌گونه است، مجیدی خودش عضو هیأت مدیره، مدیرعامل و... شود و صفر تا صد کار‌ها را انجام دهد.
کد خبر: ۹۶۲۰۲۶
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵ 26 February 2020

عضو تازه هیات مدیره باشگاه استقلال هنوز از راه نرسیده ، با مواضع جنجالی خود در این تیم شکاف جدیدی ایجاد کرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، عبدالرضا موسوی که در باشگاه استقلال خوزستان هم عملکرد جنجالی داشت حالا در آبی های تهران هم خیلی زود شروع به موضع گیری علیه سرپرست باشگاه، سرمربی تیم، سرپرست تیم فوتبال و عضو شاخص هیات مدیره کرده است! البته همه حرف های موسوی بیراه نیست و در میان صحبت هایش حرف درست هم دیده می شود.

موسوی در تازه ترین اظهاراتش گفت: آیا درست است که سرپرست، تیم را رها کند و به خانه برود؟ در این بین مجیدی هم از او حمایت کرده، ولی اگر اینگونه است مجیدی خودش سرمربی و مدیرعامل و عضو هیات مدیره شود و صفر تا صد کار‌ها را انجام بدهد.

اختلافات در بین مدیران و کادرفنی و سرپرستی تیم استقلال به اوج خود رسیده و از شب گذشته اعضای هیأت مدیره واکنش‌های عجیبی نسبت به یکدیگر دارند. بعد از انتشار پست اینستاگرامی جنجالی عبدالرضا موسوی عضو هیأت مدیره استقلال، علی فتح‌الله‌زاده نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و البته فرهاد مجیدی با انتشار یک استوری اعلام کرد که مخالف حضور پرویز مظلومی به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال است.

حمله عضوهیات‌مدیره‌استقلال به مجیدی، فتح‌الله‌زاده و خلیل‌زاده!

 

عبدالرضا موسوی عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال درباره مخالفت با مدیرعاملی فتح‌الله‌زاده گفت: من مخالفتی نکردم، چون روحم از برگزاری جلسه هیأت مدیره خبر نداشت. در مورد جلسه شب گذشته باید از دوستانی که در آن نشست حضور داشتند سؤال کنیم. با مردم صادق هستم و حرف حق را می‌زنم. نه سیاسی هستم و نه خبرنگار دارم و نه از این فن‌پیج‌های طرفداری دارم. مردم صاحب باشگاه استقلال هستند و باید بدانند چه اتفاقاتی می‌افتد.

او در این مورد که چرا وقتی شما و اعضای هیأت مدیره اعلام کردید پرویز مظلومی سرپرست تیم استقلال شده، این موضوع توسط باشگاه اعلام نشد، گفت: این موضوع را باید از کسی که کار اجرایی می‌کند بپرسید. چرا این سؤال را از آقای خلیل‌زاده نمی‌پرسید؟ سعید رمضانی با اعتبار خانواده مرحوم حجازی آمد و وقتی مجیدی چنین پیشنهاد‌ی داد، خلیل‌زاده آن را پذیرفت. از همه هواداران استقلال سؤال می‌کنم. آیا درست است که سرپرست تیم در فرودگاه مجموعه را رها کند و برود. شما اول این موضوع را مشخص کنید، بعد من به سوالات دیگرتان جواب می‌دهم. اگر منِ موسوی ۱۰سال در استقلال کار کنم، پسر من هم باید در این تیم حق داشته باشد؟ اگر این‌گونه است، تمام بزرگان استقلال باید سهم‌خواهی کنند. ممکن است من شغلی برای اقوامم پیدا کنم، ولی هرگز بستگانم را در جایی که کارآیی ندارند استخدام نمی‌کنم.

وی درمورد اختلافش با مجیدی گفت: مردم خودشان در این زمینه قضاوت کنند. اتفاقا در جلسه‌ای که داشتیم متوجه شدم که زیر مجموعه‌های اسماعیل خلیل‌زاده، صالح مصطفوی را به کمیته انضباطی فرا خواندند. وقتی در جلسه نشسته بودیم متوجه شدیم که این مربی یک پست منتشر کرده و گفته مجیدی اجازه حضور در کمیته انضباطی را به ما نداده است. اگر این‌گونه است، مجیدی خودش عضو هیأت مدیره، مدیرعامل و... شود و صفر تا صد کار‌ها را انجام دهد. اگر قرار است این‌گونه باشد پس نقش ما چیست؟

موسوی در مورد اختلاف با فتح الله زاده و پست اینستاگرامی اش گفت: اختلافاتی قبل از دربی وجود داشت و قرار بود همه چیز حل شود، اما وزیر ورزش به ما گفت حواس تان باشد حرفی نزنید که تیم دچار حاشیه شود، چون دربی در پیش است. بعد از دربی، بازی‌های پیاپی استقلال انجام شد و مباحث به دیشب کشید. اما این مشکلات بالاخره باید یکجا حل شود. این گونه استقلال نمی‌تواند جام بیاورد و هر روز باید دچار روزمرگی باشد. ما هر کاری کردیم بی سروصدا بوده، ولی نمی‌شود هر روز از یک نفر قرض گرفت و کار‌ها را پیش برد. من مجبور هستم مردم را در جریان بگذارم و وقتی هم نمی‌توانم کاری بکنم باید بگویم. من که بانک نیستم که فقط چک پاس کنم. تا جایی که توانستم پول دادم و تازه سررسید بدهی‌های جدید هم آمده که باید پرداخت شود. من از شما سؤال می‌کنم وقتی من در جلسه‌ای حضور نداشتم، چگونه می‌توانم مخالف یا موافق فتح‌الله‌زاده باشم؟ روح من از این جلسه خبر نداشته و اگر هم برگزار شده باید به آن دعوت می‌شدم.

موسوی که با مدیریت خلیل زاده هم مخالف بوده است، ضمن تایید این موضوع گفت: صادقانه هم می‌گویم از عملکرد خلیل‌زاده ناراضی بودم و هرگز منکر این موضوع نمی‌شوم. قرار من با آقای فتح‌الله‌زاده و منزوی این بود که بنشینیم و صحبت کنیم. این را هم تأکید می‌کنم که خلیل زاده در این مدت خیلی زحمت کشیده است و پول هم آورده و با وجود اینکه همسرش بیمار است، تلاش زیادی انجام داد، اما برخی از مشکلات استقلال به او برمی‌گردد.

وی در این مورد که چرا مخالف مدیریت خلیل زاده هستید؟ گفت: چون او نمی‌تواند برای استقلال وقت بگذارد. شما به دفتر خلیل‌زاده بروید و ببینید تلفن او چند بار زنگ می‌خورد. نمی‌شود یک نفر برود نیم ساعت در باشگاه بنشیند و فقط نامه امضا کند. به وزیر ورزش هم این را گفتم و اشاره کردم که خلیل‌زاده نمی‌تواند استقلال را بچرخاند. قرار ما در کل این بود که قبل از دربی مدیرعامل مشخص شود، اما بعد از دربی گفتند مجمع به زودی تشکیل می‌شود. شفاف می‌گویم تا امروز ۲ بار استعفا داده‌ام، چون وقتی می‌بینم کار پیش نمی‌رود و تیم و باشگاه دچار روزمرگی می‌شوند، فایده‌ای ندارد. اتفاقا وویس آقای فتح‌الله‌زاده را دارم که اشاره کرده من مصاحبه‌ای با کسی انجام ندادم.

موسوی درباره شایعاتی که درباره اش منتشر شد، گفت: وقتی آمدم استقلال در حال پاشیدن بود و مربی هم نداشت. بازیکنان هم پول شان را نگرفته بودند. یکسری بی‌اخلاقی هم در مورد من صورت دادند. مثلاً گفتند موسوی پول داده و سود گرفته است. این کار‌ها چیست؟ من هواپیما در اختیار تیم گذاشتم، ارز به تیم دادم، تا آنجام که توانستم کمک کردم و زمان هم گذاشتم، آخر سر هم باید فحش بخورم؟ من طرفدار این تیم بوده و هستم، چه باشم و چه نباشم. خود آقای فتح‌الله‌زاده هم می‌داند چه زمانی به او کمک کردم. از خود او سؤال کنید در یکی از دربی‌های چند سال پیش پول ساموئل را از چه کسی گرفت و به او داد. فقط همین موضوع را از او سؤال کنید. من می‌خواستم او مدیرعامل استقلال شود و مردانه هم به او دست دادم. حتی به او گفتم حمایتت می‌کنم تا طرح‌های اقتصادی‌ام اجرا شود. به وزیر هم گفتم فتح‌الله‌زاده می‌تواند به استقلال کمک کند که حتی آقای سلطانی‌فر گفت: صورتجلسه را بنویسید و خود آقای خلیل‌زاده هم استعفا می‌دهد، اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که از همان لحظه دور خوردم!

این عضو هیات مدیره درباره منظورش از دورخوردن گفت: یعنی از هیچ چیزی خبر ندارم. من چه گناهی کردم که فتح‌الله‌زاده گفته منتظر امضای موسوی است. من رئیس جمهور هستم؟ وزیر ورزش هستم؟ چه کاره هستم که مانع مدیرعاملی فتح‌الله‌زاده شوم؟ وقتی در جلسه نبودم چگونه باید در این مورد حرف بزنم؟ من امروز صبح ساعت ۶:۳۰ به کیش آمدم و در این جا حضور دارم. اگر جلسه‌ای بوده صورتجلسه‌اش را باید می‌دیدم. فتح‌الله‌زاده هم منکر شده که با یک خبرگزاری مصاحبه کرده است، شما به من بگویید الان باید چه بگویم؟ فقط می‌توانم آرزو کنم این مسائل ختم به خیر شود و استقلال به آرامش برسد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس جهش تولید مناجات شعبانیه تفاوت متانول با اتانول