بازدید 4120
شانس ۲برنز برای فرنگی‌کاران ایران در ۴وزن نخست

صعود دلخانی به رده‌بندی قهرمانی جهان درشانس مجدد

دلخانی در این گروه با نتیجه ۵ بر ۳ جین هوونگ جونگ از کره جنوبی را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی عصر امروز (یکشنبه) برای کسب مدال برنز به مصاف اسلاویک گالستیان از ارمنستان می‌رود.
کد خبر: ۹۲۳۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶ 15 September 2019

میثم دلخانی به دیدار رده بندی وزن ۶۳ کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی جهان در قزاقستان راه یافت.

به گزارش تابناک ورزشی، در جریان رقابت‌های باقیمانده چهار وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان جهان برای شناخت دیگر نفرات راه یافته به دیدار رده‌بندی، میثم دلخانی نماینده وزن ۶۳ کیلوگرم ایران که روز گذشته راهی گروه بازنده‌ها شده بود، در این مرحله با شکست حریف کره‌ای به دیدار رده بندی راه یافت.

صعود دلخانی به رده‌بندی قهرمانی جهان درشانس مجدد

دلخانی در این گروه با نتیجه ۵ بر ۳ جین هوونگ جونگ از کره جنوبی را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی عصر امروز (یکشنبه) برای کسب مدال برنز به مصاف اسلاویک گالستیان از ارمنستان می‌رود. دلخانی در دور مقدماتی که روز گذشته برگزار شد، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب استپان ماریانیان دارنده مدال طلای جهان از روسیه شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به گروه بازنده‌ها رفت.

به این ترتیب در جریان رقابت‌های ۴ وزن نخست، میثم دلخانی در ۶۳ و سعید عبدولی در ۸۲ کیلوگرم راهی دیدار ردهبندی شدند تا برای کسب مدال برنز به میدان بروند، پویا ناصرپور در ۵۵ و امین کاویانی‌نژاد در وزن ۷۲ کیلوگرم نیز حذف شدند. رقابت‌های رده بندی و فینال ۴ وزن نخست بعد از ظهر امروز (یکشنبه) برگزار می‌شود.

امروز رقابت‌های اوزان ۶۷، ۸۷ و ۹۷ کیلوگرم برگزار می‌شود و حامد تاب، رامین طاهری و محمدهادی ساروی در این ۳ وزن المپیکی به میدان می‌روند.

 

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه