بازدید 4862

تردید چشمی؛ تیم پرستاره ایران یا انتقال به اروپا؟

کد خبر: ۹۱۶۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱ 09 August 2019

روزبه چشمی در پایان فصل نقل و انتقالات به تیم الاهلی قطر لینک شد؛ این انتقال حتی در رسانه‌های قطری نیز بازتاب داشت، اما در نهایت این جا به جایی خیلی زود منتفی شد تا روزبه چشمی گزینه قطر را از دست بدهد.

به گزارش تابناک ورزشی، نزدیک به ۱۰ روز قبل بود که باز هم رسانه‌های قطری از احتمال این انتقال خبر دادند، اما مدیر برنامه‌های او دوباره این انتقال را تکذیب کرد.

روزبه – استقلال؛ هر دو نمی‌خواهند

درباره رابطه روزبه و استقلال مطمئنا موضوع مهم عدم تمایل هر دو طرف برای ادامه کار است. امیرحسین فتحی درباره تنها بازیکنی که به صراحت از جدایی صحبت کرد، روزبه چشمی است و این موضوع نشان می‌دهد که دو طرف از مدت‌ها قبل برای عدم همکاری به توافق رسیده باشند. چشمی از جمله بازیکنانی است که سال گذشته با مدیریت و در مقطعی از فصل با هواداران دچار مشکل شد و شاید این جدایی تلخ، یکی از تصمیمات درست دو طرف در این مقطع از فصل باشد.

Image result for ‫روزبه چشمی‬‎

اروپا تنها دغدغه روزبه

حضور در ترکیب تیم ملی در جام جهانی اگر با مصدومیت همراه نمی‌شد شاید کمک می‌کرد تا چشمی تابستان گذشته راهی اروپا شود، اما روزبه تصمیم خود را گرفته و قصد دارد تا امسال حتما راهی کشور‌های اروپایی شود.

چشمی به همین بهانه مذاکره با دیگر خواهان خود را به تعویق انداخت و با هیچ تیمی در ایران فعلا به توافق نرسیده است. این بازیکن که بعد از سپری کردن یک فصل سخت ترجیح می‌دهد از فضای فوتبال ایران دور باشد، همچنان در حال رایزنی است تا یکی از تیم‌های اروپایی را در کشور‌های صاحب فوتبال به عنوان مقصد خود انتخاب کند، اما این موضوع فعلا نهایی نشده است. ادامه این روند ممکن است با توجه به شرایط روزبه منتهی به عقد قرارداد این بازیکن با یکی از تیم‌های مطرح ایرانی شود که چندی قبل با این بازیکن پای میز مذاکره نشسته بودند، اما سودای ادامه فوتبال در اروپا این قرارداد را به تعویق انداخته بود.

ورزش سه

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022