بازدید 10554
آتش‌بازی خاطره انگیز و شش گله یادگار امام و پایان قحطی گل هفته نهم - انتقام استقلال از مصطفی پاشا؛
حساس‌ترین بازی هفته نهم لیگ برتر نوزدهم بر خلاف انتظارات به دیداری پرگل تبدیل شد و آمار ضعیف و پنج تساوی بدون گل هفته را پاک کرد. استقلال با تاکتیک‌های استراماچونی و درخشش خیره کننده شیخ دیاباته، تراکتور کهکشانی را در ورزشگاه لبریز از تماشاگر یادگار امام تبریز با چهار گل درهم کوبید و به دو امتیازی صدر رسید.
کد خبر: ۹۳۳۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱ 01 November 2019

بازی بزرگ هفته میان دو قدرت باشگاهی فوتبال ایران به سود آبی‌های پایتخت رقم خورد و استقلال با سه امتیاز و دست پر، استادیوم یادگار را ترک کرد.

به گزارش «تابناک ورزشی»؛ تراکتور تبریز، دومین باخت پیاپی لیگ نوزدهم با دنیزلی را در حالی امروز مقابل استقلال متحول شده دشت کرد که تا هفته قبل بدون گل خورده و بدون شکست مانده بود! تیمی که هفت بازی حتی یک گل هم دریافت نکرده بود، امروز ناگهان چهار گل در خانه پذیرفت و می‌توانست دو سه گل دیگر هم بخورد؛ البته سرخ‌های تبریز لیاقت زدن گل‌های بیشتری به استقلال را نیز داشتند. شاگردان استراماچونی با این برد، همچنین طلسم چند سال عدم پیروزی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز را شکستند.

گزارش زنده| تراکتور ۲ - استقلال ۴ / دیاباته با هت‌تریک، طلسم خودش و تبریز را شکست - استقلال به چهار امتیازی صدر رسید! - تعویض‌های طلایی دنیزلی برای نجات تراکتور دیر بود

استقلال با این پیروزی علاوه بر اینکه ۱۵ امتیازی شد و به رده هفتم جدول رفت، فاصله‌اش را با صدر جدول به عدد چهار رساند. آبی‌پوشان با پیروزی در خانه تراکتور تبریز از مرز هزار امتیاز در تاریخ لیگ برتر گذشتند تا صاحب رکورد شوند. شاگردان مصطفی دنیزلی نیز دومین شکست پیاپی و فصل خود را متحمل شدند.

ترکیب تراکتور

رشید مظاهری، ایمان سلیمی، مهدی تیکدری، رضا اسدی، میثم تیموری، سیداحمد موسوی (۷۶ - ساسان انصاری)، اکبر ایمانی (۷۶ - مسعود شجاعی)، ویلیان میمبلا (۸۹ - کوین فروچونه)، احسان حاج‌صفی، مازولا و محمدرضا آزادی.

ترکیب استقلال

سیدحسین حسینی، عارف غلامی، علی کریمی، شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی (۷۹ - علی دشتی)، مهدی قائدی (۶۳ - آرش رضاوند)، وریا غفوری، سیاوش یزدانی، هرویه میلیچ، مسعود ریگی و محمد دانشگر.

هفته نهم لیگ برتر فوتبال|جشنواره گل استقلال در تبریز با هت‌تریک دیاباته/طلسم 8 ساله شکست

شرح گل ها

گل در دقیقه 84 برای استقلال توسط علی کریمی: سماجت علی دشتی در محوطه جریمه استقلال بر سر توپی که از دیاباته گرفته بود موجب شد تا پاس عقب او با دفع ناقص مدافع تراکتور به علی کریمی برسد و شوت تماشایی پشت محوطه این ملی پوش به کنج دروازه میزبان برود.

گل در دقیقه 77 برای تراکتور توسط انصاری: دو تعویض دنیزلی بلافاصله جواب داد و مسعود شجاعی با پاس استادانه به پشت مدافعان روی سر ساسان انصاری تازه وارد، پایه گذار گل دوم تیمش شد.

گل در دقیقه 69 برای استقلال توسط دیاباته: هت تریک مهاجم گرانقیمت آبی ها روی پاسدر عمق زیبای علی کریمی رقم خورد. رضا اسدی نتوانست با تکل بلند پاس عمقی را دفع کند تا توپ به دیاباته برسد و او بدون شتاب و عجله ضمن دریبل مظاهری گل سوم استقلال و خودش را زد و هت‌تریک مرد.

گل در دقیقه 65 برای استقلال توسط دیاباته: در سمت راست زمین با خطای اکبر ایمانی روی وریا غفوری توپ به استقلال رسید و میلیچ بلافاصله آن را سانتر کرد که توپ بعد از برخورد به مدافع تراکتور به فرشید اسماعیلی رسید. شوت او و در ادامه ضربه علی کریمی را مظاهری برگشت داد اما در برگشت دیاباته در دهانه دروازه تراکتور حضور داشت و با پای بلندش دبل کرد.

گل در دقیقه 40 برای استقلال توسط دیاباته: مهدی قائدی پشت محوطه جریمه تراکتور توپ را استادانه از بالای سر مدافع تراکتور به دیاباته در داخل محوطه جریمه رساند و این ستاره خارجی با پای چپ این پاس رویایی را ضربه ای شلاق وار به گل تساوی تبدیل کرد. 

گل در دقیقه 20 برای تراکتور توسط آزادی : پاس زیبا ، زمینی و توی در میمبلا به قلب دفاع استقلال با فرار سریع و تماشایی حاج صفی و پاس کوتاه او به آزادی در پشت شش قدم رسید و یک بغل پای زیرکانه کافی بود تا تور دروازه حسینی بلرزد.

لیگ برتر فوتبال| دیدار تراکتور - استقلال در نیمه اول برنده نداشت

دقایق حساس:

دقیقه 3+90: باز هم مهاجمان تراکتور در حملات سراسیمه و بی برنامه ناکام ماندند و این بار شوت زمینی انصاری را حسینی دفع کرد.

دقیقه 89: شوت سنگین تراکتوری ها، بار دیگر با واکنش عالی حسینی مهار شد.

دقیقه 88: ساسان انصاری درون محوطه پاس عالی حاج صفی را کنترل کرد؛ اما دروازه را کج دید و در مصاف تک به تک با حسینی توپ را به کنار دروازه زد.

دقیقه 81: دیاباته می رفت تا پوکر کند اما رشید مظاهری با سوپر واکنش مانع چهارمین گل مهاجم غول پیکر آبی ها شد.

دقیقه 80: شوت روی پا و زیبای میمبلا را حسینی به زحمت در آغوش کشید.

دقیقه 59: آزادی به مازولا و او نیز با پاس در عمق موسوی را راه انداخت که توپ بعد از دفع ناقص یزدانی مقابل پای موسوی افتاد ولی شوت زمینی موسوی دقت لازم را نداشت و در چارچوب نبود تا از کنار دروازه استقلال به بیرون برود.

دقیقه 54: فرار مهدی قائدی تا پشت محوطه جریمه تراکتور ادامه پیدا کرد و این بازیکن که در موقعیت دو به دو قرار داشت، خودش شوت زد که با فاصله کمی از کنار تیر عمودی اوت شد.

دقیقه 50: دفع ناقص یزدانی را حاج صفی از پشت محوطه جریمه با بغل پا به آزادی در حوالی نقطه پنالتی رساند، ولی ضربه روی پای این مهاجم با بدشانسی به تیر افقی دروازه آبی ها خورد و دبل آزادی شکل نگرفت.

دقیقه 3+45: واکنش استثنایی حسینی روی شوت مازولا ناجی دروازه استقلال شد تا این تیم قبل از پایان نیمه نخست، بازنده به رختکن نرود.

دقیقه 1+45: دیاباته روی یک ارسال نه چندان بلند می توانست با سر دروازه تراکتور را بار دیگر باز کند اما ضربه او در آغوش رشید مظاهری آرام گرفت.

دقیقه 45: شوت زمینی و زاویه دار ایمانی قدرت لازم را نداشت و حسینی درازکش و با شیرجه توپ را دفع کرد.

دقیقه 29: دیاباته می‌توانست با قطع توپ دروازه تراکتور را باز کند که تأثیر نوک پای او درآغوش مظاهری قرار گرفت.

دقیقه 23: شوت مهلک و ناگهانی راه دور میلیچ را مظاهری بموقع دفع کرد ولی در ریباند این دروازه‌‌بان ملی پوش کارش را تکمیل کرد و شوت محکم یزدانی از زاویه بسته را به کرنر فرستاد.

دقیقه 17: توپ‌گیری عالی موسوی روی پاس غفوری موجب شد تراکتور موقعیت جدی درون شش قدم میهمان ایجاد کند که حرکت تکنیکی زیبا و شوت مازولا را حسینی به خوبی دفع کرد.

دقیقه 15: تراکتور در یک شروع مجدد از زمین خودی حمله خطرناکی به وجود آورد که حسین حسینی با خروج از دروازه به شکل ناقص توپ را دفع کرد و همین اشتباه فرصت ایده آل نصیب مهاجمان تراکتور نمود اما یزدانی به داد تو رسید و توپ سرگردان و لو رفته را جمع کرد. 

دقیقه 13: در حالی که تراکتوری‌ها اعتقاد به خطا پشت محوطه جریمه استقلال روی میمبلا داشتند، آبی‌ها ضد حمله سریعی تدارک دیدند و با پاس در عمق دیاباته صاحب فرصت گلزنی شدند که شوت زمینی قائدی با واکنش عالی مظاهری به کرنر رفت.

دقیقه 5: پاس بلند قائدی از میانه زمین به پشت مدافعان تراکتور به دیاباته رسید اما این مهاجم با کف استوک برخورد خطرناک و شدیدی با رشید مظاهری خروج کرده داشت و خطایش اعلام شد.

دقیقه یک: شوت محکم پای چپ مازولا از سمت راست زمین به تور کنار دروازه برخورد کرد تا زهرچشمی از حسینی گرفته شود. 

تساوی 45 دقیقه‌ای تراکتور و استقلال با گلزنی آزادی و دیاباته

تیم‌های استقلال و تراکتور در حساس‌ترین دیدار هفته نهم به مصاف هم رفته اند.

به گزارش تابناک ورزشی، دو تیم مدعی و پرستاره تراکتور و استقلال از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه لبریز از تماشاگر یادگار امام تبریز به مصاف هم رفته اند تا آخرین و حساس‌ترین بازی هفته نهم لیگ برتر نوزدهم را برگزار کنند. تراکتور با دنیزلی تا اینجای لیگ مدعی نشان داده، ولی استقلال دو هفته‌ای است که از بحران ابتدای فصل خلاص شده و در این بازی بدنبال اثبات حضورش در کورس قهرمانی است.

دنیزلی در این بازی با بیماری سوگیتا دست به گریبان است و در ترکیب اولیه به دژاگه، شجاعی و فورچونه بازی نداد. در استقلال هم چشمی درون ترکیب نیست ولی دیاباته به ترکیب برگشته است.

ترکیب اولیه استقلال

سید حسین حسینی، عارف غلامی، علی کریمی، شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی، وریا غفوری، سیاوش یزدانی، هرویه میلیچ، مسعود ریگی و محمد دانشگر.

ترکیب اولیه تراکتور

تراکتور رشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، ایمان سلیمی، مسعود شجاعی، ساسان انصاری، کوین فورچونه، میثم تیموری، ویلیان میمبلا، یوکیا سوگیتا، احسان حاج صفی و مهدی تیکدری برابر استقلال به میدان خواهد رفت.

گزارش زنده| دقیقه 40 ؛ تراکتور یک - استقلال یک / اولین گل دیاباته روی پاس رویایی قائدی درتبریز رویید - گل تماشایی و مدرسه‌ای تراکتور با مثلث ویران کننده سرخ‌ها

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۹
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۱۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
معلوم بود که دستهای پشت پرده میخوان تراکتور بره صدر جدول
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
اتفاقا این استقلال هست که داره با لطف داور ها و وزارت بازی هاش رو می بره. هفته قبل با اون افتضاح که بار اوردن و کل دنیا دیدن بازی رو بردن. این هفته هم معلوم بود دیگه. دقیقه 5 بازی باید دیاباته اخراج می شد اما چون همه از تیم سوگولی حمایت می کنن، اون رو اخراج نکردن. اگه دیاباته اخراج می شد، بدون شک استقلال بیش از سه تا می خورد. همه دیدیم که کستقلال کلا 5 تا موقعیت گل داشت که 4 تا رو زد اما تراکتور حداقل 8 تا موقعیت گل داشت و با بدشانی یا به تیر دروازه زد و یا دروازه بان شانسی گرفت.واقعا متاسفم که داوری ها به شدت مشکل دار هست و مشکوک
ناشناس
| Germany |
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
فقط گل اول استقلال.. به قصد کشت شوتشو زد. خوب شد به کسی نخورد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
فعلا که همه هزینه ها برای تراکتوره ولی استقلال پول نداره به آبدارچی دفتر مدیرعاملش بده
سیروان کردستان
| Germany |
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
چرا پارچه نوشته انگلیسی دست اوناست.نوشته باید فارسی باشه و درشت و زیرش شاید انگلیسی و کوچیک. زنوزی باید توبیخ بشه. مردک چپاول پول بیت المالو تو کارنامش داره و بعد میاد از این حرکتا میکنه؟
ناشناس
|
France
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
اگه لیگ چین ۲۰تیم داشته باشد قطعا همه طرفداران بیشتری از تیم های ایران دارند.حالا لیگ هند و برزیل و آمریکا و روسیه ...که جمعیت کشورهایشان چند برابر جمعیت ایران است به کنار
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
این که و گفتی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
یعنی برخلاف ادعای برخی تراکتور و پرسپولیس ۱۰۰مین تیم پرطرفدار جهان هم نیستند زیرا جمعیت کشورما اندازه یک استان چین و هند و ...هم نیست
itman
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
هندیها فوتبال ندارند اونها عاشق کبدی و کریکت هستند
ناشناس
|
France
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
این تیم استقلال بسیار با برنامه حمله می کند ولی در دفاع ضعف بسیار دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
تراکتور سرور تیمهای پایتخت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
یاد شیرین فراز کرمانشاه بخیر. تیمی که فقط اومد تراکتور را شکست داد و رفت.... عجب روزی بود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
خیبر خرم آباد هم تراکتورو شکست میده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
ما کردها رو قاطی بازیهای سیاسی خودت نکن. ما خاک پای ایران و ایرانی هاییم
تبریزی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
کوردها و لرها و همه ایرانیها عزیز ما هستند اما تراکتور سرور استقلال و پرسولیس هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
همین تراکتور که به قول شما از شیرین فراز کرمانشاه شکست خورده سرور تیم های پایتخت هست ببین تیم های پایتخت چی هستند دیگه
ناشناس
|
France
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
حسینی در خروج از دروازه بارها و بارها بد جوری گل خورده
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
تراکتور در گلی که طرفداران بی منطق براش درست کرده بودن گیر کرد!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
زنده باد استقلال ایران
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
چهار چرخ برای هر چرخش یک گل خورد!!!!!! البته خدایی بدشانس هم بودن تراکتوری ها. حقشون چهار گل نبود تو این بازی. اما در هر صورت به استقلالی های عزیز تبریک میگم. متاسفانه پرسپولیس اول فصل با تراکتور بازی کرد و بعد از تغییر مربی هنوز روند اصلی و تاکتیکی خود رو پیدا نکرده. حالا باید ببینیم استقلال تو هفته بعد با صنعت نفتی که اتفاقا آماده هست چکار می کنهو تراکتور هم یه بازی سخت دیگه با سپاهان تو اصفهان داره و به نظر می رسه که یواش یواش از صدر جدول فاصله می گیره . مگه اینکه هفته بعد بتونه سپاهان رو تو اصفهان شکست بده!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
یاشاسین استراماچونی تورک اوغلان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
ترک نه تورک

بعد چگونه استرا به ترک ها بر می گردد؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
خخخخخ حالا یه چیزی گفت دیگه ولش کن بنده خدا رو!!! خخخخخ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
۲۱:۰۵ فرمایشتون صحیحه به شرطی که شما هم کرد رو با املای درستش بنویسید نه نوشتار اشتباه کورد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
یک تیم تهرانی یک تیم تبریزی را برده. این وسط کرد کجای ماجراست که املای درستش را تذکر میدی دادا....باخت هم تو فوتبال هست مگه تراکتور تو آزادی 3 تا گل نزده؟؟؟ چرا توهم توطئه داری!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
هنوز متوجه نشدن این طرفدارهای تراکتورسازی که این فقط
یه بازیه، الو الو خخخخ
مانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
خوبه کوردا تیم ندارن وگرنه نمشد جمعشون کنی تیم تبریز تیم تهران رو برده این کوردا این وسط میرقصن خخخخخخ هروقت یه تیم تونستین تشکیل بدین اونوقت بیایین وسط
ناشناس
|
India
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
استقلال شیرهههههههههههههه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
لذت این بازی تقدیم به همه ایرانیان.

عالی بود عالی. تا سالها باید به استقلال احترام بگذارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
ورزش برای همدلی و اتحاد است. سیاسی نیست. برد و باخت دارد. همینکه بازیکنان دو تیم و تماشاگران فهیم آذربایجان، جوی فرهنگی و مناسب ایجاد کردند، یک برد برای فوتبال ایران است. زنده باد ایران با اتحاد تمام اقوامش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
آفرین همینه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
برای شروع بد نبور
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
حالا اگه طرفداران پرسپولیسی بودند به زمین و زمان فحش می دادند
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
اونایی که ورزش و سیاست و با هم قاطی میکنند خیلی بی فرهنگ و ورزشکار نما هستند چوبشم میخورن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
واقعاٌ بعضی از این طرفدارهای تراکتورسازی شورشو درآوردن، بابا این تعصب را بزارین کنار، فقط یه بازی فوتباله!! صحنه جنگ نیست!!‌چرا اینقدر غیرتی می شین؟!؟ ورژنتونو تغییر بدین!! بالاخره بازیه،‌یکی کی بره یکی می بازه،‌ واقعاٌ خجالت داره!!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ناشناس۰۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ : کدوم جنگ ؟ خواب یا ییدار ؟ صحبت از ورژن می کنی با این توهم بهتره ساکت باشی
ناشناس
|
France
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
همچین فوتبالی هجومی در لیگ کمیاب است که دو تیم مدام به روی دروازه ها حمله می کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
زنده باد تراختور
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
املای درست تراکتور است. لطفا احترام بگذارید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
وقتی تیمی به زبان انگلیسی از تماشاچیهاش تشکر میکنه و برای تحقیر اون رو خیلی ریز زیر متن انگلیسی مینویسه به همین نحو تنبیه میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
چه بازی بود!! دم استقلال گرم، طوفانی ظاهر شدن!!‌حال کردم، داغون کردین بهم ریختین....، دم همه بچه هاش گرم،‌عجب بازی خوبی کرد، این دیاباتع عجب اعجوبه ایه!!!! وای ی ی ی ی
تراکتورچی
|
France
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
بازی قشنگی بود
تبریک به استقلالیا
تیم ما هم خوب بود ولی اشتباهات زیاد داشتیم توی دفاع مخصوصا
خیلی بد دفاع میکردیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

شما هیچی برای گفتن نداشتید/
ناشناس
| Denmark |
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
من استقلالیم مثبت دادم. انصافا تراکتور وقتی توپو میگرفت خوب سرعت میداد تا پشت محوطه استقلال.
در کل این بازی خیلی قشنگ بود سوای نتیجه.
تبریک به طرفدارای هر دوتا تیم
آرزوی موفقیت برای هر دوتا تیم
اینانلو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
قشنگ معلوم بود تبانی کردن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
بلا بلا بلا بلا.........
تراکتور پوکونده شد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
کی با کی ؟!؟
اردبیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
تراکتور آذربایجان با همه وجودم دوستت دارم چه ببری چه ببازی چون سمبل آذربایجان مقدس هستی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
مقدس!!!!!!!!!؟؟؟؟

فوتبال قاطی با مباحث دیگر نشود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
تراکتور آذربایجان یا تراکتور تبریز !؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

این جماعت همه چیو با هم قاطی میکنن.
جاوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
اولا" داوری ضعیف و شاید یکطرفهء داور در نتیجهء بازی بی تاثیر نبود . ثانیا" بازی برد و باخت داره . ثالثا" شما (نویسنده گزارش )چرا اینقدر ذوق کردی و متن آنچنانی نوشتی ، تراکتور هم یک تیم ایرانی است ها ؟ !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
تبریک

یاشا استقلال
درس خوبی بهشون داد استقلال.
ارشک
|
Netherlands
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
تیم های تازه به دوران رسیده در حد استقلال پرافتخار قدیمی ترین تیم لیگ نیستند
پاسخ ها
بهمن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
شيش تايي ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
اینه استقلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
استقلال جواب توهینها وبه کاپیتان هوریا رو با این برد پرگل داد دمشون گرم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
باور کن دوباره شدم طرفدار استقلال.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
کـــــــــــــــــولاک کرد اســــــــــــــــــــــــــتقلال،‌ تا باشد که این پیروزی اون هم در خانه حریف تو تاریخ یادشون باشه که هر تیم تازه به دوران رسیده ای افتخار تیم های ریشه دار را نداره،‌ دمت گرم استقلال، بابا 4 تا گل زدی،‌ اگر می زاشتن فکر کنم استقلال 8 تا می زد!!! احترام به هوادارن خونگرم استقلال،‌ مبارک باشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
اگر برخی مافیایی عمل نکنند در دولت روحانی تیم غیر از پرسپولیس هم قهرمان می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
دمتــــــــــــــــــــــــــــــون گرم ستاره های به یاد ماندنی استقلال، بابا عزیز کی بودین شماهاهاهاهاهاهاهاهاهاهااااااا!!! حال کردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
4 تا یادتون باشه اونهم تو خوووووونه حریف یعنی می شه 8 تا یا شاید هم 16 تا، فراموش نکنین یه وقت ها!!!!
ترختووووور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
هرگز و هرگز این باخت تلخ را فراموش نمی کنیم. بعد از باخت به شیرین فراز دومین باخت تلخ ما بود.
تو آزادی جبران می کنیم.....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
نهایت پستی است که با جعل عنوان مطالبی بشدت نژادپرستانه مینویسید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
نه منه؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
پستی آدمها وقتی مشخص میشه که هنگام پخش صدای قرآن اسم کشور اجنبی را سر بدهند و به فاشیست های قاتل سلام نظامی دهند. برو خدا را شکر کن که بخاطر شعارهای نژادپرستانه تیمت را منحل نکردن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
استقلال در لیگ امسال دوبار زیبا و با برنامه بازی کرده یکبار بازی با ذوب آهن یکبار هم امشب با تراکتور.البته پیشرفت تیم استقلال مشهود است
سنندج آزربایجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
تراختور حتی اگر بازی را ببازد ولی کاپ تعصب و غیرت و جوانمردی را برده است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

سنندج آذربایجان!!!!!!!!
ببین از کجا خوردن به کجا می زنن!!!!!
ناشناس
| Romania |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
خیلی تو فیلمی تراکتور سنندج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
از استراماچونی حمایت کامل کنید تا الان مربی با این سطح بالا تو لیگ ایران نیومده مثل شفر که اتفاقا اونم مربی با کلاسی بود باهاش برخورد نشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
واقغا این داور خیلی به سود استقلال داوری کرد به نظرم نباید به این داور دگه فرصت داوری بدهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
تراکتور اگر دنبال قهرمانی در لیگ است باید یک مربی جوان و درجه ۱اروپایی را به تبریز بیاورد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
مگه قارداش دنیز چشه؟؟ بازی برگشت اگر 5 تا نزدیم از بالای برج آزادگی خودمو پرت میکنم پایین.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
قارداش!! این برج آزادگی که گفتی کجاست ؟؟؟!!! منظور آزادی یه؟!! خخ
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
واقعا بهترین بازی لیگ امسال بود من فکر کنم همه لذت بردن از این بازی ولی شعار عیبی یوخ تبریزیا قشنگه خدایی ،در ضمن واقعا دنیزلی ۷۰ سالشه این زنوزی عقل درست و حسابی نداره و پولای بیت المال را واقعا خرج چیا میکنع البته
یاشاسین ایران ،یاشاساین اذربایجان لطفا منتشر کنید
پاسخ ها
رامین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
زنوزی یه سرمایه گذار هست وکه تعداد زیادی کارخونه تو زمینه فولاد داره و همچنین هواپیمایی آتا هم اگه اشتباه . نکنم مالکش هستن..
هزینه تیم تراکتور از حساب شخصی این شخص پرداخت میشه و از بودجه دولتی مثل تیم های پایتخت نشین دریافت نمیکنه. هرچند برخی دوس دارن بیت المال صرف بازیکنان و کادری بشه که میلیار میلیارد از بیت المال میگیرن.
تیم ها باید خصوصی بشه . نشه ظلم آشکاره. شایئ من یکی راضی نیستم شاید از خیلی از هموطنانمون که دغدغه هاشون فوتبال نیست نیز راضی نباشن که مثلا برای آقای ایکس هشت میلیارد بدن که بیاد 90 دقیقه تو میدون بدوه. برای خروج ورزش از سیاست عین همه تیم های دنیا باید بسمت خصوصی سازی حرکت کرد.
به امید روزای پاک و سالم و بدون فحش تو فوتبال کشور عزیزمون. من خودم زرفدار تراکتورم. ایشالله سرمربی تیم تجدید نظر میکنه و عملکرد تیمو بهبود میبخشه.
برای استقلالی های عزیز هم آرزوی موفقیت میکنم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
در مورد وامهای هزار میلیاردی و خرید قسطی کارخانجات در دولت احمدینژاد حرف و حدیث زیادی پشت زنوزی هست ...یعنی اگر استقلال بودجه دولتی داره تراکتور بودجه از نون و آه مردم مستضعف ایران داره
شهباز
|
United States
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
یاشاسین تراختور
دوستدار تراکتور از اهواز
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ما اعراب خوزستان حتی بیشتر از فولاد به تراختور عشق میورزیم
شهباز
| United States |
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
برادر گرامي حالا ما يه همدردي با طرفداراي تراكتور كرديم شما مي خواي پاي براداران عرب و لر و ترك و ... بكشي وسط
بعد هم توي خوزستان عرب و عجم همه اول طرف پرسپوليس هستن بعد استقلال اهواز و بعد فولاد٠
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
پرسپولیسی هستم،،امابسیارخوشحالم که تراکتورنابودشد،،،،این تیم مردم محترم وهموطنان آذری مانیست،،،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
به عنوان یک پرسپولیسی از پیروزی قاطع استقلال بر تراکتور و درس خوبی که به هواداران بی منطق تراکتور داده شد خوشحالم . ای والله
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
شما طرفدار پرسپولیس هفته دوم درستو پس دادی ، نمکدون از نمک حرف می زنه
تراکتور چابهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ما طرفداران تراکتور چه ببره چه ببازه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
ما بلوچها طرفدار اردوغان و تراکتور هستیم
تراکتور رشت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ما تورکهای رشت طرفدار تیم اول جهان،تراختور هستیم
پاسخ ها
ناشناس
| Denmark |
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
شما همون نیستی که چندتا کامنت بالاتر نوشتی
دوستدار تراکتور از اهواز بعد واسه خودتم پاسخ کامنت گذاشتی؟!
کامنت پایینیه هم که مال خودته شیطون
چرا اینجوری میکنی آخه D-:
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ترک رشت؟ چه خبره همه نکنه می خواین بگین رشتم ترکن؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
داداش یه سفر برو رشت تورکای رشتم هم میبینی
یاشار قارپوزآبادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
ما اهالی قارپوزآباد،همگی استقلالی هستیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
ما اهالی تل اویو طرفدار تیم تراکتووور هستیم
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
تراکتور دوستت داریم.
قلب سعادت آباد تهران به عشق تراکتور می تپد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
چرا بساط این شعارهای تفرقه افکنانه و برافراشتن پرچمهای بیگانه رو جمع نمیکنین؟؟؟
قبل از آنکه دیر بشه از خواب بیدار شین.
توی تبریز چه خبره واقعا؟؟؟
اگه یه قومیت دیگه بود ده بار اعدامشون می کردین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
وقتی این همه دشمن هموطن نما از باخت و شکست تراکتور شادی و عقده گشایی میکنن یعنی تراکتور یک تیم بزرگ و بین المللی شده و رده پنجم پرتماشاگرترین تیم دنیا برازنده قامت این تیم آزربایجانی است. یاشاسین تراکتورررک
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
چی زده بیدار دادا ۲۰ مین هم نیستین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
دقیقه 4 بایستی مهاجم استقلال اخراج میشد بعد همون مهاجم باعث پیروزی این تیم میشه ؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
باختن گریه نداره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
از 4 تا کارشناس داوری، سه تاشون گفتن باید کارت زرد میگرفته و البته یکی نظرش اخراج بوده ولی اینو هم باید در نظر داشت که تو بازیهای بزرگ معمولا داورا بخصوص در ایتدای بازی تیمی رو ده نفره نمیکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
فقط اون ماه روی پیراهن تراختور چیه واقعا اگه یه تیم دیگه تاج بذاره درسته
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بعضی این تبریزی هایی که شعار ترکیه-ترکیه می دهند و با موقع تلاوت قرآن سلام نظامی میدهند با خودشان فکر نمی کنند چرا در ایران بازی را تماشا می کنند؟ چرا جیب شان ریال هست؟ چرا حریف شان به جای فنرباغچه، استقلال هست؟ اگر من مسئول بودم همه آنها را شناسایی می کردم، می فرستادم ترکیه تا ایران اسلامی برای کسانی باقی بماند که عاشقش هستن
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بعداز کامت دیروز من یک پیامی منتشر شده در حمایت از خصوصی سازی و اینکه زنوزی از جیب خودش داره هزینه میکنه ،جناب زنوزی اگر شما واقعا از جیب خودتان هزینه میکردید حسابگرانه تر خرج میکردید و اینقدر بی محابا هزینه نمیکردید تابلوست ک این هزینه ها را از جیب خودتان نمیدهید ،در ضمن چرا تماشاگران تبریزی هنگام پخش قران ترکیه را صدا میکردند چرا رو پیراهن تراکتور عکس هلال است ،اقایان تا کی میخاهید خودتان را ب کر و کور بودن بزنید ،لطففففففا بیددددار شوید و کاری بکنید قبل از اینکه ایران تبدیل ب سوریه یا عراق بشود ، تابناک تو ک دلسوز و پاک هستی منتشر کن بعداز کامنتی ک پشت کامنت من منتشر کردن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
من خودم استادیوم بودم لطفا دروغ نگید ، اونم حلال نیست لوگو هوایپمای آنا هست،
جاوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
دو تیم عزیز دردانهء پایتخت نشین همیشه از حمایتهای آنچنانی مسئولین رده بالای کشور برخوردار بودند و هستند بابودجهء دولتی (بیت المال ) که حق میلیونها ایرانیست . اما اکثر تیمهای شهرستانی رو پای خود ایستاده اند و از بعضی حمایتهای غلط و حرام چون لطف داوری ، به دورند .
کوه رو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اسقلال نبود ...بارسلون بود خدا وکیلی اگه اینجور بازی کنه نیم فصل قهرمانه.این چه تیمیست.ریال مادرید چیه .خدا

شاهده دوست نداشتم بازی تمام بشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
باید فکری به حال دفاعشون بکنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
البته باید توجه داشت که چشمی، باقری و شجاعیان رو نداشتن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
الهی العفو!!!!!

گل اول شیخ ما موتور ترکتوور رد پیاده کرد. خدایا چطور اون تور پاره نشد؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
یک سوال.

آیا احترام فاشیستی به قاتلان ترکیه ای و دادن شعار ترکیه ترکیه در هنگام پخش قرآن مجید جریمه ای برای بعضی انسان نما های موجود در ورزشگاه ندارد؟
آقای تاج اگر به موقع اقدام نکنید عده ای با آبروی هموطنان آذری ما بازی می کنند و بدون شک امنیت ملی دچار تهدید خواهد شد.
ما بیش از این بی احترامی و نژاد پرستی را بر نمی تابیم.
لطفا تابناک عزیز منتشر کنید.
ناشناس
|
-
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
حاکمان ما کی میخواهند در مقابل توطئه اردوغان وباکو در تبریز بیدار شوند دیگر چه باید بگویند ویا انجام دهند تا عمق فاجعه را متوجه شویددشمن واقعی اینها هستند که بدنبال فتنه و تجزیه کشورند
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
فقط نظرات من قابل پخش نبود دیگه!! البته دلیلش رو میدونم چیه،ایرانگرایی جرمی نابخشودنیه در قاموس شما،یا شاید هم خیلی بیش از انچه باید،واقعیت رو عریان کرده بودم،ترسیدین به پانترکا بربخوره !!اما بدونین که پانترکا هیچ وزنی ندارن،بارها ازمودیمشون،بی ...تر از اونن که جرات عملی داشته باشن،بیشتر مضحکن
علی نریمانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
ما اعراب خوزستان افتخار میکنیم که ایرانی هستیم.ضمنا طرفدار تیم تراکتور نیستیم.خدا رو شکر خودمان بیشتر از استانهای دیگه در لیگ تیم داریم.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
عبدالحسین مجدمی اکبر طبری اجلاس داووس عباس تبریزیان طرح گام کروناویروس سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر لیگ قهرمانان آسیا احمد حمزه