تکنیک های بازاریابی و فروش در ایران
      
کد خبر: ۸۵۸۱۸۸
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶ 07 December 2018

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی اتفاق خوب این دانشگاه در آستانه روز دانشجو را تشکیل مجدد شورای صنفی بعد از یک وقفه یک‌ساله دانست و اظهار کرد: صرف حضور علمی دانشجویان در دانشگاه، بُعد اجرایی آینده کشور را به خطر می‌اندازد.

به گزارش ایسنا، دکتر عبدالمجید خشنود با اشاره به اینکه شورای صنفی این دانشگاه طی یک سال گذشته تشکیل نشده است، توضیح داد: افراد شرکت‌کننده در انتخابات سال گذشته و اعضای کاندیدا به حد نصاب نرسیدند. امسال طی یک فوق برنامه، انتخابات را مجدداً در دو مرحله برگزار کرده‌ایم و اعضای جدید شورا در نهایت روز شنبه ۱۷ آذر به طور رسمی معرفی خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر رغبتی برای فعالیت‌های صنفی در بین دانشجویان وجود ندارد، از این وضعیت انتقاد کرد و افزود: دانشجویان با توجه به فضای کلی اجتماعی کشور، فعالیت‌های تحصیلی و مسائل شخصی خود را در اولویت قرار داده‌اند.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی خواجه‌نصرالدین طوسی این موضوع را همچنین ناشی از برخی سرخوردگی‌ها در این زمینه دانست و یادآور شد: برخی برخوردها و شرایطی که برای تشکل‌ها پیش می‌آید نیز بر فعالیت‌های آن‌ها تأثیرگذار است.

خوشنود با بیان اینکه در سال‌های مختلف، فراز و نشیب‌های گوناگونی در برخورد مسئولان خرد و کلان با تشکل‌های دانشجویی وجود داشته است، اظهار کرد: در برخی موارد انتقاداتی چه در عرصه سیاست‌های کلان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و چه در حوزه سیاست‌های خرد دانشگاه‌ها، به مسئولان وارد است.

وی بسته بودن فضای تشکل‌ها در دانشگاه‌ را خطرناک دانست و با اشاره به اینکه مسئولان آینده کشور نیز از دل تشکل‌ها و کانون‌ها بیرون می‌آیند، تأکید کرد: صرف حضور علمی دانشجویان، بعد اجرایی آینده کشور را به خطر می‌اندازد.

افزایش رضایت‌مندی دانشجویان از غذا در پی واگذاری رستوران‌ها به بخش خصوصی

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی خواجه‌نصرالدین طوسی با اشاره به آمار ۱۳ درصدی رضایت‌مندی دانشجویان از وضعیت تغذیه دانشگاه، یادآور شد: طی نظرسنجی‌هایی که در سال گذشته انجام دادیم، معلوم شد بخش‌هایی که به بخش خصوصی واگذار شده‌اند، از آمار رضایت‌مندی خوبی برخوردار هستند که این موضوع باعث شد دانشگاه در صدد واگذاری باقی رستوران‌ها به بخش خصوصی برآید.

خوشنود با اعلام اینکه این موضوع در پرداختی دانشجویان در بخش تغذیه بی‌تأثیر است، گفت: پرداخت‌های دانشجویی در این بخش دارای مصوبه مخصوص به‌خود در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و تنها مبلغ تمام شده تغذیه دانشجویان برای دانشگاه، بیشتر از قبل خواهد بود.

وی اظهار کرد: روابط عمومی دانشگاه برنامه دارد که نظرسنجی جامعی را در این خصوص برگزار کند؛ با این حال آنچه روشن است، افزایش آمار رزرو غذا نسبت به سال گذشته و افزایش رضایت‌مندی دانشجویان در این‌باره است که می‌تواند ناشی از بهبود کیفیت غذا و شرایط اقتصادی کنونی باشد.

انتخاب اتاق‌های نمونه خوابگاهی در آستانه روز دانشجو

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی خواجه‌نصرالدین طوسی در پایان از برنامه این دانشگاه برای "انتخاب اتاق‌های نمونه خوابگاهی در حوزه دانشجویی" در آستانه روز ۱۶ آذر خبر داد و تشریح کرد: فرآیندهای مربوط به این مسابقه آغاز شده و اتاق‌های نمونه ۱۰ خوابگاه مربوط به این دانشگاه، طی بازدید نمایندگان معاونت دانشجویی و بر اساس معیارهای تعیین‌شده، انتخاب و معرفی خواهند شد.

اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار