بازدید 4037

اروپا اقدامات آمریکا علیه کوبا را به شدت محکوم کرد

اروپا به سیاست‌های دولت ترامپ علیه کوبا به شدت واکنش نشان داده و آن را محکوم کرد.
کد خبر: ۸۹۲۶۷۸
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۰ 18 April 2019

اروپا به سیاست‌های دولت ترامپ علیه کوبا به شدت واکنش نشان داده و آن را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «اتحادیه اروپا»، در واکنش به مواضع جدید دولت آمریکا علیه کوبا اعلام کرد که رویکرد جدید آمریکا علیه هاوانا باعث سردرگمی و بی برنامه‌گی بیشتر خواهد شد.

در همین ارتباط «آلبرتو ناوارو»، سفیر اتحادیه اروپا در کوبا در واکنش به تصمیم کاخ سفید برای انجام اقدامات حقوقی علیه کوبا و شرکت‌های همکار با این کشور، ضمن محکوم نمودن این رویکرد واشنگتن، اقدامات کاخ سفید علیه دولت کوبا را باعث زیان دهی و ضرر بیشتر شرکت‌های خارجی عنوان کرد که اشتغال و رفاه بیشتر در کوبا را دنبال می‌کنند.

به تازگی آمریکا اعلام کرده است که اقدامات تنبیهی جدید علیه ونزوئلا، کوبا و نیکاراگوئه را به اجرا خواهد آورد و آن دسته از شرکت‌هایی خارجی را که با کوبا همکاری می‌کنند، تحت تعقیب قضائی قرار خواهد داد.

براساس مفاد قانون موسوم به هلمز-برتون که در سال ۱۹۹۶ در آمریکا تصویب شد، آمریکایی‌ها می‌توانند علیه هر شرکتی که در املاک مصادره شده توسط کوبا در جریان انقلاب سال ۱۹۵۹ مشارکت داشته‌اند، در دادگاه‌های آمریکا شکایت کنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # مسعود پزشکیان # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # محمدباقر قالیباف # انتخابات ریاست جمهوری