بازدید 2595

رفع مشکل لاستیک ماشینهای سنگین تا پایان سال

کد خبر: ۸۶۳۱۴۱
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۷ 23 December 2018

معاون حمل و نقل سازمان راهداری کشور گفت: با رایزنی ها و اقدامات انجام شده مشکلات تامین لاستیک رانندگان ماشین های سنگین تا پایان سال رفع می شود.

به گزارش مهر، ‌داریوش امانی ظهر یکشنبه در جمع مسئولان راهداری استان اصفهان با اشاره به افزایش ۴۰ درصدی حجم بار د جاده های کشور اظهار داشت: این در حالی است که ناوگان حمل و نقل ۱۲۰ درصد رشد داشته است.

وی بیان داشت: این توسعه نامتوازن سفره رانندگان و سایر فعالان صنعت حمل ونقل را کوچک تر کرده است.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری کشور از ثبت سفارش دو میلیون حلقه لاستیک خبر داد و گفت: پیش‌بینی می شود با اقدامات انجام شده مشکلات لاستیک رانندگان تا پایان سال حل شود.

وی گفت: سازمان به شدت به دنبال حل مشکلات رانندگان است و همانطور که شاهد هستید بحث تامین لاستیک وظیفه سازمان ما نبود اما چون دغدغه رانندگان دغدغه ما بود در این مساله ورود کردیم.

رانندگی باید جزو مشاغل سخت و زیان آور محسوب شود

امانی گفت: مباحث مربوط به قرار گرفتن شغل رانندگی در زمره مشاغل سخت و زیان آور با قدرت بیشتری در مجلس شورای اسلامی پیگیری شود.

وی با اشاره به یکی از دغدغه‌های بزرگ رانندگان در حوزه بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی اظهار کرد: در این بخش مقرر شد صندوقی تعریف شود تا برای همیشه مشکلات این حوزه برطرف شود.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور گفت: افزایش بهره وری صنعت حمل ونقل یکی از دغدغه های ما به شمار می‌آید.

وی گفت: مشکلات تامین لاستیک رانندگان با رایزنی ها و اقدامات انجام شده تا پایان سال حل می شود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی