بازدید 14027

تکذیب یک خبر در مورد کشته‌های آبان توسط پلیس

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید انتشار بخشی از محتوای مصاحبه‌ای با عنوان " نیروی انتظامی مسئولیت تعدادی از کشته‌های آبان را پذیرفت" از سوی یکی از رسانه ها، را تکذیب کرد.
کد خبر: ۹۴۷۲۷۴
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵ 28 December 2019

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید انتشار بخشی از محتوای مصاحبه‌ای با عنوان " نیروی انتظامی مسئولیت تعدادی از کشته‌های آبان را پذیرفت" از سوی یکی از رسانه ها، را تکذیب کرد.

به گزارش تابناک، به نقل از پایگاه خبری پلیس، پیش از ظهر امروز یک پایگاه خبری، گفت و گویی با "جلال میرزایی "؛ چهره اصلاح طلب و نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی درباره حوادث آبان ماه و تعداد کشته شدگان این اعتراضات منتشر کرد که در آن خبر به نقل از این نماینده مجلس شورای اسلامی آمده است: " نیروی انتظامی مسئولیت بخشی از کشته شدگان اعتراضات آبان ماه را بر عهده گرفته است".


در ادامه خبر این رسانه به نقل از عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی آمده است؛ " مسئولیت تعدادی از کشته شدگان را نیروی انتظامی پذیرفته است، در این باره نیاز داریم گزارشی شفاف از تعداد کشته‌ها و نحوه کشته شدگان ارائه شود".

این اظهارات در حالی به نقل از این نماینده مجلس شورای اسلامی در این پایگاه خبری منتشر شد که "جلال میرزایی" دقایقی پیش در گفت و گویی این اظهارات را تکذیب کرد و گفت: بنده چنین اظهاراتی نداشته ام و از خبرنگار خواستم مطلب را اصلاح کند.

این نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی تاکنون گزارشی درباره حوادث اخیر به مجلس شورای اسلامی ارائه نکرده؛ بنابراین چگونه ممکن است که بنده بدون دریافت گزارشی از سوی نیروی انتظامی، چنین اظهاراتی داشته باشم!

گفتنی است، پیگیری‌های خبرنگار پایگاه خبری پلیس حاکی از این است که اظهارات اشاره شده منتسب به "میرزایی " درباره نیروی انتظامی دقایقی پیش، این خبر از پایگاه خبری منتشرکننده آن حذف شد.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم