13091بازدید
گزارش
بهاروند تاکید دارد که سازمان لیگ در موسسه ثبت شرکت ها به عنوان یک شرکت خصوصی به ثبت رسیده اما کسی نیست به او بگوید در اساسنامه همین شرکت خصوصی هم او جایی ندارد و مشخص نیست براساس چه رای گیری بین هیات مدیره قانونی سازمان لیگ، او رییس شده است.
کد خبر: ۸۸۴۸۰۲
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰ 11 March 2019

حیدر بهاروند، رییس سازمان لیگ برتر فوتبال در مجمع عمومی نشان داد که قصد استعفاء از سمت خود ندارد. این مدیر شهرستانی، تنها مدیر بازنشسته فدراسیون فوتبال است که همچنان سمت اجرایی دارد و هنوز از سمت خود استعفاء نکرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، در روزها و البته ماه های اخیر هر یک از مدیران بازنشسته فدراسیون فوتبال که دارای سمت اجرایی بودند از سمت خود استعفاء دادند اما برخی از این مدیران که عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال هستند در این سمت باقی می مانند به این خاطر که برای قانونگذار این طور تعریف شده که عضویت در هیات رییسه فدراسیون فوتبال شغل محسوب نمی شود به این خاطر که عضو هیات رییسه ماهی یکی دو دفعه و هر بار دو ساعت در جلسه هیات رییسه شرکت می کند و حقوق و دستمزد نمی گیرد.

حیدربهاروند در توجیه عدم استعفای خود گفته سازمان لیگ برتر مستقل از فدراسیون فوتبال است و از همه مهمتر برگزار کننده بازی های لیگ برتر است و نه تنها پولی از فدراسیون فوتبال نمی گیرد بلکه پول هم به فدراسیون فوتبال می دهد! رییس سازمان لیگ همان طور که اشاره شد در بین مدیران بازنشسته فدراسیون فوتبال تنها کسی است که از سمت اجرایی خود استعفاء نداده است و محکم به صندلی اش چسبیده! بهاروند تاکید دارد که سازمان لیگ به صورت خصوصی اداره می شود و قرار است در موسسه ثبت شرکت ها هم به عنوان یک شرکت خصوصی به ثبت برسد. حالا کسی نیست به او بگوید در اساسنامه همین شرکت خصوصی هم او جایی ندارد و مشخص نیست براساس چه رای گیری بین هیات مدیره قانونی سازمان لیگ، او رییس شده است.

بازنشسته‌ای‌که‌ازسمتش استعفاء‌نمی‌دهد‌که‌نمی‌دهد!

اشتراک گذاری
برچسب ها
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: