کد خبر: ۹۳۲۹۴۱
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹ 27 October 2019

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای از رتبه بندی آموزشکده و دانشکده های این دانشگاه خبر داد و گفت: براساس این رتبه بندی در راستای ارتقای آموزشکده های کم برخوردار اقدام می شود.

به گزارش مهر، ابراهیم صالحی عمران با اشاره به نظارت و ارزیابی دانشکده و آموزشکده های دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: هدف از ارزشیابی و نظارت دانشکده و آموزشکده های دانشگاه، بهبود مستمر است.

وی ادامه داد: بهبود مستمر یعنی اینکه، با بررسی هایی که انجام می دهیم، نواقص آموزشکده و دانشکده های دانشگاه را در ابعاد، پژوهشی، آموزشی، اداری، مالی و غیره احصاء کرده و بتوانیم به ارتقاء کیفی آنها کمک کنیم.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای افزود: بر همین اساس شاخص هایی را مشخص کرده ایم که براساس آن شاخص ها، رتبه هر آموزشکده و دانشکده فنی و حرفه ای از نظر برخورداری امکانات مشخص شده و براساس آن برای رفع مشکل و ارتقاء آنها اقدام می کنیم.

وی ادامه داد: ما معتقدیم سیستم آموزش ما باید فرصت های برابری را برای همه دانشجویان در تمام نقاط کشور ایجاد کند، برخی دانشکده و آموزشکده های دانشگاه، مجهز بوده و از سطح بالایی از امکانات برخوردار هستند، ولی برخی دیگر تجهیزات و سطح برخورداری بالایی ندارد که با نظارت و ارزیابی که صورت می گیرد، در جهت ارتقای کیفیت آنها حرکت می کنیم.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای افزود: تمام مسایل و مشکلات احصاء شده توسط تیم نظارت دانشگاه بایستی به طور دقیق و در اسرع وقت توسط معاونین و روسای آموزشکده و دانشکده ها مورد پیگیری قرار گرفته و اقدامات لازم بعمل آید.

صالحی عمران افزود: در واقع هدف ما این است که تمام دانشجویان فنی و حرفه ای در تمام دانشکده ها و آموزشکده های این دانشگاه در سراسر کشور از امکانات و تجهیزات یکسانی برخوردار باشند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
قیمت بنزین اعتراضات آبان ۹۸ طرح حمایت معیشتی سرباز کارت مشمولان طرح حمایت معیشتی قطعی سراسری اینترنت