بازدید 4617
سوژه

چرا نام ۱۰ وزنه بردار ایرانی مسافر تایلند پنهان شده؟

دلیل اینکه نام نفرات هنوز اعلام نشده برای این است که دو نفری که ذخیره هستند تمرینات خود را رها نکنند و در صورت تغییر تصمیم یکی از ملی پوشان برای شرکت در مسابقات جهانی یا مصدومیت، کادر فنی نفرات ذخیره را جایگزین کند.
کد خبر: ۹۱۹۲۳۲
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸ 21 August 2019

کادرفنی تیم ملی نام ۱۰ وزنه بردار اصلی و دونفر ذخیره را برای فدراسیون جهانی ارسال کرده، اما فعلا تصمیم ندارد اسامی نفرات اصلی را رسانه‌ای کند.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی وزنه برداری ایران برای مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ آماده می‌شود و کادرفنی تیم ملی تا ۲۵ مرداد فرصت داشت اسامی نهایی نفرات (۱۰ وزنه بردار اصلی به همراه دو ذخیره) را برای فدراسیون جهانی ارسال کند که این کار هم انجام شد. اما کادرفنی تیم ملی هنوز به صورت رسمی اعلام نکرده ۱۰ نفر اصلی تیم ملی چه کسانی هستند. دلیل اینکه نام نفرات هنوز اعلام نشده برای این است که دو نفری که ذخیره هستند تمرینات خود را رها نکنند و در صورت تغییر تصمیم یکی از ملی پوشان برای شرکت در مسابقات جهانی یا مصدومیت، کادر فنی نفرات ذخیره را جایگزین کند.

به این ترتیب فعلا ۱۲ وزنه بردار تمرینات خود را پیگیری می‌کنند و تا مدتی دیگر ۱۰ نفر اصلی معرفی می‌شوند. تیم ملی وزنه برداری اردوی خود را در نور مازندران به پایان رسانده و دوباره وزنه برداران در تهران تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

در بخش بانوان هم نام هفت وزنه بردار به فدراسیون جهانی ارسال شده و قرار است رکورد گیری انجام شود و در نهایت نفراتی که بهترین شرایط را دارند و به رکورد‌های حدنصاب رسیده اند به مسابقات جهانی اعزام شوند از این رو اعلام نفرات اعزامی هم به روز‌های آخر واگذار شده است. البته قرار نیست هر هفت وزنه بردار به مسابقات جهانی بروند و در نهایت ممکن است دو تا سه نفر شانس رفتن به مسابقات جهانی را داشته باشند. مسابقات جهانی ۲۰۱۹ از ۲۷ شهریور در تایلند آغاز می‌شود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022