بازدید 3371

تحریم‌ها مانعی برای پیشرفت کشور نشده است

امروز تحریم ها باعث ممانعت از برنامه ریزی ها در کشور نمی شود و شاهد پیشرفت ها در بسیاری از زمینه های می باشیم و این بدان معنا نیست که مردم هیچ مشکلی ندارند.
کد خبر: ۹۳۵۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۴ 07 November 2019

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: تحریم ها باعث ممانعت در پیشرفت کشور نشده اما بدان معنا نیست که مردم مشکل ندارند.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، محمود واعظی چهارشنبه شب در جلسه شورای اداری لامرد تصریح کرد: امروز تحریم ها باعث ممانعت از برنامه ریزی ها در کشور نمی شود و شاهد پیشرفت ها در بسیاری از زمینه های می باشیم و این بدان معنا نیست که مردم هیچ مشکلی ندارند.

وی با بیان اینکه شرایط تحریم ها باعث اقتدار ایران و انسجام بیشتر مردم و مسئولان شد و شاخص های اعلام شده از سوی استاندار فارس در زمینه های مختلف را امیدوار کننده دانست.

وی ضمن تاکید بر حفظ و استمرار انسجام ملی در سالی که قرار است انتخابات برگزار شود ، گفت: تقسیمات کشوری اخیر در استان فارس بدون حاشیه اجرا شد و هوشمندی مسئولان و مردم بود که این تقسیمات کشوری انجام شود و باعث شادی بیش از یک میلیون نفر در استان فارس شد.

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به پروژه های نیمه تمام در شهرستانهای لامرد و مهر، گفت: لامرد و مهر به یک کارگاه سازندگی تبدیل شده که امروز همه از مهندسان، کارگران، نخبگان و مسئولان تلاش دارند تا با دلسوزی این طرح ها به بهره برادری برسد و این وحدت و همدلی، انگیزه دولت را برای کار کردن مضاعف کرد و این منطقه جنوب استان فارس نسبت به سالهای ۶۰، توسعه چشمگیری داشته است.

وی پیشرفت پروژه ها بازدید شده در این منطقه را مطلوب ازریابی کرد و گفت: قول می دهم که پروژه های نیمه تمام را پیگیری کنم و یکی از پروژه های نیمه تمام بیمارستان جدید لامرد بود که توسط خیراندیش در حال ساخت می باشد و با صحبتی که با وزیر بهداشت داشتم ، قرار شد ۲۰ میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه اختصاص یابد.

وی با بیان اینکه افتتاح سالن ترمینال فرودگاه لامرد، مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان و کارخانه آلومینیوم جنوب در روند رو به رشد این منطقه موثر خواهد بود ، بیان کرد:بهره برداری از کارخانه آلومینیوم جنوب باعث تحول چشمگیر در این منطقه می شود و با برنامه ریزی که در این بخش انجام شده، توسعه و سرمایه گذاری در صنایع پایین دست باعث جلوگیری از خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده عظیم، اشتغالزایی چند برابر و باعث توسعه استان فارس و این منطقه خواهد شد.

واعظی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم که این پروژه ها در سفر ریاست محترم جمهور به استان فارس و این منطقه به بهره برداری برسد.

در ابتدای این نشست نیز سید محسن علوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از مسئولان دولت تدبیر و امید در تزریق اعتبارات ملی به این منطقه، افزود: پایان گام اول انقلاب مصادف شد با پایان محرومیت زدایی شهرستاهای لامرد و مهر و در آغاز گام دوم انقلاب با بهره برداری از طرح های بزرگ، صنعتی شدن لامرد و مهر رقم می خورد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۱۳
تحریم ها باعث ممانعت در پیشرفت کشور نشده ولی موجب فلاکت مردم به خاک نشینی قشر ضعیف و خودفروشی زنان شده است الیته دولت فقط چشم را به اینجو وقایع بسته اشت
ولی عامل پیشرفت گرسنگی و فقر ملت گردیده بگردید تا بگردند
آره فقط یک هفته مردم باید دنبال دارو بگردند آخرش هم گیر میاد
قسم حضرت عباس در حالیکه دم خروس بی وجدان بیرون زده
بله کنتر نداره که سوئد هم بعد ما و منچستر رتبه سوم توسعه رو داره
افتتاح سالن ترمینال فرودگاه لامرد؟ برای چندپرواز در روز؟ از طرف دیگر خبر منتشر میشود گوجه فرنگی تولید داخل خوراک دام شده است. بعد تمام اشتباهات مدیریتی را گردن تحریم ها می اندازند. عجب صبری خدا دارد.
پیشرفت در چی؟ تعطیلی کارخونه ها و مراکز تولیدی؟ فروش صنایع به خودی ها؟ افزایش جمعیت زیر خط فقر؟ نابودی محیط زیست؟ بی ارزشی پول ملی؟ بیکاری بیشتر مردم؟ فحشا؟ رشوه؟ کوتاهی قد نسل جدید و نزول شاخص های سلامت؟ کاهش رشد جمعیت و آمار ازدواج و افزایش طلاق؟ رشد فرهنگی جامعه؟ کاهش جرم و جنایت و کاهش پرونده های قضایی؟ و و و
واقعا در کجا پیشرفت وجود داره؟ چرا مردم نمی بینن؟ چرا هیچ کسی نمی گه شما خوبید، چرا فقط می شنویم که همه می گن "ما خوبیم"؟
متاسفانه حتی در اعتقادات مذهبی مردم هم پسرفت وجود داشته، راهپیمایی اربعین و مراسمات مشابه اصلا بیانگر تعمیق اعتقادات مردم و جامعه نیست. اعتقاد باید موثر در رشد اخلاقیات در جامعه شود و خود را در عمل نشان دهد که چنین نیست.
بنده نمی گویم تحریم اثری نداشته است،بلکه اثر هم کرده ،ولی همیشه محدودیت ها باعث ایجاد یک سری پیشرفت ها و خودکفایی ها میگردد ولی متاسفانه با توجه به وضعیت استراتژیک کشور و یک سری مدیران نالایق کشور دچار مشکل و فساد گردیده است که کوچکترین فساد در سیستم دولت در زمان تحریم مشکلات زیادی برای جامعه به وجود میاورد
این هم یه دروغ دیگه از مسئولان :

تحریم ها باعث ممانعت در پیشرفت کشور نشده
بجز در زمینه تجهیزات نظامی پیشرفتی نبوده که با مانع روبرو شود. وقتی رئیس کمیسیون امنیت مجلس اعتراف به تولید پوشک بچه توسط خارجی ها و نقش آن در عقیم شدن نسلهای آینده می کند در می یابیم که حتی در تولید پنبه که یکی از محصولات بومی کشور بوده نیز دچار مشکل هستیم. این آقای رئیس دفتر هم که برای مردم شناخته شده است.
داریم با سرعت نور پیشرفت میکنیم
پس بگید تحریم ها رو بیشتر کنند!!!
شاخص پیشرفت چی است؟
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه