بازدید 5670
شفر راه بردن قطبی را به برانکو آموزش داد

استقلال با 3گل خارجی هایش، از خانه شیر سه امتیاز بیرون کشید

کد خبر: ۸۸۱۹۷۱
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷ 28 February 2019

در آغاز هفته بیستم لیگ برتر هجدهم، تیم‌ پرستاره و روی فرم برگشته استقلال با سه گل بازیکنان خارجی اش در خانه فولاد به پیروزی رسید.

به گزارش تابناک ورزشی؛ از ساعت 15 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز و به قضاوت سیدمهدی سیدعلی، دو تیم مدعی استقلال و فولاد به مصاف هم رفتند که شاگردان شفر با نتیجه 3 بر یک برابر بازیکنان افشین قطبی به برتری دست یافتند و دومین باخت پیاپی را به این مربی پرسروصدا تحمیل کردند. منشا (15)، پاتوسی (39) و ایسما (4+90) برای استقلال و حسن بیت سعید (38) برای فولاد گلزنی کردند.

ترکیب فولاد: احسان مرادیان، فرزاد جعفری، ایوب والی، میثم دورقی، حسن بیت‌سعید، مهدی زبیدی(46 - راقائل اریک مسی)، عارف آغاسی، لوسیانو پریرا، میلاد بدرقه، رضا میرزایی و ناکافومی آگاهوشی(46 - سینا مرادی).

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، پژمان منتظری، وریا غفوری، آرمین سهرابیان، فرشید باقری، امید نورافکن، اللهیار صیادمنش(71 - داریوش شجاعیان)، آیاندا پاتوسی(85 - محسن کریمی)، فرشید اسماعیلی و گادوین منشا( 74 - ایسما گونکالوس).

استقلال با 3گل خارجی هایش، از خانه شیر سه امتیاز بیرون کشید

استقلال با درخشش بازیکنان آفریقایی خود و با این پیروزی 37 امتیازی شد و موقتا به یک امتیازی سه تیم بالای جدول رسید. پاتوسی در حالی گل دوم تیمش را به ثمر رساند که در سه دیداری که برای آبی‌پوشان به میدان رفته سه گل زده، روی یک گل تأثیر مستقیم داشته و سه پاس گل هم داده است. منشا اهل نیجریه، پاتوسی اهل آفریقای جنوبی و ایسما اهل کینه است.

شرح گل:

1-0 (استقلال): پاس زیبای فرشید باقری از فاصله 40 متری در دقیقه 15با فرار عالی منشا همراه شد  و او با یک ضربه سرضرب توپ را از بالای سر مرادیان وارد دروازه فولاد کرد.

1-1 (فولاد): اشتباه عجیب مدافعان استقلال باعث شد توپ به راحتی جلوی پای بیت سعید بیفتد و او با یک ضربه محکم گل مساوی را وارد دروازه استقلال کرد.

2-1 (استقلال): پاس زمینی منشا از سمت راست در دقیقه 40 در موقعیت تک به تک و ایده آل به پاتوسی رسید و او موفق شد سومین گل فصل خود را بزند.

3-1 (استقلال): وریا غفوری توپ را به تنهایی چند متر جلو آورد و توپ او در برخورد با مدافع فولاد به ایسما رساند و او  با یک ضربه دقیق دروازه فولاد را باز کرد.

دقایق حساس بازی 

دقیقه 6: ارسال عارف آغاسی با اشتباه مدافعان استقلال به مهدی زبیدی رسید، اما این بازیکن نتوانست کاری از پیش ببرد.

دقیقه 15: ارسال خوب فرشید باقری به پشت مدافعان فولاد به گادوین منشا رسید و این بازیکن با ضربه تک ضرب به زیبایی دروازه حریف را باز کرد تا استقلال با یک گل پیش بیفتد.

دقیقه 17: در شلوغی پشت محوطه جریمه استقلال، توپ به حسن بیت سعید رسید که ضربه این بازیکن به شکل خطرناکی از بالای دروازه سیدحسین حسینی به بیرون رفت.

دقیقه 19: محمد دانشگر با خطا روی بازیکن فولاد، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 34: رضا میرزایی بازیکن فولاد به دلیل خطا روی دانشگر از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 38: پاسکاری فولادی‌ها در محوطه جریمه به حسن بیت سعید رسید و این بازیکن گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه 39: استقلال صاحب ضد حمله شد که پاس منشا به پاتوسی رسید و این بازیکن گل دوم آبی‌پوشان را به ثمر رساند. پاتوسی در سه دیداری که برای استقلال به میدان رفته موفق به گلزنی شده است.

دقیقه 49 و 50: اشتباه مدافع استقلال باعث شد که پریرا در موقعیت خوبی قرار بگیرد که ضربه این بازیکن را حسینی به کرنر فرستاد. یک دقیقه بعد، در پی توپ ارسالی، بیت سعید می‌توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند، اما نتوانست ضربه خوبی بزند.

دقیقه 60: شوت از پشت محوطه جریمه فولادی‌ها راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 61: ارسال فرشید اسماعیلی به شش قدم فولاد می‌توانست اللهیار صیادمنش را صاحب موقعیت کند، اما بازیکن جوان استقلال به توپ نرسید.

دقیقه 62: مسی از فولاد به دلیل اعتراض به داور با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 71: اللهیار صیادمنش دچار مصدومیت شد و جای خود را به داریوش شجاعیان داد.

دقیقه 73: ارسال رضا میرزایی به شکل مستقیم در حال رفتن به داخل دروازه بود که حسینی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 75: پاس خوبی به فرشید اسماعیلی داده شد و این بازیکن می‌توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند، اما ایوب والی مانع این کار شد.

دقیقه 77: شوت سینا مرادی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 78: باز هم فولاد صاحب موقعیت بود که این بار توپ پریرا راه به دروازه نداشت و مدافعان استقلال آن را دور کردند.

دقیقه 1+90: محسن کریمی با خطایی که مرتکب شد، کارت زرد گرفت.

دقیقه 4+90: نفوذ خوب وریا غفوری به داخل محوطه جریمه به ایسما گونکالوس رسید تا سومین بازیکن خارجی استقلال هم موفق به گلزنی شود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه