بازدید 4298

واکنش سهراب به شکستن رکوردش توسط رقیب چینی

کد خبر: ۹۰۹۹۵۳
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰ 07 July 2019

قهرمان المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: هنوز معلوم نیست به مسابقات جهانی برسم و همچنان مشغول مداوا هستم.

به گزارش تابناک ورزشی، سهراب مرادی بعد از انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل مصدومیت اخیر که از ناحیه کتف داشتم در ۱۵، ۱۶ روز اخیر مشغول مداوا بودم و امیدوارم به جهانی برسم. بعد از حضور در آلمان کمرم بهبود پیدا کرد، اما امسال مصدومیت‌های پی‌درپی گریبانگیرم شد و حالا همه تلاشم بر این است که به جهانی برسم.

قهرمان المپیک ریو ۲۰۱۶ درخصوص برگزاری انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری تصریح کرد: انتخابات عالی بود و من کاری به اختلافات ندارم. مرادی در خصوص برنامه خود برای تغییر وزن تاکید کرد: دنبال تغییر وزن نیستم و امروز اصلا معلوم نیست به جهانی برسم.

وی در مورد رکوردشکنی وزنه‌بردار چینی عنوان کرد: او پارسال هم می‌توانست رکورد بزند. من نگران نیستم و باید خود را آماده کنم.سهراب مرادی در خصوص مصدومیت خود گفت: مصدومیت جزئی از ورزش قهرمانی است، ما جوانی‌مان را می‌گذاریم تا به مدال طلا برسیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود انتخاب وزنه‌های سنگین به مصدومیت اخیر او منجر شده است، گفت: من کاری به حرف‌ها ندارم، بیرون حرف‌های زیادی می‌زنند. من با همین روند قهرمان المپیک شدم.مرادی درخصوص عدم دعوت به تیم بیمه رازی گفت: اصلا هیچ صحبتی نداشتم و درگیر کارم بودم. قهرمان وزنه‌برداری جهان گفت: نمی‌دانم به مسابقات جهانی می‌رسم یا نه، اما از خدایم هست که زودتر برگردم. باید یک بار دیگر هم به آلمان بروم، اما معلوم نیست بعد از جهانی باشد یا قبل از جهانی. باید تلاش کنم.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه