بازدید 4459
در راستای اجرای هرچه بهتر سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کسب و کار‌های مبتنی بر نوآوری و فناوری نوین، نشست تخصصی مشترک ستاد‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه و کانون‌های کارآفرینی استانی برگزار می‌شود.  
کد خبر: ۹۴۰۹۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰ 02 December 2019
در راستای اجرای هرچه بهتر سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کسب و کار‌های مبتنی بر نوآوری و فناوری نوین، نشست تخصصی مشترک ستاد‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه و کانون‌های کارآفرینی استانی برگزار می‌شود.  

به گزارش تابناک اقتصادی؛ دکتر حسین سلاح ورزی؛ نایب رییس اتاق ایران و رییس سازمان ملی کارآفرینی ایران گفت: براساس پیگیری‌های سازمان ملی کارآفرینی ایران در هفته جهانی کارآفرینی و عنایت دستگاه قضا، به منظور تعامل و تبادل نظر با مقامات دولتی و غیردولتی در کشور کلیه کانون‌های کارآفرینی استانی موظف شدند با هماهنگی دادگستری‌ها و دبیرخانه‌های ستاد‌های استانی اقتصاد مقاومتی و با حضور کارآفرینان، استارتاپ ها، شرکت‌های دانش بنیان و کسب و‌کار‌های مبتنی بر نوآوری نشست‌های تخصصی برگزار و با شناسایی و احصا موانع و مشکلات، نتیجه را بصورت مستمر به دبیرخانه مرکزی گزارش نمایند.
 
این تصمیم و اقدام مهم بصورت مکتوب توسط دبیر ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه به کلیه روسای کل دادگستری‌های  استان‌های سراسر کشور ابلاغ شده است.  
 
حسین سلاح ورزی

رییس سازمان ملی کارآفرینی ایران  افزود: یکی از مطالبات جدی کسب و کار‌های نوپا، خلاق و دانش بنیان، مسائل مقرراتی، حقوقی و مجوز‌ها و استعلام‌های زائد و دست و پاگیر است  که این سازمان سعی بر آن دارد با تعامل با دستگاه‌های مرتبط و استفاده از ظرفیت ها، از جمله حمایت و همراهی قوه قضاییه برای حل این دغدغه جدی کارآفرینان و نوآفرینان اقدام نماید.  

رئیس سازمان ملی کارآفرینی ایران؛ ایجاد مراکز نوآوری تخصصی، برگزاری نشست‌های مشترک، جشنواره‌های مرتبط، سمینار و گردهمایی‌هایی در جهت حل مسائل نوآوران و فناوران کشور و شناسایی و ارائه راهکار‌ها و راه حل‌های تسهیل کننده  این کسب کار‌ها را به عنوان بخشی از اهداف این همکاری برشمرد.

سلاح ورزی همچنین یادآوری کرد: عملکرد قوه قضاییه در حمایت از بنگاه‌های تولیدی و حمایت از سرمایه گذاری بسیار موثر و قابل توجه بوده و تکرار این تجربه برای تقویت و حمایت از استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان هم حتما اثر گذار خواهد بود.
 
ابلاغ دستگاه قضا و سازمان ملی کارآفرینی ایران به استان‌های سراسر کشور
 
 
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
نحوه برگزاری امتحانات مدارس 1399 1400 فطریه نشست وین انتخابات 1400
آخرین اخبار