بازدید 6314
واکنش

تاج: سرمربی تیم ملی تا بازی کره مشخص می‌شود

کد خبر: ۸۹۱۰۲۳
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸ 11 April 2019

مهدی تاج می‌گوید سرمربی تیم ملی تا فیفادی بعدی و بازی با کره و سوریه تعیین می‌شود.

به گزارش تابناک ورزشی، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: کار بسیار درست این است که این‌ها فراموش نشوند، آقای احمدپور، مودت، شفیع و نفر، این‌ها مراسمی برایشان گذاشته شده که فراموش نشوند. مادر آقای نفر صحبت می‌کرد و خیلی خوشحال بود که حداقل پسرش فراموش نشده، یک بار دیگر اسم بچه اش را شنید. پیشکسوتان زحمت کشیده و از همه جا آمده بودند، به نظر من کار درست و پسندیده‌ای است که باید ادامه پیدا کند.

تاج درباره سرنوشت نیمکت تیم ملی هم گفت: سرمربی تیم ملی هم باید انتخاب شود، رویش کار می‌شود و به هر جهت می‌دانید که ما فیفادی انجام می‌شود هم با کره و هم سوریه و این بازی‌ها انجام می‌شود. سرمربی الان هم انتخاب شود کار خاصی نمی‌تواند انجام دهد.

تاج: سرمربی تیم ملی تا بازی کره مشخص می‌شود

رییس فدراسیون فوتبال درباره زمان انتخاب سرمربی تیم ملی اظهار داشت: واقعا دنبال این بودیم تا آخر فروردین این کار را بکنیم، اما بحث ارز هست، بحث مبادله اسنادی هست، الان ما ۹۰۰ هزار دلار پول به صورت جدی و فیکس واگذار و واریز کردیم به حساب‌ای اف سی که بریزد به حساب آقای کی روش. این پول الان از خزانه فدراسیون ۴ ماه است رفته بیرون و ما صاحب آن نیستیم، اما همچنان به آقای کی روش بدهکار هستیم! یعنی ۹۰۰ هزار و حتی بیشتر ریختیم و به صورت کامل این کار را انجام دادیم، ۴ ماه است ریختیم، اما آقای کی روش می‌گوید پول در حساب من ننشسته. آخرین مرحله پریروز بود که من در‌ای اف سی بود با خانم افخم صحبت کردمو راه حلی برای آن پیدا کردیم و احتمال قوی حل می‌شود.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا سرمربی تیم ملی تا بازی کره و سوریه انتخاب می‌شود یا خیر عنوان کرد: بله حتما برای بازی سوریه و کره انتخاب می‌شود. اسامی را من از رسانه‌ها می‌شنوم. تاج در پایان با بی اطلاعی نسبت به شکایت فدراسیون از برنامه ستاره ساز، در این خصوص گفت: نه تا الان شکایتی از این برنامه نداشته ایم.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم