بازدید 4284
سوژه

آقای گل لیگ هجدهم در تور کدام تیم لیگ نوزدهم؟

گفته می شود سپاهانی ها که از تمدید قرارداد با کی روش استنلی دیگر آقای گل لیگ، نا امید شده اند به شدت در پی بازگرداندن پریرا هستند. نکونام سرمربی جدید فولاد فصل قبل در نساجی هم او را می‌خواست اما پریرا در فولاد ماند. گفته می شود پول او نقدا در دفتر باشگاه آماده تحویل شده
کد خبر: ۹۰۹۶۷۰
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰ 06 July 2019

با گذشت دو هفته از آغازتمرینات ، لوسیانو پریرا هنوز خود را به تمرینات فولاد معرفی نکرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، قرارداد آقای گل لیگ هجدهم در پایان فصل گذشته تمام شد و این بازیکن بدون تمدید قرارداد از ایران رفت. پریرا مثل خیلی از بازیکنان تصور می کرد در تعطیلات پیشنهادهای هنگفتی به وی خواهد شد و به این نحو دوست داشت پیشنهادهای دیگر را مرور کند اما گویا هنوز مشتری دندان گیری خارجی برای او پیدا نشده و او حالا در مسیر بازگشت به فولاد است. البته در داخل ، سه چهار تیم از میان تیمهای بالانشین لیگ برتر خواهان جذب او شده اند و مشخص نیست پریرا به کدام سمت خواهد رفت؟

آقای گل لیگ هجدهم در تور کدام تیم لیگ نوزدهم؟

به نظر می رسد او برای بررسی پیشنهادها فرصت کافی دارد. گفته می شود سپاهانی ها که از تمدید قرارداد با کی روش استنلی دیگر آقای گل لیگ، نا امید شده اند به شدت در پی بازگرداندن پریرا هستند. جواد نکونام سرمربی جدید فولاد فصل قبل در نساجی هم او را می‌خواست اما پریرا در فولاد ماند و همراه با کی روش استنلی آقای گل لیگ شد. مشکل پریرا حالا عدم دریافت مطالباتش از باشگاه است اما گفته می شود پول او نقدا در دفتر باشگاه آماده تحویل شده است.

بعد از اینکه فصل تمام شد فولاد تمامی مراحل ترانسفر پول طلب او را انجام داد، اما به خاطر مشکلات  تحریم ها این پول به حساب پریرا نرفته است. فولاد مذاکراتش را با این بازیکن ادامه داد و مدیر برنامه هایش هم گفته که پول او آماده تحویل است. جواد نکونام هنوز امیدوار است که این مهاجم گلزن هر چه سریع‌تر به تیمش اضافه شود.

نکونام در این باره می گوید: « پریرا هم با من صحبت کرد هم با مدیریت باشگاه و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او امروز به تهران سفر می‌کند و همانطور که خودش با من صحبت کرده او فقط برای فولاد بازی خواهد کرد و فقط خواستار مطالباتش است که باشگاه این کار را انجام داده و ان شاالله این بازیکن به جمع ما اضافه خواهد شد.»

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
وب گردی