3228بازدید
کد خبر: ۸۷۹۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳ 17 February 2019

سازمان لیگ فوتبال در کمال ناباوری در پاسخ به نامه قرمزها برای دریافت حق شان از تبلیغات محیطی اعلام کرد که باشگاه پرسپولیس به این سازمان بدهکار است!

به گزارش تابناک ورزشی، سایت سازمان لیگ فوتبال ایران نوشت: «در روزهای اخیر باشگاه پرسپولیس در رسانه‌ها مدعی شده که با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار دریافت پول خود از محل درآمدهای تبلیغات محیطی شده است. ین در حالی است که این باشگاه نه تنها ریالی از سازمان لیگ طلب ندارد که براساس اسناد مالی موجود در سازمان لیگ باشگاه پرسپولیس بیش از 5 میلیارد و 700 میلیون تومان به این سازمان بدهکار است. 57312390623 رقم دقیق بدهی باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ فوتبال ایران است.

پاسخ سازمان لیگ به پرسپولیس: خودتان به ما بدهکارید!

در مورد میزان بدهی باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ بارها با مدیران مالی این باشگاه مکاتبات مختلفی انجام شده اما متاسفانه باشگاه پرسپولیس هیچ اقدامی در زمینه تسویه حساب یا حتی بررسی اسناد مربوطه انجام نداده و متاسفانه پاسخ نامه‌ها را در این خصوص نمی‌دهد. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس از زمانی که بلیت فروشی به خود این باشگاه واگذار شده مبلغ 20 درصد از حق بلیت فروشی فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و هیئت فوتبال استان تهران را هم پرداخت نکرده است.

سازمان لیگ همواره حامی منافع اهالی فوتبال و به ویژه باشگاه‌ هاست و در این فصل نیز برای افزایش در آمد فوتبال باشگاهی بیش از گذشته تلاش کرده این در حالی است که در جهان فوتبال بیش از 70 درصد از درآمد فوتبال باشگاهی از حق پخش تلویزیونی است که متاسفانه در فوتبال ایران در چند سال اخیر پولی بابت حق پخش تلویزیونی از سوی صدا و سیما به سازمان لیگ فوتبال ایران پرداخت نشده که مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ همچنان در حال رایزنی و تلاش برای این حق مسلم فوتبال هستند. زیرا در صورت پرداخت نشدن حق پخش تلویزیونی باشگاه‌های فوتبال ایران با شرایط بغرنج مالی مواجه خواهند شد.

سازمان لیگ درآمد حاصله از تبلیغات محیطی را براساس آئین نامه‌های مسابقات بین باشگاه‌ها تقسیم می‌کند و نمی‌تواند حق سایر باشگاه ها را به باشگاه‌های بدهکار بدهد. به هر حال باشگاه پرسپولیس باشگاه بزرگی است که شایسته است مدیران این باشگاه در جهت درآمدزایی در حد نام این باشگاه تلاش وافر داشته باشند. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ همچنان وظیفه حمایتی از تمامی باشگاه‌ها را برعهده دارند.»

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
مستند ایکسونامی بهاء ابوالعطا مهران غفوریان مارک ویلموتس شبکه حقانی شهید تهرانی مقدم آلودگی هوا نیمایوشیج