کد خبر: ۹۳۱۷۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲ 21 October 2019

یکی از بهترین روش های معرفی یک کسب و کار جدید و البته محصولات آن غرفه سازی و برگزار کردن نمایشگاه می باشد که ممکن است در زمینه های گوناگونی ارائه شود. اهمیت غرفه سازی کاملا آشکار است و به وسیله ی آن می توان تبلیغات سازنده ای انجام داد که منجر به کسب درآمد شما خواهد شد. در این مقاله تاثیر مستقیم غرفه سازی و برگزاری نمایشگاه در افزایش درآمد بررسی خواهد شد.

برای مشاهده نمونه کارهای آرمان در غرفه سازی کلیک کنید.

هدف داشتن غرفه نمایشگاهی

برگزاری نمایشگاه ها باعث می شود تا افراد بسیاری از این طریق با محصولات ارائه شده ی جدید و برندهای گوناگون آشنا شوند. این نمایشگاه ها به صورت دوره ای برگزار شده و در همان کوتاه مدت تاثیر خود را در کسب و کار خواهد گذاشت. اگر می خواهید که مشتریان با برند و شرکت تازه تاسیس شده ی شما آشنا شوند باید در این نمایشگاه ها شرکت کنید. غرفه سازی مهم ترین اصلی است که برای شرکت در نمایشگاه ها باید لحاظ گردد.

غرفه سازی شما باید متناسب با خدماتی باشد که قرار است آن ها را به مشترین ارائه دهید. ممکن است غرفه سازی ارزان داشته باشید اما به دلیل انتخاب درست همان نتیجه ی مطلوب را برایتان داشته باشد. به یاد داشته باشید که در این نمایشگاه ها با برندهای گوناگون یا برندی یکسان با بند شما مواجه خواهید شد و رقابت در این عرصه بسیار گسترده است. داشتن یک غرفه سازی خاص و منحصر به فرد می تواند دلیل تمایز غرفه ی نمایشگاهی شما با دیگر غرفه ها باشد.

اهمیت داشتن غرفه نمایشگاهی

شرکت در نمایشگاه های موقت و دائمی تنها یک فرصت نیست که از آن چشم پوشی کنید بلکه باید آن را برای پیشرفت کسب و کارتان یک امر ضروری تلقی کنید. در کنار روش های دیگری که برای جذب مشتری و فروش محصولات خود درنظر می گیرید، شرکت در غرفه ی نمایشگاهی و داشتن غرفه سازی بی عیب و نقص تاثیر گذار است.

مسئله ای که مشتری در نگاه اول با آن روبه رو می شود، ظاهر کسب و کار و محصولات شما می باشد. به همین دلیل است که غرفه سازی صحیح در موفقیت شما به هنگام حضور در نمایشگاه ها کمک خواهد کرد. تنها می توانید در بازه ی زمانی کم تاثیرات مطلوبی را در امر تبلیغات و فروش محصولات خود داشته باشید. غرفه سازی موجب هویت بخشیدن به برندینگ شما می شود.

مزیت غرفه سازی نمایشگاهی

با داشتن یک غرفه سازی بی نظیر و حضور در نمایشگاه ها می توانید کار خود را رونق بدهید. شرکت در غرفه های نمایشگاهی مزایای بسیاری را برای صاحبان کسب و کار دارد. یکی از مهم ترین مزایای آن رونق بخشیدن به مشاغل گوناگون از لحاظ اقتصادی می باشد.

اقشار مختلفی در این نمایشگاه ها حضور می یابند و به دنبال آن مشتریان بیشتری نیز به نمایشگاه ها خواهند رفت. ارائه ی کیفیت خوب و برخورد مناسب با مشتریان در این زمینه بسیار مهم می باشد.این مشتری ها ممکن است به مشتریان دائمی شما تبدیل شوند. به همین علت است که پذیرایی مناسب از آن ها برای کسب و کار خودتان مفید است.

مراحل ساخت غرفه نمایشگاهی

همانطور که به آن اشاره شد تاثیر غرفه سازی در کسب و کار شما غیر قابل انکار است. برای این کار اصول و قواعدی وجود دارد که باید به آن ها توجه شود. مراحل بسیاری برای راه اندازی غرفه سازی باید طی شود. در ابتدا باید مجوزی برای ساخت غرفه ی نمایشگاهی گرفته شود. یافتن طراح مناسب برای غرفه سازی و غرفه سازی ارزان در درجه ی دوم قرار دارد. پس از آن تاییدیه ی نهایی باید صورت گیرد.

با گذراندن مراحل فوق به بحث انتخاب اشیاء، رنگ آن ها و نحوه ی چیدمان در غرفه سازی می رسیم. یکی از کارهایی که می توانید در این زمینه انجام دهید عقد قرارداد با شرکت های خدماتی می باشد که خود وظیفه ی انتخاب و طراحی غرفه ی نمایشگاهی متناسب با کسب و کار شما دارند.

صرفه جویی در هزینه ها و زمان با اجاره تجهیزات نمایشگاهی

فرقی ندارد در نمایشگاه محلی شرکت کرده اید یا در یک نمایشگاه بین المللی در هر صورت اجاره تجهیزات نمایشگاهی علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی در هزینه هایتان می شود ، به رشد کسب و کارتان نیز کمک می کند.برای اینکه بتوانید کسب و کارتان را به دیگران معرفی کنید نیاز به یک غرفه دارید. در این مقاله سعی داریم لوازمی را که برای داخل و بیرون غرفه نیاز است را به شما معرفی کنیم :

پوسترها

یکی از ساده ترین روش ها برای معرفی محصولات پوستر ها هستند. اگر در این پوسترها بیشتر روی نام برند و خدمتی که ارائه می شود کار کنید تاثیر بهتری دارد.بهتر است از یک شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی یک کانتر اجاره کنید و از پوسترها روی کانتر استفاده کنید.

بنرها

متنی که روی بنر ها نوشته می شود باید به اندازه ای بزرگ باشد که از دور به راحتی قابل خواندن باشد و پیام شما را به وضوح منتشر کند.پیشنهاد ما به شما اجاره رول آپ و پاپ آپ برای بنر است.

تراکت ها

برای به وجود آمدن علاقه مندی بیشتر باید پیشنهاد های ویژه ای را در تراکت ها بیان کنید و آن را بین رهگذران پخش کنید و جمعیت را به سمت غرفه خود بکشانید.

بروشورها

یکی از بهترین روش ها برای نمایش  محصولات و خدماتتان بروشورها هستند.اگر بروشور شما شامل لیست قیمت و توضیحاتی درباره ی برندتان باشد بهتر است.

ویترین و جا کاتالوگی

اجاره جا کاتالوگی از شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی که باید با فضای غرفه شما هماهنگی داشته باشد یکی از بهترین راه ها برای ارائه بروشورها و کاتالوگ هاست. ویترین و جا کاتالوگی باید جایی قرار بگیرند که دسترسی راحتی برای همه ی شرکت کنندگان داشته باشند.

هدیه ها

اگر تمایل دارید بعد از نمایشگاه ، کسب و کار شما در ذهن بقیه باقی بماند و به فراموشی سپرده نشوید بهترین راه تهیه ی هدیه های تبلیغاتی مانند خودکار یا لیوان با نام یا لوگوی برند شماست.

لباس

برای حرفه ای به نظر رسیدن لباسی بپوشید که روی آن لوگوی برندتان حک شده باشد. با پوشیدن چنین لباسی در میان جمعیت متفاوت ظاهر می شوید و باعث تبلیغ کسب و کارتان خواهید شد.

میز و صندلی

برای ارائه توضیحات درباره خدمات و محصولاتتان به کسانی که به کسب و کار شما علاقه مند شده اند به میز و صندلی نیاز دارید.احتمالا طراحی غرفه شما در هر نمایشگاه متفاوت خواهد بود بنابراین بهترین راه اجاره میز و صندلی از شرکتی است که در زمینه اجاره تجهیزات نمایشگاهی فعالیت می کند.

تلویزیون

برای پخش کردن ویدئو یا موشن گرافی در غرفه ی کسب و کارتان که برای معرفی برند خود تهیه کرده اید به یک تلویزیون نیاز دارید.مهم ترین نکته برای گذاشتن تلویزیون در غرفه اندازه آن است. تلویزیون باید به اندازه ای باشد که محتوای ویدئو به راحتی دیده شود و مخاطبان به خوبی با آن ارتباط برقرار کنند. اگر تلویزیونی ندارید که مناسب غرفه شما باشد می توانید آن را اجاره کنید.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

خرید تجهیزات نمایشگاهی برای کسی که کار غرفه سازی انجام می دهد یا برای صاحب برند ، کار عاقلانه و به صرفه ای نیست. برای اجاره ی تجهیزات نمایشگاهی به شرکتی مراجعه کنید که معتبر باشد تا دیگر نگران خراب بودن یا کهنه بودن وسایل نباشید. با کرایه کردن تجهیزات هم در وقت و هزینه هایتان صرفه جویی می کنید و هم به راحتی و بی دردسر غرفه مد نظرتان را درست می کنید.

با رعایت نکات بالا میتوانید تاثیر بسیاری روی شرکت کنندگان داشته باشید و باعث رشد و معرفی هر چه بهتر کسب و کارتان شوید.

منبع: تجهیزات نمایشگاهی

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
رسول دانیال زاده بهاء ابوالعطا حسن حیدری آنفولانزا غزه بولیوی شبکه حقانی فردو خانه پدری آلودگی هوا