بازدید 6564

غیبت طولانی رییس وزنه برداری بعدازانتخاب جنجالی

کد خبر: ۹۱۲۷۷۵
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹ 20 July 2019

علی مرادی روز ۱۶ تیرماه در انتخابات فدراسیون وزنه برداری به عنوان رییس جدید انتخاب شد و اکثریت آرا در رقابت با سایر کاندیدا‌ها به دست آورد.

به گزارش تابناک ورزشی، در حالی که کسب ۲۲ رای از ۴۳ رای ممکن بعد از مجمع انتخاباتی با اعتراض برخی از کاندیدا‌ها همراه شده بود، مسئولان وزارت ورزش در روز‌های اخیر بار‌ها اعلام کرده اند کسب ۲۲ رای در این انتخابات برای معرفی رییس کافی بوده و امکان ابطال انتخابات وجود ندارد. 

با وجود اینکه وزارت ورزش به شایعات به وجود آمده، پاسخ اینچنینی داده، اما بعد از گذشت حدود ۲ هفته هنوز هم فدراسیون وزنه برداری با سرپرست اداره می‌شود و حکم علی مرادی توسط وزیر ورزش امضا نشده است. عدم معارفه رسمی علی مرادی برای شروع دوره ۴ ساله خود باعث شده برخی امور در وزنه برداری در بلاتکلیفی محض قرار بگیرد. مهمترین اتفاق این روز‌ها هم مصدومیت سهراب مرادی است که این قهرمان و رکورددار جهان را در شرایط بحرانی قرار داده است. با اینکه گفته می‌شد او باید برای درمان به آلمان برود، هنوز در تهران حضور دارد و گویا کسی به صورت جدی هم پیگیر وضعیت این وزنه بردار نیست.

از سوی دیگر مسابقات جهانی وزنه برداری کمتر از ۲ ماه دیگر در کشور تایلند برگزار خواهد شد و به همین دلیل تیم ملی نیاز به برنامه ریزی برای حضور قدرتمند در این رویداد مهم یک سال قبل از المپیک خواهد داشت. به نظر می‌رسد مسئولان وزارت ورزش باید هر چه سریعتر فکری به حال وزنه برداری بکنند و با یک امضا مجوز بازگشت علی مرادی به این فدراسیون را بدهند تا کار‌ها روی روال بیفتد و فردی به نام رییس پاسخگوی همه امور باشد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه