بازدید 3737
کد خبر: ۹۵۸۲۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹ 10 February 2020

عضو هیئت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و یوم‌الله 22 بهمن اظهار داشت: امام(ره) اسلام را به لحاظ سیاسی و اجتماعی خوب درک کرد و با همراهی جانانه مردم که شیفته‌اش بودند انقلاب را پیش برد.

به گزارش «تابناک»، سید «مصطفی میرسلیم» با بیان اینکه امام(ره) یک انقلاب دینی را به پیروزی رساند، افزود: جامعه مومنان در حالی در مدینه شکل گرفت که تحت فشار و شکنجه بودند و خود پیامبر اکرم (ص) هم چقدر آزارهای زیادی را متحمل شدند و ایشان تکلیف ادامه این حکومت را در ماجرای غدیر معین کردند. حکومتی که بر مبنای دین و احکام حق است.

میرسلیم با بیان اینکه امام(ره) برای سلطنت نیامد، گفت: امام(ره) برای اجرای احکام دین آمد. ولایت فقیه امام(ره) برگرفته از حکومت امیرالمومنین(ع) و سیره نبوی است. بعضی ها اسلام و انقلاب را ظاهراً قبول کردند اما در باطن برای شکست اسلام و انقلاب، طراحی و برنامه‌ریزی کردند.

پعضو هیئت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به شکل گیری دولت موقت دراوایل انقلاب، تصریح کرد: امام(ره) از میان ملی مذهبی‌ها دولت موقت را تشکیل دادند. اما عده‌ای نمی توانستند کنده شدن ریشه طاغوت توسط امام (ره) را تحمل کنند.

وی خاطرنشان کرد: منافقان کارهای خود را به قدری پیش بردند که تا اکنون هم ادامه داشته است. می‌خواهند تحت لوای آزادی‌های مردمی زیرآب دین و ایمان را بزنند.

میرسلیم با تاکید بر اینکه در جامعه ما مناسباتی رواج دارد که نسبتی با اسلام ندارد، گفت: کسی شایستگی حکومت را دارد که آشناتر به اسلام باشد و احکام اسلامی را بهتر بفهمد. کسانی که با شورای نگهبان مخالفت می‌کنند عملا با ولایت فقیه هم مخالفت می‌کنند.

عضو هیئت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام می گوید: ما می‌خواهیم جامعه ما بر مبنای احکام اسلامی اداره شود. آنها می‌خواهند اعتقادات مردم نسبت به ولایت کاهش یابد. نمونه تصاویر آنها نسبت به برجام محسوس است و فرصت‌هایی که کشور برای پیشرفت در پیش داشت را سوزاندند .

وی ادامه داد: نظام اسلامی از انسان‌هایی تشکیل شده که به وسیله خداوند کرامت داده شدند. امام(ره) آمد که ما را احیا کنند. احیا یعنی زندگی طیبه‌ای که دارای ارزش است و حقیقت دارد. 

میرسلیم با بیان اینکه اقتدار مبتنی بر ولایت مردم است و پایه حکومت ما امنیت و عدالت است، تصریح کرد: برای پیروزی انقلاب خون‌های پاکی بر زمین ریخته شده است و بعد از انقلاب در جنگ تحمیلی جوانمردی به منصه ظهور رسید.

عضو هیئت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به فشارها بر اعضای این مجمع برای تصویب fatf و لوایح پارلمو اشاره و تصریح کرد: به ما در مجمع تشخیص مصلحت نظام فشار آورند که این قراردادها را به این دلیل که میثاق بین المللی است، قبول کنیم. 

وی ادامه داد: سی اف تی یعنی مقابله با پشتیبانی از تروریسم. اما این در حالی بود که در پشت ماجرای آنها خبری دیگر بود؛ این  مسئله ادامه پیدا کرد. تا زمانی که رئیس جمهور آمریکا رسما اعلام کرد که من شخصاً دستور دادم که سرلشکر سلیمانی که مهمان رسمی دولت عراق بود را شهید کنند.

میرسلیم تاکید کرد: شهادت حاج قاسم سلیمانی نشان داد که آمریکا هر وقت هر کسی را که بخواهد تروریست می‌نامد؛ آنها اصلاً قابل اعتماد نیستند و هیچ احدی را قبول ندارند. خون به ناحق ریخته شده  ی حاج قاسم سلیمانی نشان داد که هیچ اعتمادی نمی‌توان به آمریکایی‌ها داشت و از آنها بدعهد تر در تاریخ سراغ گرفت بنابراین این چه معنایی دارد که ما اطلاعات ما را بدهیم در اختیار آنها و آنها راحت‌تر جلوی مبادلاتمان را بگیرند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس جهش تولید مناجات شعبانیه روز طبیعت تفاوت متانول با اتانول
آخرین اخبار