1122بازدید
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس تقاضایی مبنی بر صدور ویزای تجاری برای سفر به آلمان نداشتند.
کد خبر: ۹۳۶۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹ 10 November 2019

سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره انتشار برخی تهمت‌ها به اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس مبنی بر درخواست ویزای تجاری از آلمان، گفت: اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس درخواستی مبنی بر صدور ویزای تجاری برای سفر به آلمان نداشتند و آسکوتک آلمان برای آنها دعوت‌نامه صادر کرده است.

نمایندگان اطلاعی از سفر به آلمان نداشتند

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن از تلاش تشریفات مجلس برای صدور ویزا جهت سفر به آلمان خبری نداشتند، افزود: پاسپورتی که نمایندگان برای ماموریت‌ها از آن استفاده می‌کنند سیاسی بوده و در اختیار تشریفات مجلس است به همین دلیل نمایندگان اطلاعی از سفر به آلمان نداشته و در خواستی برای آن امضا نکردند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه تاکنون ویزایی برای سفر نمایندگان برای سفر به آلمان صادر نشده، اظهار کرد: نمایندگان متقاضی سفر به آلمان نبودند و در حق آنها جفا شده است.

وی در تشریح روند ماموریت نمایندگان مجلس، توضیح داد: از دوره نخست مجلس براساس عضویت در کمیسیون‌ها و دانش نمایندگان، به آنها ماموریتی واگذار می‌شود.

نمایندگان طی 2 سال گذشته به مامویت نرفتند

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ماموریت نمایندگان در حوزه کاری آنها و متناسب با تخصصشان است، افزود: نمایندگان طی 2 سال گذشته به دلیل وضعیت اقتصادی کشور و هزینه بسیار، به ماموریت نرفتند و بیشتر مسائل در داخل کشور بررسی می‌شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
قیمت بنزین اعتراضات آبان 98 محمدرضا داورزنی هفته بسیج عبدالرضا داوری پیمان سنتو قرارداد مارک ویلموتس پالرمو درآمد سهمیه بندی بنزین