بازدید 4363

تعطیل برخی مدارس در خراسان‌جنوبی

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: به علت برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر کلیه مدارس شهرستان‌های قاینات، زیرکوه، سربیشه و درمیان فردا دوشنبه بیست و سوم دی‌ماه ۹۸ تعطیل شد.
کد خبر: ۹۵۱۲۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۲ 13 January 2020
به گزارش تابناک به نقل از فارس از بیرجند به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی، سیدعلی حسینی اظهار داشت: تمامی مدارس روستا‌های کاهشنگ، شاخنات، القورات و شوشود بیرجند به دلیل برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر فردا دوشنبه تعطیل می‌باشد.

وی افزود: همچنین تمامی مدارس ابتدایی و مدارس و مراکز استثنایی شهرستان بیرجند، فردوس و بشرویه نیز فردا دوشنبه تعطیل است.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با بیان اینکه تمامی مدارس دهستان عربخانه شهرستان نهبندان و مدارس روستای سیدال این شهرستان نیز تعطیل است، اضافه کرد: در منطقه دستگردان شهرستان طبس نیز مدارس عشایری روستا‌های یخاب، و چاه‌مسافر فردا دوشنبه بیست و سوم دی‌ماه تعطیل شدند.

حسینی از تعطیلی مدارس روستا‌های کریمو، مصعبی، چرمه، نرم، نوده و نوبهار از توابع شهرستان سرایان در دو دوره ابتدایی و متوسطه اول خبر داد و تأکید کرد: برگزاری امتحانات نهایی در شهرستان‌ها به قوت خود باقی است و دانش‌آموزانی که امتحان نهایی دارند باید در حوزه‌های امتحان نهایی حضور داشته باشند.
سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
وب گردی