بازدید 4111

29 بهمن دیدار مردم آذربایجان با رهبر انقلاب

کد خبر: ۸۷۳۵۷۰
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۷ 27 January 2019

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه نباید ایام دهه فجر فقط به چراغانی متمرکز شود گفت: موضوعی که کمتر در مورد آن صحبت شده نقش کلیدی شهید حسن باقری در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بود که وی با سفر به الجزایر به عنوان خبرنگار در مذاکرات ایران و آمریکا حضور یافت و مرحله مهمی از انقلاب ایران را رقم زد.

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در شصت و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به برگزاری کنگره سردار شهید حسن باقری افشرد با حضور رییس ستاد کل نیروهای مسلح در روز سه شنبه نهم بهمن در تبریز افزود: شهید حسن باقری افشرد یکی از فرماندهان بزرگ دفاع مقدس هست که از کشفیات رهبر معظم انقلاب اسلامی در در اوایل انقلاب بود.

وی ادامه داد : این شهید بزرگوار در همان سالها به عنوان خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی فعالیت می کرد و حضرت آیت‌الله خامنه ای بواسطه حضورشان در حزب جمهوری اسلامی شهید افشردی را شناسایی و به مسئولان اطلاعاتی هم معرفی کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به بهره مندی یگان های عملیاتی سپاه در جنگ از ظرفیت های اطلاعاتی شهید افشردی گفت: این شهید بزرگوار علاوه بر فرماندهی قرارگاه های عملیاتی در حوزه اطلاعات و عملیات جنگ هم مسئولیت خطیر و ارزشمندی داشت.

امام جمعه تبریز تصریح کرد: موضوعی که کمتر در مورد آن صحبت شده است نقش کلیدی شهید افشردی در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بود که وی با سفر به الجزایر به عنوان خبرنگار در مذاکرات ایران و آمریکا حضور یافت و با جمع آوری گزارش دقیق ، تمرکز به حواشی این نشست و شفاف سازی در ابعاد مختلف آن، مرحله مهمی از انقلاب ایران را رقم زد.

وی همچنین با اشاره به تقارن ایام الله دهه فجر و ایام فاطمیه گفت : باید با بهره گیری اصولی و منطقی از این فرصت موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی را که برگرفته از فرهنگ فاطمی است مطرح کنیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه نباید ایام دهه فجر فقط به چراغانی متمرکز شود تاکید کرد : دستاوردهای انقلاب در همه حوزه و ادارات استان در قالب کتابچه ای چاپ و در اختیار مسئولان و افکار عمومی قرار گیرد.

امام جمعه تبریز در ادامه خاطر نشان کرد: نمایشگاهی هم از دستاوردهای انقلاب توسط سازمان مدیریت و برنامه و بودجه استان در محل مصلای امام خمینی(ره) تبریز برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در ادامه با بیان اینکه امسال هم طبق سنوات گذشته دیدار مردم آذربایجان با رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز ۲۹ بهمن امسال برگزار خواهد شد، گفت: مردم آذربایجان برای تجدید میثاق با آرمان های امام و انقلاب و تجدید بیعت با مقام عظمای ولایت به دیدار حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز خواهند رفت.

امام جمعه تبریز در پایان با اشاره به برگزاری کنگره بررسی اندیشه های آیت الله سبحانی از خدمات متولیان اجرایی این برنامه فرهنگی تقدیر کرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم
آخرین اخبار