بازدید 3671
۱
پنالتی صددرصد ما را داور نگرفت/ ظلم به فولاد امروز اجرا شد

نکونام بعدازباخت علیه داور؛ آیافدراسیون محروم می‌کند؟

کد خبر: ۹۱۹۶۶۵
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴ 23 August 2019

جواد نکونام نخستین مصاحبه علیه داوری را انجام داد تا حالا فدراسیون فوتبال در دوراهی اجرای تهدیدات قبلی اش یا عبور از انتقادهای یک مربی در نشست خبری قرار بگیرد.

به گزارش تابناک ورزشی، سرمربی تیم فولاد خوزستان بعد از شکست خانگی در دربی خوزستان گفت: یک پنالتی ۱۰۰ در درصد روی مهاجم ما انجام شد که داور اعلام نکرد. داور عملکرد خوبی داشت، اما در آن صحنه داور به اشتباه به بازیکن ما کارت زرد نشان داد.

جواد نکونام پس از شکست تیمش مقابل آبادانی ها در نشست خبری گفت: شروع بازی مثل تمام بازی‌های هفته اول خوب نبود. هر دو تیم درگیری‌ها و اشتباهاتی داشتند. اواخر نیمه اول شکل بازی ما بهتر شد. نیمه دوم را خوب شروع کرده بودیم که گل خوردیم؛ گلی که شاید هر ۱۰۰ سال یک بار رخ دهد. در ادامه فرصت‌های زیادی داشتیم که از دست دادیم. یک پنالتی ۱۰۰ درصد روی مهاجم ما انجام شد که داور اعلام نکرد. داور عملکرد خوبی داشت، اما در آن صحنه داور به اشتباه به بازیکن ما کارت زرد نشان داد. بازی که باید راحت می‌بردیم را با یک گل استثنایی واگذار کردیم.

وی ادامه داد: باید بیشتر تلاش کنیم و گل بزنیم. از نیم ساعت اول بازی راضی نبودیم. نباید در خانه خودمان اینگونه بازی را شروع می‌کردیم. ظلم به فوتبال و فولاد امروز اجرا شد و توپی که کسی فکر نمی‌کرد گل شود وارد دروازه ما شد و باختیم. بیت سعید نیمه اول چپ بود و نیمه دوم جابجا شد. بازیکنان ما سر جای خود بازی نمی‌کردند و جابجایی داشتند. با توجه به شرایط حریف موقعیت‌هایی از کناره‌های زمین هم خلق کردیم.

سرمربی فولاد عنوان کرد: زمانی که وقت اضافه را اعلام می‌کنند همه می‌خواهند زود بازی را شروع کنند. دو بازیکن ما اواخر بازی در شرایط سخت و با گرفتگی پا بازی می‌کردند. در کل کنترل بازی دست ما بود و می‌دانستیم که ضدحمله می‌زنند. آن‌ها شرایطی نداشتند که از نیمه عبور کنند و ما به خوبی آن‌ها را کنترل کردیم.

وی افزود: اجرا کردن باید درست باشد و شرایط فراهم باشد تا مشکلی ایجاد نشود. فوتبال بدون تماشاگر معنی ندارد. امروز برخی‌های نبودند و برخی‌ها نتوانستند بلیت تهیه کنند. جعفری و کولیبالی نبودند. در دفاع شرایط خوبی نداشتیم. ایوب والی سه روز سرماخوردگی شدید داشت و شرایط خوبی در دفاع نداشتیم. در خط حمله هم کمبود بازیکن داشتیم. باید بازیکنانی جذب کنیم تا برای بازی استقلال بازی‌های بعدی آماده شویم. از عملکرد بازیکنانم در نیمه دوم کاملاً راضی هستم. هرچه بخواهیم خودمان باید به دست بیاوریم و کسی به تیم ما کادو نخواهد داد.

سرمربی جوان فولاد گفت: نگاه افراد به فوتبال فرق می‌کند، اما خواسته همه مشترک است. تیمم با کیفیت بازی می‌کند و به این تیم امیدوارم که امسال کار بزرگی انجام دهد. قبل از نشست خبری هم گفتم که فوتبال ما به سمت حرفه‌ای می‌رود، اما دیر شده است. سال گذشته تیم‌هایی تا هفته‌های آخر مدعی بودند، اما میانه‌های جدول ماندند. لیگ مسیر طولانی دارد و باید تا لحظه آخر منتظر ماند. تیم ما بالای ۶۰ درصد تغییر داشت و باید بگویم که واقعاً تیم هستیم. از هفته آینده تیم کامل‌تر می‌شود.

نکونام اظهار داشت: دفاع‌های چپ و راست در فوتبال خیلی مهم هستند. در دفاع راست بازیکن اصلی ما مشکلاتی داشت که نتوانست در ترکیب قرار بگیرد و بازیکنی در ترکیب قرار گرفت که اصلاً تجربه لیگ برتری نداشت. در دفاع چپ ابتدای بازی خوب نبودیم، اما از دقیقه ۲۰ به بعد شرایط تغییر کرد و حملات زیادی از سمت چپ انجام دادیم.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
تابناک الکی داغش نکن چیز خاصی نگفته.
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه