بازدید 12508
واکنش

بنا: هیچوقت دروغگو نبودم و قول ۲طلای المپیک نداده‌ام

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در واکنش به انتظار وزیر ورزش تاکید کرد، با این شرایط و امکاناتی که داریم هیچ قولی برای کسب ۲ مدال طلا نمی‌توانم بدهم. هیچ گاه قصد دروغ گفتن به مردم را در هیچ موضوعی را نداشته ام
کد خبر: ۹۴۰۵۴۵
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲ 29 November 2019

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با تاکید بر اینکه زمان و امکانات کمی برای کسب موفقیت در المپیک داریم، گفت: هیچ قولی برای ۲ طلای المپیک نداده‌ام.

به گزارش تابناک ورزشی، وزیر ورزش در جلسه چند روز پیش خود با سرمربیان تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی ضمن بررسی وضعیت تیم‌های ملی کشتی در راه کسب موفقیت در المپیک توکیو، عنوان کرده بود از کشتی آزاد و فرنگی توقع کسب ۴ مدال طلای المپیک را دارد، موضوعی که واکنش‌های مختلفی را در پی داشت.

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نیز در واکنش به این انتظار وزیر ورزش تاکید کرد، با این شرایط و امکاناتی که داریم هیچ قولی برای کسب ۲ مدال طلا نمی‌توانم بدهم.

بنا: هیچوقت دروغگو نیستم و قول ۲طلای المپیک نداده‌ام

محمد بنا با بیان اینکه هیچ گاه قصد دروغ گفتن به مردم را در هیچ موضوعی را نداشته است، گفت: مسابقات المپیک نزدیک و شرایط هم خیلی سخت است. امکانات خیلی کمی داریم، اما جوانان خوبی داریم که خیلی به پیروزی آن‌ها امیدواریم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: اینکه شنیدم عنوان شده من قول دو طلا یا ۴ طلا داده باشم، اصلا اینطور نیست. ما تمام سعی و تلاشمان را می‌کنیم، اما با وجود امکانات و زمان کم و شرایطی که داریم من هیچ قولی نمی‌توانم بدهم. با همه توان می‌جنگیم تا با کسب پیروزی دل مردم را شاد کنیم و در این روز‌های سخت باعث شادی آن‌ها شویم.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه
آخرین اخبار