بازدید 19471

لزوم داشتن دستگاه تصفیه آب برای سلامت خانواده

دستگاه تصفیه آب - چرا امروزه تا این اندازه به لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب در خانه و محل کار تاکید می‌شود؟
کد خبر: ۹۴۷۶۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲ 30 December 2019

دیگر نیازی به آب معدنی نیست، شروع فصلی جدید با طعمی لذت بخش

دستگاه تصفیه آب

چرا امروزه تا این اندازه به لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب در خانه و محل کار تاکید می‌شود؟
زیرا با رشد جمعیت و افزایش روزافزون آلودگی‌های مختلف صنعتی و انسانی در آب و خاک، کیفیت و بهداشت آب، حتی در شهرهایی که در گذشته دارای آب سالم و گوارا بوده‌اند، کاهش یافته است.

شرکت پاک آب ایمن گستر بزرگترین وارد کننده و پخش کننده دستگاه تصفیه اب خانگی و نیمه صنعتی در سراسر کشور است.

داشتن یک دستگاه تصفیه آب خانگی یک نیاز مهم و اساسی برای هر خانه و محل کار است. فیلتر تصفیه آب نقش مهمی در تصفیه دارد و همچنین نسبت به تعویض آنها در بازه‌های زمانی خاص باید اقدام شود. یکی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب، آکوا پرو است. شرکت پاک آب نمایندگی آکوا پرو را دارد.

دستگاه تصفیه آب

با رشد جمعیت و افزایش روزافزون آلودگی‌های مختلف صنعتی و انسانی در آب و خاک، کیفیت و بهداشت آب، حتی در شهرهایی که در گذشته دارای آب سالم و گوارا بوده‌اند، کاهش یافته است. داشتن یک دستگاه تصفیه آب خانگی یک نیاز مهم و اساسی برای هر خانه و محل کار است.

شرکت پاک آب ایمن گستر، تولید کننده و واردکننده دستگاه تصفیه آب خانگی با انواع برندهای مختلف است.

دستگاه تصفیه آب

دستگاه‌ تصفیه آب دارای انواع مختلف خانگی و صنعتی است که هرکدام برای شرایط خاصی کاربرد خواهند داشت. برای مثال در خانه‌‌ها معمولا از دستگاه‌های تصفیه آب زیرسینکی استفاده می‌شود. همانطور که از نام آن‌ها پیداست، دستگاه تصفیه آب زیر سینک ظرفشویی نصب می‌‌ شود و آب تصفیه شده‌‌ی آشامیدنی از لوله‌ و شیرآب جداگانه خارج می‌شود.

این نوع دستگاه تصفیه ‌کننده آب معمولا از سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس بهره می‌برد و مجهز به چندین فیلتر است. فیلترهایی نظیر فیلتر کربن فعال، فیلتر UF، فیلتر UV و فیلتر پروپلیلن که هرکدام کاربرد خاصی دارند. برای مثال فیلتر UV  یا لامپ مادون قرمز میکروب‌های موجود در آب را از بین می‌برد و فیلتر کربن فعال کلر و مواد ته نشین شونده در آب را فیلتر می‌کند.

شرکت پاک آب

شرکت پاک آب ایمن گستر بزرگترین وارد کننده و پخش کننده دستگاه تصفیه اب خانگی و نیمه صنعتی در سراسر کشور است.

دستگاه تصفیه آب

تصفیه آب آکوا

یکی از بهترین برندهای موجود برای دستگاه تصفیه آب  دستگاه تصفیه آب آکوا است. شرکت پاک آب ایمن گستر نمایندگی آکوا پرو را دارد و بزرگترین واردکننده دستگاه‌های تصفیه آکوا پرو در ایران است.

نصب دستگاه‌های تصفیه آب آکوا پرو در تهران و البرز به صورت رایگان و توسط تکنسین‌های متخصص شرکت پاک آب صورت می‌گیرد.

دستگاه تصفیه آب

فیلتر تصفیه آب

پاک آب خود را متعهد به ارائه بهترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی با مناسب‌ترین قیمت می‌داند. فیلتر تصفیه آب، قابل‌ استفاده بر روی انواع دستگاه‌های تصفیه آب خانگی است و از معتبرترین برندهای تولیدکننده فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی در دنیا تهیه شده‌اند.

استفاده از این فیلترها علاوه بر تأمین بالاترین کیفیت ممکن برای آب شرب، مصرف‌کننده را از جست‌وجوی فراوان برای خرید فیلتر تصفیه آب خانگی بی‌ نیاز کرده و هزینه‌های گزاف ناشی از خرید فیلترهای بی‌کیفیت را بسیار کاهش می‌دهد.

خرید دستگاه تصفیه آب

شرکت پاک آب به عنوان بزرگترین ارائه کننده دستگاه‌های تصفیه آب با بهره گیری از کارشناسان متخصص در این زمینه با برندهای مطرح روز دنیا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می‌کند، خرید تصفیه آب گامی مهم جهت حفظ سلامت خود و خانواده است که تاثیر بسیار زیادی دارد.

علاقه مندان می‌توانند جهت خرید دستگاه تصفیه آب به سایت شرکت پاک اب به آدرس pak-ab.com مراجعه و یا با شماره تلفن 72179-021 تماس بگیرند تا از مشاوره رایگان پیش از خرید بهره ببرند.


تحریریه‌ی تابناک در تهیه این مطلب تبلیغاتی نقشی نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه