بازدید 4234
کد خبر: ۹۶۱۳۸۲
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰ 24 February 2020

در یازدهم اسفند امسال همایشی با عنوان دومین اجلاس رهبران الهام بخش و مدیران عامل کسب و کارها  در سالن اجلاس سران توسط مرکز سمینارهای کسب و کار ماهان برگزار می شود.

اجلاس رهبران الهام بخش و مدیران عامل کسب و کارها

در این همایش اساتید معتبر و شناخته شده کسب و کار ایران همراه با 1600 مدیرعامل و رهبران کسب و کار در حوزه های مختلف دور هم جمع می شوند تا در خصوص راهکارهای مختلف مدیریتی برای توسعه کسب و کارها بحث و تبادل نظر کنند.

این همایش به عنوان هفتمین گردهمایی سالانه کارآفرینان برجسته کشور با سخنرانی چهره های ماندگار از جمله آقای دکتر ناصر میرسپاسی، آقای دکتر احمد روستا، آقای دکتر بیژن خرم و آقای دکتر محمد اعرابی انجام می شود.

همچنین در بخش اساتید و مشاوران کسب و کار، آقایان دکتر محمد اولیایی، دکتر علیرضا هاشمی، دکتر احمد نظری مهرابی و دکتر مهدی برزویی، از اساتید مدرسه کسب و کار ماهان در رابطه با آخرین علوم مدیریتی به ارائه دانش و تجربه می پردازند.

در بخش دیگر این همایش رهبران الهام بخش و مدیران عامل کسب و کارهای ایرانی از جمله آقایان دکتر شاهین فاطمی، دکتر محمدمهدی روحانی، دکتر فرشید گلزاده کرمانی و مهندس مهرداد شاملو تجربیات موفق خود را در فضای کسب و کار ایران به سایر مدیران عامل و رهبران کسب و کار ارائه می نمایند.

اجلاس رهبران الهام بخش و مدیران عامل کسب و کارها

همچنین جناب آقای دکتر دوایت میهایلیچ، مدیرعامل شرکت Effective Manager در این همایش در رابطه با موضوع نقش مشاوران مدیریت دنیا در توسعه بنگاه ها به صورت آنلاین تجربیات جهانی را مورد بحث قرار خواهند داد.

به همین شکل در اولین اجلاس رهبران الهام بخش و مدیران عامل کسب و کارها و ششمین گردهمایی سالانه کارآفرینان برجسته کشور که در سال 1397 در سالن اجلاس سران برگزار شد، مباحثی عنوان گردید که در سال 1398 تاثیرات مثبتی روی عملکرد مدیران و رهبران کسب و کار داشت و با توجه به مطالب مفیدی که ارائه گردید، از اقبال قابل قبولی برخوردار بود.

شما می توانید برای دریافت فایل سخنرانی اساتید در اولین اجلاس رهبران الهام بخش و مدیران عامل کسب و کارها به سایت حرفه پلاس، فضای آموزش و تعامل حرفه ای ها مراجعه فرمائید.

امسال نیز با توجه به حضور بیش از 1600 مدیرعامل و رهبران کسب و کار در روز یازدهم اسفند، این نوید را می توان انتظار داشت که همایشی کاملا حرفه ای و مثبت برگزار شده و می تواند تاثیرات کاملا مفیدی بر روی فضای کسب و کار ایران داشته باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت مرکز سمینارهای کسب و کار ماهان مراجعه فرمائید.

اجلاس رهبران الهام بخش و مدیران عامل کسب و کارها

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
ویروس کرونا مناجات شعبانیه جهش تولید مصطفی الکاظمی کاظم خاوازی علی صیاد شیرازی
آخرین اخبار