بازدید 4119
گزارش «فرهیختگان» از آخرین تحولات در کادر مربیگری تیم ملی امید

انصراف نمازی از دستیاری مجیدی در تیم امید!

به نظر می‌رسد با نمازی درباره سرنوشت مجیدی صحبت و از وی خواسته شده تا مشخص شدن وضعیت مجیدی برای تصمیم‌گیری نهایی صبر کند. در هر صورت این‌طور که از شواهد پیداست، نمازی قصد ندارد دیگر در تیم امید دستیار مجیدی باشد.
کد خبر: ۹۲۶۷۰۵
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰ 30 September 2019

دستیار سابق کی‌روش با دیدی مثبت و با انرژی زیادی برای همراهی امید‌ها راهی ازبکستان شد، اما مصائب این تیم به قدری زیاد بود که این موضوع دل وی برای کار کردن در جمع امید‌ها را زد.

به گزارش تابناک ورزشی، قصه پر غصه تیم امید تمامی ندارد؛ بعد از قرار گرفتن شاگردان مجیدی در گروه مرگ انتخابی المپیک، حالا طبق خبری که «فرهیختگان» کسب کرده، امید نمازی نیز از ادامه همکاری با این تیم نیز انصراف داده و بعد از یک دوره کوتاه همکاری با امیدها، دیگر خیال ماندن و همکاری با این تیم را ندارد. نمازی چندی پیش در گفت‌وگویی با «فرهیختگان» به صراحت اعلام کرده بود که هدفش فقط کمک به تیم ملی امید برای رسیدن این تیم به المپیک ۲۰۲۰ توکیو بوده و در این راه هیچ چشمداشت دیگری ندارد. او حتی امید‌ها را در اردوی ازبکستان نیز همراهی کرده و بعد از بازگشت به تهران و حضور در چند جلسه و صحبت با مقامات ذی‌ربط در فدراسیون فوتبال، ایران را به مقصد آمریکا ترک کرد.
رفتنی که شاید برگشتی در کارش نباشد ...

نمازی از تیم ملی امید جدا شده و به ینگه دنیا سفر کرد به این امید که در آینده نزدیک با انجام برخی اصلاحات، شرایط همکاری برای وی همچنان وجود داشته باشد؛ این در حالی است که شنیده می‌شود این اصلاحات همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته و چه بسا در فاصله سه چهار ماه مانده تا انتخابی المپیک و ادامه روند فعلی ادامه همکاری نمازی با تیم امید را نیز منتفی کند.

تمام دلایل منتفی شدن حضور نمازی

دستیار سابق کی‌روش با دیدی مثبت و با انرژی زیادی برای همراهی امید‌ها راهی ازبکستان شد، اما مصائب این تیم به قدری زیاد بود که این موضوع دل وی برای کار کردن در جمع امید‌ها را زد. به جز ضعف در مباحث فنی و تدبیر‌های غلط کادرفنی برای تیم امید، برخی مسائل دیگر ازجمله ناهماهنگی امور، دخالت در مسائل از بالا، نبودن زمان ممکن برای اصلاحات فنی و پذیرفته نشدن خواسته‌های نمازی مثل بحث مالی و تهیه بلیت رفت و برگشت باعث شده تا نمازی تا الان از همکاری با امید‌ها انصراف بدهد.

انصراف نمازی از دستیاری مجیدی در تیم امید!

پای فرهاد وسط است

ظاهرا این‌هایی که اشاره شد تنها دلیل عدم ادامه همکاری نمازی با تیم امید نیست. یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال در این خصوص به «فرهیختگان» گفت: «شاید عواملی که از آن‌ها نام بردید هم درست باشد، اما درخصوص این تصمیم نمازی به نظر می‌رسد که پای ماندن یا رفتن مجیدی در میان است. از طرفی خواسته فدراسیون ثبات مجیدی در تیم امید است و از سوی دیگر کمیته فنی اصرار به رفتن این مربی دارد و همین موضوع چالش بزرگی را درخصوص تیم امید پدید آورده است.»

سکوت درباره جلسه هیات‌رئیسه

دیروز جلسه هیات‌رئیسه فدراسیون نیز برگزار شد که البته مشخص نیست خروجی آن چه بوده است، اما به نظر می‌رسد با نمازی درباره سرنوشت مجیدی صحبت و از وی خواسته شده تا مشخص شدن وضعیت مجیدی برای تصمیم‌گیری نهایی صبر کند. در هر صورت این‌طور که از شواهد پیداست، نمازی قصد ندارد دیگر در تیم امید دستیار مجیدی باشد. در این صورت یا مجیدی می‌ماند و به کار بدون نمازی ادامه می‌دهد یا بدون مجیدی، نمازی دوباره به جمع امید‌ها اضافه خواهد شد.

منبع: فرهیختگان ورزشی

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام # ارتحال امام خمینی
وب گردی