بازدید 3856

شفر: در اهواز میزبانیم و همه را می بریم

کد خبر: ۸۸۱۹۸۱
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷ 28 February 2019

سرمربی تیم استقلال بعد از پیروزی ۳ بر یک تیمش برابر فولاد، این بازی را "سخت" توصیف کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، وینفرد شفر، سرمربی استقلال بعد از پیروزی خوب تیمش برابر فولاد اظهار کرد: به همه بازیکنانم، چه آنها که در ترکیب حضور داشتند و چه بازیکنان نیمکت نشین تبریک می‌گویم. اگر نیمکت خوب نباشد، نمی‌توانیم برنده باشیم. قبلاً نیز گفته بودم که به همه بازیکنان خود نیاز داریم و دیدید که امروز صیادمنش مصدوم شد و چشمی محروم بود. خیلی خوشحالم که دیدم بازیکنان نیمکت نشین با چه شور و علاقه‌ای به زمین رفتند.

هفته گذشته زمین بسیار خوبی داشتیم و فوتبال خوبی بازی کردیم و پاس‌های زیادی داشتیم. امروز نیز با تیم محکمی بازی کردیم که بازی فیزیکی خوبی انجام می‌داد و پرس خوبی داشتند. در نیمه دوم آنها شاید ۲۰۰ پاس بلند به بازیکن کامرونی خود دادند. همه بازیکنان ما با ۱۰۰درصد وجود خود، تلاش کردند. در آلمان ما یک اصطلاح داریم و می‌گوئیم چرک اما من می‌خواهم بگویم ما بازی سختی داشتیم و بازیکنان بالاتر از توان خود تلاش کردند.

سرمربی استقلال در بخش بعدی صحبت‌های خود، بیان کرد: باز هم به بازیکنان استقلال تبریک می‌گویم. هفته گذشته جلسه‌ای با آقای فتحی مدیرعامل باشگاه داشتیم و به ایشان گفتم که باید از داشتن چنین تیمی خوشحال باشیم. تیم ما هویت استقلال را دارد و کار تیمی خوبی انجام می‌دهد و ما باید هر کاری برای موفقیت این تیم انجام دهیم. لیستی از موارد مهم را که برای موفقیت تیم لازم است به باشگاه دادم. سال گذشته نیز این کار را انجام دادم اما چهار بازیکن تیم رفتند که امیدوارم امسال تکرار نشود.

او ادامه داد: امیدوارم نیازهای تیم برآورده شود. مدیرعامل باشگاه مسائل مورد نیاز را می‌داند و من نیز کار خود را بلد هستم و می‌گویم که استقلال در رأس همه کارهای ماست. ما فردا ریکاوری خواهیم کرد و سپس به قطر پرواز می‌کنیم. زمانی برای سایر کارها نداریم. اولین نکته این است که استقلال برای همه شماره یک است. نکته مهم این است که ما هر چهار روز بازی داریم و بازیکنان با تمام توان، تلاش می‌کنند. الدحیل خریدهای میلیون دلاری داشته و چند بازیکن این تیم فصل گذشته برابر پرسپولیس مصدوم بودند که آنها بازگشتند. الهلال نیز ۱۵ میلیون دلار پول یک بازیکن جدید داده است. اگر همه تیم ما مانند امروز، حرفه‌ای باشد می‌توانیم شانس خوبی در آسیا داشته باشیم اما کار سختی داریم. بازیکنان ما به استراحت و ریکاوری حرفه‌ای نیاز دارند و امیدوارم همه این را درک کنند و اگر همه تلاش نکنیم، شاید برای یک امتیاز نیز وقت نداشته باشیم.

شفر در ادامه افزود: ما با ۲۰-۲۱ بازیکن به قطر می‌رویم. برای ریکاوری و ماساژ، هر بازیکن یک ساعت زمان لازم دارد و اگر با دو ماساژور برویم، کار سخت است و با سه ماساژور، کار راحت‌تر است. سرمربی استقلال درباره عملکرد فولاد به خبرنگاران اهوازی گفت: من مربی تیم شما نیستم اما باید بگویم تیم شما بسیار خوب است و بازی محکمی انجام می‌دهد. بازی با تراکتورسازی را از شما دیدم و برای شما آرزوی موفقیت دارم. البته اینجا ورزشگاه خانگی ماست و اینجا شکست نمی‌خوریم.

وی در ادامه درباره حضور هواداران، بیان کرد: من این نکته را به شما گفتم. من فقط بابت حضور هواداران خودمان خوشحال نیستم و حضور هواداران رقیب نیز من را خوشحال می‌کند. زمانی که بازی تمام می‌شود، هر تیمی به رختکن می‌رود و مشکلی ایجاد نمی‌شود و باید به داور و کمک‌های او تبریک بگویم.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی