بازدید 29263
هزار و هفتصد و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند توکلی: اینستکس ما را از حقوقمان محروم خواهد کرد/باید راهکاری یافت که نیروی انتظامی پاسخگو باشد/صفایی‌فراهانی: حاضر نیستم در انتخابات ۹۸ بین بد و بدتر انتخاب کنم و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۰۸۷۲۸
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱ 30 June 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

خرید و فروش رأی معتاد‌ها با ۲۰۰ هزار تومان

مصطفی رضا حسینی قطب آبادی، نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با خبرآنلاین به پدیده زشت خرید و فروش آرا در انتخابات اشاره کرد و گفت: «متأسفانه دیده می‌شود که آرای جامعه معتادان ما که جمعیت آماری کمی هم نیستند به خصوص برای حوزه انتخابیه‌ای که با ۵۰ تا ۱۰۰ رأی سرنوشت آن تعیین می‌شود، به دلیل نیاز مالی این طیف خریداری می‌شود؛ یا برخی عشایری که در قالب ییلاق و قشلاق از حوزه‌ای به حوزه دیگر می‌روند آرای خود را می‌فروشند. این‌ها آسیب‌هایی است که وجود دارد و بنده به عینه و در عرصه‌های مختلف انتخابات چه در زمانی که به عنوان فرماندار و رئیس انتخابات حوزه و چه به عنوان نامزد و نماینده مشغول فعالیت بودم آن را مشاهده کردم.» نماینده مردم شهر بابک در مجلس هشتم تاکید دارد: «حتی گاهی دیده می‌شود که در شب انتخابات و در ساعت‌های پایانی و زمان تمدید، در بسیاری نقاط رأی تا ۲۰۰ هزار تومان کمی بیشتر و کمتر خرید و فروش می‌شود، در مواردی هم مشاهده می‌شود که در اطراف شعب اخذ آرا دلالانی تردد می‌کنند و به دنبال خرید و فروش رأی هستند که یک آفت جدی است که متأسفانه چشم‌ها را روی آن بسته ایم و برخوردی نمی‌شود. این‌ها واقعیت‌های اجتماعی است که نمی‌توان آن را کتمان کرد. شاید عده‌ای معترض شوند که چرا این مسائل مطرح می‌شود، اما واقع امر آن است که این رفتار‌ها آسیب‌هایی است که اتفاقا باید مطرح شود، زیرا همه این‌ها تخلفات توسط فرمانداران، دستگاه‌های نظارتی و حوزه‌های مختلف کاری گزارش می‌شود، اما به همان ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از انتخابات محدود است و بعد هم به فراموشی سپرده می‌شود.»

جانشین فرمانده ناجا: پلیس با دختران انقلاب و گروه‌های جدید مسامحه نخواهد کرد

سردار سلیمانی با بیان اینکه کشف حجاب جرم محسوب می‌شود، اضافه کرد: پلیس با این دسته از هنجارشکنان همچون دختران انقلاب و یا چهارشنبه‌های سفید و گروه‌های جدیدی که روز به روز با پشتیبانی دشمنان به دنبال فعالیت خود هستند، مسامحه نخواهد کرد. وی با بیان اینکه پلیس در گام اول مشفقانه به این افراد تذکر می‌دهد، افزود: پلیس چنانچه نیاز باشد دوره‌های مشاوره‌ای و آموزشی نیز برای این گونه افراد برگزار می‌کند، اما چنانچه بر هنجارشکنی خود اصرار داشته باشند آن‌ها را به محاکم قضایی معرفی و با آن‌ها برابر مقررات برخورد می‌کند، البته پلیس با آن‌ها که رفتار و عملشان از جنس آن‌ها است که دشمنان بر آن سوار و آن‌ها را سازمان می‌دهد با قاطعیت برخورد خواهد کرد. وی تصریح کرد: پلیس با هنجارشکنانی که با پخش کلیپ‌هایی در فضای مجازی، ارزش‌های جامعه را به سخره گرفته‌اند به شدت برخورد کرده و اجازه بی بند و باری و هنجار شکنی را به کسی نمی‌دهد. این فرمانده ارشد انتظامی از حفظ و ارتقای امنیت جامعه و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی به عنوان مأموریت مصوب نیروی انتطامی نام برد و گفت: تلاش نیروی انتظامی، ارتقای شاخص‌های ۲۲ گانه پلیس در تراز انقلاب اسلامی است که از سوی ناجا تدوین شده‌اند. وی ادامه داد: پلیس تراز انقلاب اسلامی، پلیسی است که خود تا بن دندان مؤمن، عارف، بصیر و عامل به اقتضائات انقلاب اسلامی باشد.

حدادعادل: برخی برای رضای خدا در انتخابات ‌نام نویسی نکنند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: خوب است که امسال برخی برای رضای خدا احساس تکلیف شرعی نکنند و فداکاری کنند تا زمینه برای رسیدن به گزینه یا گزینه‌های مشترک هموار شود. غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در نشست مشترک اعضای شورای مرکزی و دبیران استانی کانون دانشگاهیان ایران اسلامی، شرط اول در انتخابات را اخلاص و کار کردن برای خدا دانست و گفت: در هر دوره تعدادی از عزیزان وارد میدان می‌شوند و همه اظهار می‌دارند بخاطر احساس تکلیف شرعی وارد رقابت انتخاباتی شده‌اند و این تعدد کاندیدا در جبهه نیرو‌های ارزشی باعث تقسیم آرا و موفقیت رقیب می‌شود، خوب است که امسال برخی برای رضای خدا احساس تکلیف شرعی نکنند و فداکاری کنند تا زمینه برای رسیدن به گزینه یا گزینه‌های مشترک هموار شود. حداد عادل در ادامه شرط موفقیت نیرو‌های متدین و انقلابی را وحدت، تلاش برای بسیج اجتماعی و داشتن گفتمان مناسب ذکر کرد و طرح دوگانه جنگ و صلح یا جنگ و مذاکره را انحرافی دانست و بر گفتمان مقاوت یا تسلیم تأکید کرد.

سردار نقدی: انقلاب به ساحل مدیترانه رسیده

محمدرضا نقدی در همایش یادواره ۲۱۶ شهید شهرک‌ها در نیشابور با تسلیت سالروز شهادت امام صادق (ع) اظهار داشت: اگر خدا کسی را یاری کند، هیچ کس نمی‌تواند بر دینداران غلبه کند. چهل سال این بر ما اثبات شده است، تمام ترفند‌های طاغوت روی ایران اجرا شده، ولی نتیجه نداشته و نتیجه‌اش این است که انقلاب به ساحل مدیترانه رسیده و روند پیروزی انقلاب علیه آمریکا و شکست روزانه آمریکا یک روز تعطیل نشده است. وی افزود: بیان رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن از غرق کردن ناو‌های هواپیما بر آمریکا برای استکبار سنگین‌تر بود، این قدرت و عظمت از کجا آمده است؟ ما در سال هفت هزار دلار هم خرج تسلیحات و نیرو‌های مسلح نمی‌کنیم، در حالی که ۷۰۰ هزار دلار بودجه نظامی آمریکاست، چطور توانستیم در برابر قدرتی که به ظاهر یک به صد است ایستاده‌ایم؟

اختلاف طبقاتی به اموات رسید!

سارا دشتگرد، عضو شورای شهر کرج گفت: چرا قیمت قبر در برخی قطعات باید ۱۱ درصد افزایش داشته باشد و در برخی قطعات ۴۴ درصد؟ برای فردی که فوت کرده چه فرقی می‌کند قبرش نورگیر، دوبر و … باشد؟ داریم به سمتی می‌رویم که هم روی زمین و هم زیر زمین شاهد تبعیض و اختلاف طبقاتی هستیم./ ایسنا

سپاه و سردار کوثری درباره شهادت تهرانی مقدم درست می‌گویند یا موساد و گاندو؟

در قسمت جدید سریال گاندو که سریالی امنیتی _پلیسی است درباره تیمی از سربازان اطلاعاتی کشورمان، ادعایی مطرح شد که پیشتر از سوی مراجع رسمی کشورمان تکذیب شده بود. در این سکانس مامور امنیتی می‌گوید: «در انفجار بیدگنه ابتدا ما فکر می‌کردیم انفجار یک سانحه بوده، اما دو سال بعد در اسنادی که ویکی لیکس منتشر کرد، مشخص شد جاسوسی که با نام رحمت والی به عنوان کارمند به این پایگاه وارد شده بود، این عملیات تروریستی را به دستور آمریکایی‌ها و موساد و همکاری گروهک مجاهدین خلق انجام داده است.» / خبرآنلاین

کوچ نیمی از کارگران افغان از ایران

افغان‌ها از سال ۱۹۷۰ با تهاجم شوروی به افغانستان شروع به مهاجرت به ایران کردند و تاکنون نیز این مهاجرت برای پیدا کردن کار و پول درآوردن ادامه داشته است تا بتوانند خانواده‌های خودشان را در افغانستان حمایت کنند. با توجه به آماری که مرکز آمار ایران منتشر کرده است، در ایران نزدیک به ۲.۵ تا ۳ میلیون افغان زندگی می‌کنند و پیش‌بینی می‌شود که این تعداد تا اواخر امسال به نصف برسد. با توجه به اطلاعات سازمان مهاجرت بین الملل تاکنون ۷۷۰.۰۰۰ افغان از ایران مهاجرت کردند و ۵۷۰.۰۰۰ نفر دیگر نیز در حال انجام کار‌های خود برای بازگشت به کشورشان هستند.

شکایت ترامپ از فیس‌بوک و گوگل

دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا، از آنچه غرض‌ورزی شبکه‌های اجتماعی نسبت به محافظه‌کاران می‌نامد انتقاد کرد و گفت که دولت ایالات متحده باید از فیسبوک و گوگل در این زمینه شکایت کند. وی روز چهارشنبه ۲۷ ژوئن در گفت‌وگو با شبکه خبری فاکس گفت که شبکه‌های اجتماعی در اختیار دموکرات‌هاست و شبکه توئیتر دسترسی کاربران به حساب او در این شبکه را دشوار کرده است. ترامپ گفت: کاری که آن‌ها در توئیتر با من کردند خیلی عجیب است. می‌دانید که من میلیون‌ها و میلیون‌ها دنبال‌کننده دارم، اما آن‌ها کاری کردند که مردم سخت بتوانند به حساب من متصل شوند و قابلیت من برای ارسال پیام را هم با سختی بسیاری مواجه کرده‌اند. ترامپ در این باره گفت: ببینید، ما باید از گوگل و فیسبوک شکایت کنیم و احتمالا هم چنین خواهیم کرد.» او از دلیل این شکایت حرفی به میان نیاورد. ترامپ در ادامه افزود: «آن‌ها مدام از دیگران شکایت می‌کنند و انجام یک معامله را بسیار سخت کرده‌اند.

کیم کارداشیان ژاپنی‌ها را عصبانی کرد

دایساکو کادوکاوا با انتشار نامه سرگشوده به کارداشیان، توضیح داد نام «کیمونو» سمبل ارزش‌های فرهنگی ژاپن است و قراردادن این نام روی لباس زیر رونمایی شده توسط وی به ارزش‌های فرهنگی ژاپن لطمه می‌زند. وی از کارداشیان خواست تا در این کار تجدیدنظر کند. اما کارداشیان در اطلاعیه‌ای که در نیویورک تایمز منتشر شد اعلام کرد به شدت به فرهنگ ژاپنی احترام می‌گذارد، اما حاضر به تغییر نام برند کیمونو نیست. این کار کیم کارداشیان باعث عصبانیت ژاپنی‌های سنت گرا شده و جر و بحث‌های مجازی و غیر مجازی داغی در این کشور به وجود آورده است. حتی کاربران علاقه مند به کیمونو هشتگ KimOhNo را نیز به وجود آورده و آن را ترند کرده‌اند.

صفایی‌فراهانی: حاضر نیستم در انتخابات ۹۸ بین بد و بدتر انتخاب کنم

محسن صفایی فراهانی، چهره سیاسی اصلاح طلب در گفت‌وگو با خبرآنلاین گفت: اگر قوه مجریه را به مفهوم قوه مجریه بررسی می‌کنید، طبق قانون اساسی بیشتر از ۲۵ درصد اختیارات ندارد و به اندازه همان هم باید توقع داشت. چرا مجلس خروجی و کارآیی ندارد؟ یکی از دلایل به شورای نگهبان و آن قیف تنگ نظارت این شورا برمی گردد. دوم، این نگرش سیاسی که در کشور حزب قوی نداشته باشیم. در ایران دو تا تار موی خانم‌ها بیرون بیاید یک عالم مسأله در کشور ایجاد می‌کنند، ولی توجه نمی‌کنند که واقعا چرا خانم ریاضیدانی که استاد ریاضی جهان می‌شود از ایران مهاجرت می‌کند؟ اگر واقعا شرایط تغییر نکند بنده خودم در انتخابات مجلس رای نخواهم داد. حاضر نیستم بین بد و بدتر انتخاب کنم. مشکل امروز کشور نه اصولگراست و نه اصلاح طلب بلکه مشکل اساسی، مدیریتی است که به صورت وحشتناکی از مسائل علمی فاصله گرفته است.

باید راهکاری یافت که نیروی انتظامی پاسخگو باشد

نعمت احمدی، وکیل پایه یک دادگستری در گفت‌وگو با «آزادی» گفت: «فرماندهی نیرو‌های انتظامی و نظامی همه به عهده مقام معظم رهبری است و ایشان این مقا‌م را به وزیر کشور تفویض می‌کند. از این بابت است که وزیر کشور مسئولیت نیرو‌های انتظامی را دارد؛ اما نمی‌توان انتظار داشت که وزیر کشور در موارد اینچنینی هما‌ن طور وارد عمل شود که مثلا اگر یک تصادف قطار رخ دهد، وزیر راه وارد عمل می‌شود. به عبارتی عالی‌ترین مسئول اجرایی در این وزارتخانه با دیگر وزارتخانه‌ها تفاوت اساسی دارد و این یک پارادوکس است».

وی افزود: «بر اساس قانون اساسی مقام معظم رهبری فرمانده نیروی انتظامی را تعیین می‌کند و این فرمانده دیگر ابلاغ‌های این نیرو را انجام می‌دهد. در گذشته سپاه یک وزارتخانه و مسئولیت آن با دولت بود، مجلس نیز امکان نظارت بر آن را داشت، اما در بازنگری قانون اساسی تبدیل به یک سازمان شد که مسئولیت آن با رهبری است. وضعیت نیرو‌های انتظامی نیز همین‌طور است.» این وکیل دادگستری با اشاره به اینکه «در بسیاری از کشور‌های غربی نهاد دادستانی وابسته به قوه مجریه است» گفت: «در دنیا دادستان و مدعی العموم حافظ نظم عمومی است و نظم عمومی هم زیر نظر قوه مجریه است. در امریکا و اروپا دادستان‌ها زیر نظر قوه انتخابیه و مجریه هستند. من خودم در آمریکا شاهد بودم که تبلیغات انتخاباتی می‌شد برای انتخاب دادستان، اما در ایران این طور نیست و ما می‌گوییم که پیشگیری از وقوع جرم به عهده قوه قضاییه است.»

احمدی افزود: «به اضافه اینکه در ساختار قانونی ما نیروی انتظامی را نهاد مستقل در نظر می‌گیریم، به قانون اساسی نمی‌توان ایراد گرفت و طبق قانون اساسی، رهبری مسئولیت این نهاد را به وزیر کشور تفویض می‌کند. مسأله، اما وقتی ایجاد می‌شود که مثل همین موضوع برخورد ناجا از وزیر کشور پاسخ می‌خواهیم و او در عمل نمی‌تواند کاری انجام دهد. مگر وزیر کشور امکان برکناری آن نیرو‌ها را دارد؟ می‌تواند دستور بازداشت بدهد یا ...؟» وی ادامه داد: مسئولیت تأمین امنیت مرز‌ها به عهده ارتش و سپاه است که با این بخش کاری ندارم، اما مسئولیت تأمین امنیت داخل مرز‌ها به عهده نیروی انتظامی است و باید راهکاری پیدا کرد که این نیرو مسئول و پاسخگو داشته باشد.

کنایه منتجب‌نیا به حجاریان

منتجب نیا با انتقاد از اصلاح طلبانی چون حجاریان که به مشارکت مشروط در انتخابات مجلس معتقدند، تاکید دارد: اصلاح طلبان باید به هر قیمتی در انتخابات باشند. رسول منتجب نیا، چهره شاخص اصلاح طلب و قائم مقام پیشین حزب اعتماد ملی از برخی شرط گذاری‌ها و طرح ایده تحریم انتخابات از سوی برخی چهره‌های اصلاح طلب انتقاد می‌کند و به خبرآنلاین می‌گوید: من بجد با این نظر مخالفم، چون برای احقاق حق معنا ندارد. مانند این است که فردی می‌خواهد برود و حقش را از جایی بگیرد و بگوید من به شرطی حقم را می‌گیرم که شما چنین بکنید؛ مسلم است که طرف مقابل می‌گوید بسیار خوب ما حق شما را هم برمی‌داریم و خودمان استفاده می‌کنیم.

محسن هاشمی به زندان اوین رفت

رئیس شورای شهر تهران برای دیدار برادرش مهدی هاشمی در زندان اوین صحن شورای شهر را ترک کرد. محسن هاشمی در حاشیه برگزاری صد و پنجاه و دومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز ادامه بررسی گزارش تفرقغ بودجه را در شورا داشتیم و کلیات این گزارش بررسی شد و ۴۳ بند پیشنهادی آمده است که برای شهرداری تهران وظایفی را مشخص کرده است. رئیس شورای شهر تهران با اشاره به ترک جلسه گفت: با توجه به اینکه روز گذشته تعطیل بود و نتوانستم به ملاقات برادرم مهدی بروم، امروز به اوین برای ملاقات وی خواهم رفت.

واکنش معاون روحانی به تحریم ظریف

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه آمریکایی‌ها در ادعای خود صادق نیستند، گفت: مسئول پیگیری تعاملات دیپلماتیک و سیاست خارجی کشور وزیر امور خارجه است و با تحریم وی، این راه بسته می‌شود. حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در گفت‌و‌گویی با یادآوری تحریم‌های اخیر آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: این نوع اقدامات آمریکایی‌ها نشان از سردرگمی، عجز و ناتوانی و عدم شناخت از جامعه ایرانی و امت اسلامی است، از سوی دیگر، بر ما ادعای دروغین آمریکایی‌ها برای مذاکره با ایران با این رفتار‌ها ثابت شد.

وی با اشاره به تحریم محمدجواد ظریف، تصریح کرد: تحریم نفر اول دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران دروغ بودن ادعای آمریکایی‌ها را بیش از پیش تأیید کرد، زیرا مسئول پیگیری تعاملات دیپلماتیک و سیاست خارجی کشور وزیر امور خارجه است و با تحریم وی، این راه بسته می‌شود. معاون پارلمانی رئیس‌جمهور که با خبرگزاری خانه ملت گفت‌وگو کرده است، افزود: آمریکایی‌ها در ادعای خود صادق نیستند، از سوی دیگر تحریم نهاد رهبری قابل تأمل است، زیرا رهبری در کشور ما تنها یک مسئول سیاسی و حکومتی نیست، بلکه یک نهاد دینی و معنوی هم هست، علاقه‌مندان به مقام معظم رهبری هم محدود به مرز‌های جغرافیایی و سیاسی ایران نمی‌شوند؛ بنابراین آمریکایی‌ها به نوعی خود را در مقابل افکار عمومی امت اسلامی قرار دادند.

حکم فیض الله عرب سرخی اجرا نشد

اجرای حکم یک سال زندان فیض‌الله عرب‌سرخی به تأخیر افتاد. ساجده عرب سرخی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره اجرایی شدن حکم پدرش مبنی بر یک سال زندان گفت: برای اجرای حکم به زندان اوین رفتیم که پس از گفت‌وگوی مأمور اجرای احکام با دادستانی ایشان گفتند که فعلا نیازی به اجرای حکم نیست. پیش از این، فیض الله عرب سرخی در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت: دوستان عزیز و گرامی اینک که با احضار شعبه یکم اجرای احکام اوین عازم زندان هستم و برای یک سال از ارتباط با شما محرومم، بدین وسیله از شما بزرگواران حلالیت طلبیده و التماس دعا دارم. بر اساس این گزارش، محکومیت یک ساله عرب سرخی در ارتباط با جلساتی است که اخیرا در منزل وی برگزار می‌شد.

توکلی: اینستکس ما را از حقوقمان محروم خواهد کرد

احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: اینستکس از نفت در برابر غذا و داروی صدام هم بدتر است. چطور به خودشان اجازه می‌دهند از ما بخواهند پول صادرات خود را به حساب شرکت وابسته به اینستکس بریزیم؟

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۵
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱۳۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
مگر فرقی هم بین کسی بدون شال و روسری است با کسی روسری دارد ولی تقریبا همه موهاش پیدا است دارد؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
۸۷ درصد مردم ایران خواستار حکومت اسلامی هستند
ناشناس
| France |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خسته نشدین ؟ میخواهید زنان و دختران را به دوره احمد شاه قاجار ببرید . آن دوره که افتخاری ندارد . ان تجربه هرگز نباشد که زن بیسواد باشد . خانه دار باشد . چند تا هوو هم داشته باشد .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
پرچم فرانسه دلیل قانع کننده بیار
نه هوچی گری
الانش من می تونم ده ها مورد به خاطر همین مورد مشکل ایجاد شده لیست کنم برات
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
درآمد هر پزشک ایرانی = یک کارخانه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مشکل من روسری نیست مشکل من حساب کتاب کردن مسولان عزیز مملکته.اگر توی همه دستگاه ها حساب کردن پول های خرج شده این مدلی باشه خدا رو شکر ک هنوز آب خوردن گیر میاد.ینی ما در منطقه صد میلیون تومان هم خرج نکردیم ؟
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
تا با پدیده هایی چون اختلاس و رانت خواری و دزدی برق و رشوه های کلان در کشور بصورت جدی برخورد نگردد
حکم دادن در خصوص مبارزه با شل حجابی توهین آمیز است و بس .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
کی گفته وزیر کشور نمی تواند برخورد کند؟
شاید نتواند مستقیما فرماندهان اصلی را برکنار کند ولی قطعا می تواند فرماندهان میانی و ماموران را عزل کند
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
کجا تشریف داری!
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
کشور و مردم دارند هزینه های بسیار بزرگی را می پردازند و هر روز با خطرات جنگ خانمانسوز و فقر و تحریم زندگی میکنند
و نتیجه اش برای برخی فقط رسیدن به مدیترانه است !!!؟؟
البته با توسعه کشور از راههای بسیار مسالمت آمیز و عادی بودن ،
خیلی زودتر و راحت تر میتوانستیم به دنیا برسیم و مدیترانه که چیزی نبود
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اصولگرا و اصلاح طلب بدانید
امسال در انتخابات شرکت نخواهیم کرد.... والسلام
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خوب کاری می‌کنین. انتخابات قبلی ریاست جمهوری و مجلس و شورای شهر که شرکت کردین نتیجه‌اش رو دیدیم.
ناشناس
| France |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اصلاح طلبان که وضعیت شان مشخص هست یا رد صلاحیت میشوند یا اگر رای از پردم گرفتند کاره ای نیستند چون محاصره سیاسی هستند ولی تکلیف اصولگرایان با مردم نمیدانم چگونه هست . آیا این طیف فکری میدانند اگر مسولیت را قبول کردند مردم بابت گرانی و بیکاری ممکن هست از انها انتقاد سخت گفتاری کنند آیا تحمل دترند ایا اصلا به دمکراسی که شرط اول ان انتقاد از عملکرد ها هست قبول دارند یا نه میخواهند جماق بر سر بگیرند . ایا به آزادی بیان و عقیده و حقوق شهروندان باور دارند یا نه .فقط مردم موقع انتخابات خیلی خوب هستند . آیا اصولگرایان هنوز معتقد هستند حتی اگر مردم انها را برگزیدند باز مردم اشتباه انتخاب کردند
ناشناس
| Germany |
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
تا زمانی که انتخابات شفاف و بی طرف نیست ،شرکت در انتخابات ممنوع.
ناشناس
| United States |
۰۶:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
شرکت بکنیند یا نکنید کشور دست اصولگرا هااست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
والسلام. موافقم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
یک کاندید مستقل حتما بهترین خواهد بود نه اصلاحی نه اصولی دکتر قالیباف میتواند بعنوان مستقل شرکت کند حتما رای بالایی خواهد اورد بدون شک
ناشناس
|
-
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اینستکس حتی نفت در برابر غذا هم نیست ، اما از اتاق فکر « تکرار» به رسانه های این جریان دستور داده شده تا ان را بزک کنند...تکراری ها به حمایت رسانه ای غرب نیاز مبرم دارند، در ازای بزک کردن غرب
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
همین حق غنی سازی به ما داده شده دیگه برای چی درگیر غرب هستیم . مگر غذا و اب و برق و دارو را خودمان تولید نمیکنیم . سیب زمینی و پیاز که تولید خودمان هست . فکر کن اصلا نفتی وجود ندارد
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خیار سبز است لاکن هویج نارنجی است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
ولی هردو یک استفاده دان
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اقاي توكلي پس لطفاً حساب برادران مسلمان عرب را بدهيد تا مستقيم به انجا واريز كنند تا شما راحت بخوابيد.
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
فشار را با مقاومت پاسخ میدهیم

یک مسئول (با دور شکم بیش از یک متر و وزن بالای 150 کیلو)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مرگ بر استکبار جهانی مرگ بر آمریکا

یک شهروند(با قد 1و80وزن 60کیلو بیکار 6ماه کرایه خونه نداده و 9 ماه اقساطش عقب افتاده)
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
کارآمدی صفر و درآمد های نجومی و آقازاده ها هم مشغول به عشق و حال در کانادا و آمریکا و دو بی و ترکیه
فرزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
ناشناس 01:06
برات متاسفم
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
موقع فشار و بدبختی از کیسه مردم می بخشین و در موقع اختلاس از ثروت ملی مردم ایران بین خودتون تقسیم میکنین و انقدر میخورین که دارین بالا میارن
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اتحادیه اروپایی قانونی وضع کرده که بر اساس اون تولید کنندگان خودروهای برقی به خاطر حفظ امنیت افراد پیاده مجبور باشند خودروهای تولیدی خود را با صدای قابل شنیدن تولید کنند
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
چینی ها دیگر برای سفر به ایران نیاز به ویزا ندارند. دولت بنفش البته قبلن درج مهر ورود به ایران را برای مسافران خارجی لغو کرده بود.

این در حالی است که پاسپورت ایرانی ها روز به روز بی ارزش تر میشود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
این دولت دیگر شورش را در اورده
ناشناس
| France |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
تو که اینقدر قدرت چانه زنی و رد کردن سند یونسکو ۲۰۳۰ظرف سه روز رد کردی .. خوب این ویزا دادن و معافیت انها را هم با سه سوت لغو کن .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
چرا کشور های اروپایی و امریکایی مهرشان را در پاسپورت افراد درج می کنند؟
محمدتبریزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
این انتخاب بد از بدتر هم مدل جدید انتخابات شده
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
دمای مناسب خانه برای زیست انسان بین 18 تا 22 درجه است. سعی کنید تعداد کمتری لامپ را روشن کنید چون گرمای زیادی تولید میکنند و همیشه کولر را روشن بزارید.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
برق که مجانی هست . چرا صرفه جویی
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
7 هزار دلار بودجه نظامی ماست ؟ 700 هزار دلار بودجه آمریکا ؟
اگه جزء عناصر معاند یا فریب خورده و "بی تربیت ضد نظام " به حساب نیام خدمت سردار باید عرض کنم که با 7000 دلار یه 206 هم نمیدن. وانگهی با 700 هزار دلار یه آپارتمان نقلی تو نیویورک نمیدن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
سردار این رقمهارو از کجا اوردن؟
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
بدبختی ما از همین نوع ادعاهااست
و خوشحالی از رسیدن به ساحل مدیترانه است !!؟؟
حالا مردم ۸۰ درصد گرسنه و زیر خط فقر است را که حتما نمی خواهند ببینند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
منم ازبرخی آقایان میخام که به خاطر رضای خدا احساس تکلیف شرعی نکنن و فداکاری بکنن و از ده ها شغل و منصبی که دارن کناره گیری بکنن تا شغل به دیگران هم برسه.
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
زاد و ولد نکنید ای ساکنین چوسان قدیم، ای گدایان و اجازه بدید چرخه فقر و فلاکت در ایران ریشه کن بشه


کشور زمانی تنها 30 میلیون نفر جمعیت داشت با منابع سرشار و شرایط به گونه ای بود که بسیاری از کارخانجات به خاطر کمبود نیروی کار تعطیل میشدند و از همه نقاط دنیا و به خصوص از آمریکا و اروپا برای کار به ایران می آمدند، دستمزدها به قدری بالا بود که یک کارگر ساده بعد از چند ماه کار به راحتی میتوانست خانه و خودرو بخرد. این یک افسانه نیست و عین واقعیت است کافیه از پدر و مادر یا پدر بزرگ و مادر بزرگ خود بپرسید

منتظر کمک دیگران نباشید. هیچ کس به جز خودتان نمیتواند به خودتان کمک نماید.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
زاد و ولد زیاد باشد . اگر پدر خانواده در امد کافی نداشته باشد مجبور هست دختران خودش را سراسیمه و با عجله به هر کسی ازدواج دهد . حالا اینده آن چه خواهد شد . ولی اگر پولدتر باشی فرزندان حتی از ترکیب صورت خوبی برخوردار نباشند خواستگار دم خانه هر ماه صف میکشن . پول داشته باش پادشاهی کن . پول چرک کف دست نیست . بلکه چرک را پاک میکند
محمد ر ا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
آقای نقدی شمادلاررادرست برای مابی سوادهاآنالیزکن و۷۰۰میلیارددلارو۷میلیارددلاررایادمون بده بلدنیستیم
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
بعضی ها وقتی حرف میزنند تازه معلوم میشود که چرا هر روز اوضاع و احوالمان بدتر از روز قبل می گردد !؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
قرار نبود اینجوری بشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
حالا که شد ونه میتوانیم کاری بکنیم ونه میتوانیم کاری نکنیم
خسرو سلجوقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
شرعا این تیتر محسن هاشمی به زندان رفت درست است؟ عرفا بگذارید کنار چون اصولگرا هستید و اصول را رعایت میکنید!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اصولگرا دیگر در این زمان مفهوم ندارد بهتر است بنویسیم وصولگرا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
واقعا بدجنسی کردی تابی جون.آخه این هم شد تیتر؟
ناشناس
| United States |
۰۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
ادعای دینداری می کنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
بالاخره یک جوری باید ترس از اسم هاشمی یک جوری القا شود البته میگویند شگرد خبرنگاری برای جذب مخاطب است یادتان باشد هدف وسیله را توجیح میکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
چرا سردار نقدی می گوید ما در سال 700 دلار صرف نیروهای مسلح نمی کنیم ؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
زندگی مردم عادی در ایران = زندانی با اعمال شاغه


اگر شما هم یکی از این مردم عادی هستید زاد و ولد ونکنید
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
کاش من پسر ترامپ بودم
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
دامادش بهتره
چگوارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
من هم دامادش :)
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
کاش یک روستایی بودم در کشور زیبای رومانی
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
عقرب و مار هر دو نیش میزنند لاکن نیش مار بسیار دردناکتر است
م ع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
چرا تیتری میزنین که معنی دیگه ای میده، یکی مث من آشنا هستم با این خصوصیت سایتتون ولی کارتون اصلا اخلاقی نیست
محسن هاشمی به زندان اوین رفت یعنی چی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
سردار نقدی اعداد و ارقام را در بودجه نظامی. اصلاح کنید ۷هزار دلار که پول تو جیبی برخی آقا زاده هاست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
متاسفانه هیچ کسی در جای خودش نیست و دود آن در چشم مردم و کشور میرود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
بالاخره عمق استراتژيك را به ساحل مديترانه رسانديم . مبارك است .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
بعد میگیم چرا میگن ما میخوایم انقلابو صادر کنیم
چگوارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
قشنگ توی وجودم عمق استراتژیک رو درک میکنم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
ولی از داخل ایران و مردم خودمان غافل شدیم. متاسفم
ناشناس
|
Thailand
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
آقایان کالاهای مسی مخابرات رو بردن ، کیف قاپها و دزدان و اختلاسگران با خیال راحت در حال چاپیدن مردم هستند ، شما هنوز چشم از موی زنان برنمیداری ؟
انقلاب تا ساحل مدیترانه رفت و مردم هم به سمت ملخ خوری !
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اگر افرادی صحبت نکنند که آسمان به زمین نمی آید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
ولی اگر حرف نزنند که جنگ نخواهد شد !!؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
محسن هاشمی به زندان اوین رفت...
خیلی مزخرف تشریف دارین
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
۱.اقای منتجب نیا به هر قیمت یعنی ؛حتی اگر کوچکترین تاثیر و توانی برای اصلاح هم ندارند و حتی قادر نیستند یک مجری ورزشی محبوب را حفظ کنند؟لابد شوخی میفرمایید!
۲اقای توکلی سمعا و طاعتا.بفرمایید راهکار جایگزین عملی و غیر شعاری شما چیست؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اقای توکلی اروپاییان اجازه نمیدهند که همین پول در برابر غذا در دست ایرانیان قرار گیرد.
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
البته خدمت سردارنقدی عرض شودکه مبلغ هفتصدهزاردلارکه فرمودیدبودجه نظامی آمریکااست این مبلغ ازقیمت خریدیک آپارتمان یک اطاق خوابه دراکثرمناطق مستضعف نشین آمریکاکمتراست البته درموردبودجه نظامی اینجاعرصی نیست
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
آقای توکلی خود شما از جمله مسببین این اوضاع اسفبار هستید لطفا مدتی سکوت کنید همین برجا شکست خورده و اینستکس بدرد نخور تاکنون توانسته کشور را از یک رویارویی وحشتناک نجات دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
سيب زميني در ساحل مديترانه كيلويي چنده ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
برای مسئولین که مجانی در خونه ؟؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
آیا از فقر و فحشایی که به واسطه فقر دامنگیر مردم شریف ایران شده است مطلعید گیرم که اسلام را تا آمریکای لاتین صادر کردید با جوانانی که فرسنگها از دین فاصله گرفته اند چه می کنید کلام امیر المومنین را شنیدا اید فقر از هر دری وارد شود دین از همان در خارج می شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
بحث فقر نیست .بحث خودباختگی فرهنگی جوانان هست دختراصفهانی که با دوست پسرش سوار پورشه ادم میکشه واهمیتی هم براش نداره این اوج بی اخلاقی واست نه فقر .
چگوارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
در قلب آفریقا مسموم کرده اند
چگوارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
تابی چیو در قلب آفریقا مسموم کرده اند
چرا اینجوری سانسور میکنی آخه
مش موسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اعدادی که در قسمت اظهارات آقای نقدی نوشته شده یا اشتباه گفته شده یا اشتباه نوشته شده!@
بودجه نظامی آمریکا حدود ۷۰۰ میلیارد دلار است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
نمايندگان مجلس چرا باراي معتادان انهم باپرداخت بول راي جمع كنند ايا باراي معتادان هم در راس امور خواهند بود ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
مگه چقدر معتاد داريم ؟ يعني انقدر تعداد راي دهنده ها قراره كم باشه ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
آقا من معتادم ؛ رأی را 50 هزار تومان میفروشم !!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
20000000 معتاد داریم
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
چرا در کشور فلسطین و لبنان هیچ مشگلی نیست که زنها چه جور لباس پوشیدند اما در ایران میخوان خانمهارو به زور ببرند بهشت. انگار خدا فقط گفته موی زنها نباید پیدا باشه و بقیه گناه ها آزاده.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
آن فلسطینی و لبنانی و یمنی هنوز خیلی چیزها از ایران را خبر ندارد . یعنی سیاست گاهی مغز و فکر را غبظه میکند . همانطور که ما از آمریکا خبر نداریم . میگوییم در غرب خیلی خوب هست شاید اینطور نباشد . بنظرم تمام کشورهای عربی و اسلامی اول باید احکام را پباده کنند تا مردم تکلیف خودشان را بدانند تا این احکام پیاده نشده همه میگویند کی اجرا میکنند وقتی اجرا شد میگویند این چه جور حکمی هست . مثل چند همسری . ان زن لبنانی هنوز نمیداند که شوهرش میتواند چند زن بگیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
بلیط های قطار و هواپیما دوباره افزایش قیمت.!! چه خبره تو این مملکت
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
سردار نقدی: انقلاب به ساحل مدیترانه رسیده.............یواش یواش داره میره هاوایی ....................
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
علت و دلایل تحریم ها مشخص شد .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
در سواحل مدیترانه سیب زمینی کیلویی چنده ؟؟؟؟
منصف
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
آقایون داداشا
مفهوم انقلاب اسلامی را کاخ سفید و کاخ الیزه میتوانند درک کنند و زمین. و زمان را به هم بدوزند و از جهل بعضیها در جهت صدمه به انقلاب سوء استفاده کنند!
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
سواحل مدیترانه چه میکنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
جناب آقای صفائی! از شما و طیف شما مردم تعجب نمی کنند. از کوزه همان تراودد که در اوست؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
در کوزه اصولگراها چه!؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
جناب آقای منتجب نیا می خواهید در انتخابات شرکت کنید و بعد بگویید ما اختیاری نداریم و مظلومنمایی کنید.
ناشناس
|
France
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
صفایی فراهانی . مجبور نیستم بین بد و بدتر . بد را انتخاب کنم . چون دولت فقط ۲۵ درصد اختیارات را دارد و شورای نگهبان در موقع صلاحیت ها مثل قیف تنگ .‌‌‌‌........ صفایی جان تو میخواستی با همین قیف تنگ کاندید ریاست جمهوری شوی و با همین قیف تنگ در دولت به مردم خدمت کنی . من میگم اصلاح طلبان کاندید نشوند تا مردم بفهمن این اصولگرایان در خیابانها پرچم اتیش میزنند اصلا در اقتصاد چکاره هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
هشت سال آقای احمدی نژاد هنوز فراموشمان نشده است!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
احمدی نژادم ارزوست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
سقوط ۲۰۰ هزار تومانی سکه را خدمت ملت تبریک و به دلالان تسلیت عرض میکنم بخصوص ناجوانمردان خارج نشین نوکر ترامپ ؟؟؟؟!! دیدید که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
چرا اینقدر سطحی نگر شدیم آخه. با چه معیار اقتصاید این سقوطو توجیه میکنید؟ به زور نگهداشتن یه قیمت که هنر نیست. بازم این فنر آزاد میشه چند وقت دیگه بعد هی میگن حبابه. ساده نباشید لطفا.
عماد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
شما هم بهتره به خاطر رضای خدا احساس تکلیف شرعی نکنید و چند تا از سمتهاتونو رها کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مخصوصا زبان فارسی را رها کنید!
ناشناس
|
France
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
حداد عادل . برخی محض رضای خدا در انتخابات نام نویسی نکنند بلکه به افرادی کاندید شوند که در مقابل جنگ و صلح به مقاومت تاکید دارند .... آلان این سخن ایشان این هست که از همین حالا مردم تکلیف خودشان را بدانند . من‌پرسشم این هست مردم در صندوق رای سیاست گذاری ها را مشخص میکنند یا نه افرادی که در چند مجمع عصویت دارند . بهرحال الان تکلیف مردم در چهار انتخابات چی هست . اگر به شما اصولگرایان جواب نه و نخیر در صندوق رای دادیم دوباره نگویید مردم اشتباه میکنند . مردم و من دنبال رفاه و خوشحالی و شادمانی هستیم شما چی میگی . مقاومت لباس بپوش برو
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
یعنی منظورشان این هست که ما از اول انتخاب میکنیم بعد شما هم انتخاب کنید . یعنی فرقی بین افراد وجود ندارد . در صورتی در رای گیری این درست نیست . مردم قضاوت میکنند که از بین افراد منتخب چه کسی سواد سیاسی و اقتصادی و حقوقی و بین المللیش بیشتر هست . چه کسی بنفع مردم حرف میزند . نمیدانم‌چرا افراد شکم سیر و بی درد فقط دنبال کسب قدرت برای یک خانواده ۵۰۰ نفره هستند
ناشناس
|
France
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
با شکم سیر حرف زدن فایده ندارد شکم باید سیر نباشد . شکم باید روزی یک وعده غذا بخورد . شکم باید گرسنگی را درک کند . ماهی یک کیلو گوشت نخورد . سنگ به شکم ببندد . خانه اش مطابق فقیر ترین شهروند یک استان فقیر باشد . ماشین او پراید باشد . حقوق اصاف هاش را بین فقرا تقسیم کند . آیا اینکار را میکنند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
زندگی منم به سواحل طلاق داره میرسه،ایها الناس پول پیش برا اجاره خانه ندارم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مال من رسیده در راه رو های دادگاه هستم هم دردیم از این بیداد
چگوارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
زندگی من هم مدت هاست نمیتواند شروع شود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
به خدا من هم پول اجاره ندارم و آواره شده ام حتی پول چادر هم ندارم بروم زیرش .چادر هم باشد یک متر زمین ندارم رویش چادر بزنم . خدایا به فریاد مان برس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
چرا برادر برخی مسئولین در زندان هستند بعد چرا اینها استعفا نمیدن و سر شون رو بالا میگیرند و کار ها رو ول میکنند میرند ملاقات برادر شان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
البته چیزی که ما میبینیم سیل مهاجرین فراری از کشورهای مسلمان به اروپاست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
البته نه کشورهای حاشیه خلیج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
واقعا جای سوال دارد که این هفت هزار دلار ،و هفتصد هزار دلار را جناب سردار نقدی از کجا آوردند ،؟،،،چرا بعضیها مردم را بیسواد ،و خنگ فرض میکنند ؟،،،،
ناشناس
|
France
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
حداد . به افراد منتخب با ایده انقلابی و مومن رای دهیید . آقا .... به برخی از این افراد نمیشود در دمکراسی انتقاد کرد . نمیشود گفت بالای چشمت دو ابرو داری ... برای اینکه افرادی با چنین صفاتی وقتی ایراد علمی هم بگیری میگویند تو چکاره هستی . کی به شما چنین حقی را داده . برای اینکه انها میگویند ما خودمان انقلابی هستیم شما از ما ایراد میگرید وقتی میگوییم‌چرا فحش و نفرین در سیاست کاری قرار دادید میگویند چون‌انقلابی هستیم بنابراین انتطار نداشته باشید وقتی در خیابان در گوش شهروندی سیلی زدی ان فرد به شما رای خواهد داد
حمیدخان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
حضرت علی (ع) فرمودند مقام پرستی ؛ بالاترین خطاهاست
ناشناس
|
Switzerland
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
حدادعادل چرا اینقدر شغل داره در حالیکه این همه آدم بیکارن
IRANNEJAD
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
قبول دارم كه در جامعه و در انظار عمومي همه مردم با هر طرز فكر و عقيده اي موظفند قوانين وضع شده را رعايت كنند و به آن احترام بگذارند. ولي خدا وكيلي پليس مسئله ناامني-دزدي-جنايت - سرقت-مواد مخدر را ول كرده و چسبيده به يكسري رفتارهاي ناهنجار تعداد نوجوان و جواند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مقاومت .. پایداری ... ایستادگی ... دورزدن تحریم ها ... دلالی ... قاچاق ... احتکار ... رانت ... اختلاس ... تبعیض ... بی عدالتی ... بیکاری ...
reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
دیگه کسی پای صندوق رای هم میره تنها راه نجات رفراندم است سیب زمینی پانزده هزارتومان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مردم بدبخت
مهدی
|
Canada
|
۰۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
فکر کنم حمله به کشتی ژاپنی در تنگه هرمز هم کار بانو کیم کارداشیان باشد.
رضا حاج محمودان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
چه زیبا :::::: محسن هاشمی به زندان اوین رفت ..... وقتی که توضیح را می خوانی متوجه میشوی که برای ملاقات برادرش !!!! رفته ... حتما اگر برای فاتحه خوانی مرحوم پدرش می رفت می نوشتید محسن هاشمی به قبرستان رفت!!! بنازم به سوادی که دبیر ادبیات فارسی دبیرستان اموخت ...د !! بنازم به تدبیر عزت اله زرندیان که میگفت : شما با خواندن دستور زبان پنج استاد به هیچ جا نمی رسید ....من اگر بتوانم از میان شما یک نویسنده تربیت کنم افتخارش برایم بس است
آرمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مشکل امروز کشور نه اصولگراست و نه اصلاح طلب بلکه مشکل اساسی، مدیریتی است که به صورت وحشتناکی از مسائل علمی فاصله گرفته است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
آقای مصطفی رضا حسینی قطب آبادی ؛ مگه قراره کسی رأی بده که این حرف رو میزنید ؟؟؟

این بحث ها دیگه نخ نما شده عزیزم ، .

مردم خسته و بدبخت ، به چه امیدی رأی بده
ناشناس
|
Japan
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
فکر کنم میخواسته تیتر بزنه برای دیدن برادرش به هتل اوین رفت ولی اشتباه شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
محسن خواسته به گونه ای تایید کنه برادرش واقعا در زندان است
اما برای مردم دیگر فرقی ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
چر ا تیتر بد میزنید معلومه عمدی هست نوشتید محسن هاشمی به اوین رفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
اقای نماینده سرت کلاه گذاشتن در اینجا خرید رای با یک شازژ موبایل صورت می گیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
يعني الان ملت درساحل مديترانه بامانتوشنا ميکنن فکرنکنم تاآنجارفته باشدچون ماهواره چيزديگري نشان ميدهدهمه درکنارهم زندگي راحتي دارن اميدوارم هرچه زودتربرسدهمش ماکه نبايد بريم بهشت ديگران هم بايدبرن نه تابي جان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
در عصر دیجیتال اصلا نماینده بی معنی است. چرا عده ای را انتخاب کنیم که بجای ما رای بدهند,...خودمون مستقیم رای بدهیم. یک نرم افزار بنویسند که مردم ایران خودشون در مورد قوانین رای بدهند. یا نخبگان مردم ( دانشگاهیان و افراد تحصیلکرده و... ) رای بدهند.
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
کشور عراق برای ما ناز میکند ومدت پنج سال است که اجازه نمی دهد راه اهن شلمچه -بصره را بسازیم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
اگر اجازه بدید بنده به علت فقر مطلق و نداشت حتی یک چادر در یکی از غارهای کوهستانهای کشور سکنی گزینم.

!!!
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
انقلاب به سالحل مدیترانه رسیده است!!!! خب به مردم چه چیزی رسیده است؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
امثال آقای حداد عادل چه گلی به سر ملت زده اند که بقیه نیان؟؟؟؟ خواهشا یکی این سوال رو از ایشون بپرسه.
کدووو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
تاریخ در مورد این نسل از مردم ایران چه چیزایی ک نخواهد نوشت ... عمر گرانبهای خودشون رو صرف روسری و صف گوشت و پیاز کردن و با استدلال و درایت و تشخیص بسیار قوی دوباره و دوباره و دوباره رای دادن تا جایی ک بازم رای دادن ولی هیچ تغییری زندگیشون نکرد . سالهای سال دعا کردن برن بهشت ولی نرفتند.
محمد زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
مهدی هاشمی چقدر ارزش داره که باید بخشی از صفحه تابناک به این موجود اختصاص پیدا کنه ؟؟؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
متاسفم که کار ما به جایی رسیده است که رئیس شورای شهر پایتخت با افتخار دیدار با برادر زندانی خود را که از قضا یک مجرم امنیتی در اوین است اعلام می کند.
هرچند احتمالا ایشان برای بررسی میزان رشد و تعالی روحی آقای مهدی خان رفسنجانی و سیر تکامل معنوی (به تعبیر مرحوم پدرشان) ایشان در دوران زندان علاقمند هستند.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
مذاکرات وین سیل جنگ یمن بودجه 1401 روابط ایران و روسیه اومیکرون
آخرین اخبار