بازدید 5376

حناچی: نمایشگاه عطرسیب امسال متفاوت است

کد خبر: ۹۲۱۲۵۴
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۰ 01 September 2019

شهردار تهران در حاشیه مراسم اهتزاز پرچم «امام حسین (ع)» در اراضی عباس‌آباد، از تفاوت نمایشگاه عطرسیب امسال نسبت به سال‌های گذشته گفت.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه مراسم اهتزاز پرچم «یا حسین (ع)» که با حضور جمعی از شهروندان در اراضی عباس‌آباد برگزار شد و در آن از تعدادی از پیرغلامان هیئات اباعبدالله‌الحسین (ع) نیز تقدیر به عمل آمد، گفت: یکی از مراکز اصلی اهتزاز پرچم، هم در کشور و هم در خاورمیانه، اراضی عباس‌آباد است که یکی از بزرگ‌ترین پرچم‌های منطقه را میزبانی می‌کند و در طول سال اغلب پرچم ملی کشورمان در آن برافراشته است.

او ادامه داد: همکاران ما در ایام عزاداری محرم، این میله پرچم را به بیرق عزاداری اباعبدالله (ع) اختصاص می‌دهند؛ امروز ضمن تقدیر از تعدادی از پیرغلامان هیئات امام حسین (ع)، این پرچم به اهتزاز درآمد.

حناچی ضمن اشاره به این‌که تمام تلاشمان بر ارائه خدمات مرسوم به هیئات مذهبی است، گفت: همان‌طور که می‌دانید، مراسم عطر سیب نیز یکی از سنت‌های حسنه شهر تهران در این ایام است.

شهردار تهران در پایان خاطرنشان کرد: امسال شکل این نمایشگاه کمی متفاوت از سال‌های گذشته است؛ به طوری که حالا علاوه بر هیئات مذهبی، خانواده‌های محترم نیز مخاطب این نمایشگاه هستند.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری