بازدید 8824
۳

تذکر به وزیر ارشاد بابت مضامین فیلم‌های شبکه خانگی

نمایندگان تهران و مشهد در تذکری به وزیر ارشاد عنوان کردند علت تولید و نمایش برخی فیلم‌های سینمایی و سریال‌های شبکه خانگی که از مضامین سخیف برخوردار هستند، چیست؟
کد خبر: ۹۵۱۱۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵ 12 January 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه 22 دی 98) توسط علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیات رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

علی مطهری و نصرالله‌ پژمانفر نمایندگان تهران و مشهد در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کردند که علت تولید و نمایش برخی فیلم‌های سینمایی و سریال‌های شبکه خانگی که از مضامین سخیف برخوردار هستند، چیست؟

زهرا سعیدی نماینده مردم مبارکه در تذکری به وزیر نفت خواستار تسریع در حل مشکل صدور کارت سوخت المثنی شد.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت بلیت‌های اتوبوس‌، قطار و هواپیما و چارتر کردن هواپیما شد و در تذکر دیگری به وزرای بهداشت و علوم خواستار تسریع در برنامه‌ریزی برای انتقال دانشجویان ایرانی خارج از کشور به داخل شد.

سیدمصطفی ذوالقدر و سیده فاطمه ذوالقدر نمایندگان میناب و تهران در تذکری به وزیر کشور خواستار رسیدگی فوری به وضعیت سیل استان هرمزگان شدند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۳
خوش به حال مطهری !دل و دماغ سریال دیدن داره
مجلس بی خاصیت به جای رسیدگی به مشکلات اصلی کشور سرگرم چی شدن ؟ ۲۴ میلیون در ماه حقوق می گیرید که بروید بگردید ببینید در کدام فیلم طرف روسری سرش بوده یا نبوده ؟ این کار نیازی به نمایندگی مجلس ندارد استعفا بدهید و داوطلبانه امر به معروف و نهی از منکر کنید و صندلی مجلس را اشغال نکنید.
آخه چه معنی داره این فیلما!!! باید فیلم هایی بسازند با مضمون مسواک زدن قبل از خواب - شستن دست وصورت پس از بیدارشدن - گرفتن ناخن ها اول هفته قبل از رفتن به مدرسه - احترام گذاشتن به بزرکترها و....
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی